Neler yeni

Öneri Rtx 4090 PSU önerisi ''Thor'' Hariç

PythonoX

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Fanboy diyende Seasonic yoluna ölüyor 😄

Emin ol senden çok daha iyi biliyorum, gerektiğinde de sergiliyorum.
Ben Kalitenin adresini soyledim. Kendi fikrimi beyan ettim.
Ben kendimi cok cok iyi biliyorum demedim.
Özgür hakkımla özgür fikrimi belirtim özgürlüğümü kısıtlamaya çabalama bence :)
Areocool
Seasonic
Corsair
Fsp Kullanmış biriyim elime ne lapotp ne pc ler geçti gitti yeni laptop daha gelicek merak etme. Acaba kaç tane önerdiğin markaları kullandın? Veya seasonic'i kullandında boyle yorum yapıyorsun?
İyi günler.

Malta Gang

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
En iyisi "Seasonic" diye bir sey yoktur, en iyisi veya iyisi X model diye bir sey vardir.
Seasonic de o dediğin pek yok dostum ::D o dediğin orta halli markalarda oluyor corsair en başı çekiyor zaten coğu serisi kronik sorunlu :D alt markaları saymıyorum hiç zaten iç mazeme kapasitör kondansatör dandik 2.3. sınıf yüksek ısıya dayanıklı hiç değiller seasonic öyle bişe değil . :D

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Hayır. Genel olarak seasonic zaten en iyileri. eğer bir psu alırsam seasonic alırım.
Hayir, en iyisi diye bir sey kesin olarak yoktur. Iyi uretici kotu model de vardir, kotu/ortalama uretici iyi model de.

Sen istersen al beni ilgilendirmez, ama millete tutup da detaysiz sekilde "en iyisi Seasonic" deme. En iyisi veya iyisi X model de.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Hayir, en iyisi diye bir sey kesin olarak yoktur. Iyi uretici kotu model de vardir, kotu/ortalama uretici iyi model de.

Sen istersen al beni ilgilendirmez, ama millete tutup da detaysiz sekilde "en iyisi Seasonic" deme. En iyisi veya iyisi X model de.
Sanki biraz uzadı o daha iyi bu daha iyi konusu 😃 bence bütçeniz neye yetiyorsa onu alın geçin

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Seasonic de o dediğin pek yok dostum ::D o dediğin orta halli markalarda oluyor corsair en başı çekiyor zaten coğu serisi kronik sorunlu :D alt markaları saymıyorum hiç zaten iç malzeme kapasitör kondansatör dandik 2.3. sınıf yüksek ısıya dayanıklı hiç değiller seasonic öyle bişe değil . :D
Hangi dedigim Seasonic'te yok? Orada sadece en iyisi diye bir sey yok demisim.

Malta Gang

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Hangi dedigim Seasonic'te yok? Orada sadece en iyisi diye bir sey yok demisim.
param yetse direk seasonic alırdım suanda kullandıgım cooler master sfx v650 80 plus gold. Seasonic sorunlu bir modelini bana sağlam kaynağı ile birlikte atsana hadi :D hep beraber bilgi sahibi olmuş oluruz senin sayende hadi :D

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
param yetse direk seasonic alırdım suanda kullandıgım cooler master sfx v650 80 plus gold. Seasonic sorunlu bir modelini bana sağlam kaynağı ile birlikte atsana hadi :D hep beraber bilgi sahibi olmuş oluruz senin sayende hadi :D
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Bilmislikleriniz beni kopariyor, alin eski Focus Plus FX PSU'larin uyum ve guc sorunlari.

Isterseniz gidin alin Seasonic, almayin diyen yok. Ama millete tutup da modele gore degerlendirmeye usenip adi var diye Seasonic en iyisi diyemezsin.

Malta Gang

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0

Bilmislikleriniz beni kopariyor, alin eski Focus Plus FX PSU'larin uyum ve guc sorunlari.

Isterseniz gidin alin Seasonic, almayin diyen yok. Ama millete tutup da modele gore degerlendirmeye usenip adi var diye Seasonic en iyisi diyemezsin.
way çok bilmiş kardeşim bula bula 1 tanemi seri bulabildin okadarda olur nazarlıktır sorunda güç uyumsuzluk burda en önemli kriter seasonic de iç mazeme kalitesi yine söylüyorum "Seasonic 1 numaradır" sen git millete psu diye c4 önerisi yap ama yanında imha kiti almalarınıda söyle.

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Uygunsuz Mesaj

Spoiler içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
way çok bilmiş kardeşim bula bula 1 tanemi seri bulabildin okadarda olur nazarlıktır sorunda güç uyumsuzluk burda en önemli kriter seasonic de iç mazeme kalitesi yine söylüyorum "Seasonic 1 numaradır" sen git millete psu diye c4 önerisi yap ama yanında imha kiti almalarınıda söyle.
Senin bilmedigin onlarca terimi goz onune alarak millete PSU oneren, namini PSU Adam diye duyurmus birine c4 oner demen komikmis, rehberlerimi okumani tavsiye ederim. Belki bilgilenirsin ;)

"Sadece bir tane nazarlik olsun" diyip kacmaya calisacagini biliyordum, bana bir tane bile sorunlu yokmus gibi bilmislik yapip ben attigimda boyle kivirman isin komik kismi.

Seasonic iyi bir uretici, buna itiraz eden cikmaz zaten. Ama en iyisi degildir, olamaz da, cunku "en iyi uretici, en iyi marka" diye bir sey lugatta yoktur. Model vardir, incelemeler vardir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.