Neler yeni

Öneri Rtx 4090 PSU önerisi ''Thor'' Hariç

Kursat01

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar merhaba form'a yeni üye oldum yeni sistem topluyorum 4090 için bir kaç gündür güç kaynağı araştırıyorum thor 1200w modellerinde sorun yaşayan arkadaşlar olmuş korktuğum için fikir almak istiyorum Thor hariç önerisi olanlar varsa duymak isterim kasa modeli 'Haf 700 Berserker' şimdiden kolay gelsin.

Kursat01

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Doğrudur ama korkum sisteme zarar vermesin kendisi yanarsa yansın önemli değil hani böyle yük altında kullanıpta yıllarca problem yaşamayan markalar varsa onlarıda değerlendirebiliriz

Hamza Ensar Sağlam

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Bütçede çok sıkıntım yok ama stoklarla sıkıntımız var öyle bir döneme denk geldim ki anlatamam araç alacam araç yok bilgisayar topluyorum parça yok imkan var ama malzeme yok :)

Haklısınız, ülkede şu an adam akıllı PSU yok maalesef.

Kursat01

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Kasayı zorla buldum anakartı ABD den istedim şimdi de güç kaynağı bulamıyorum Asus Setup yapayım dedim ama 1-2 parça sanırım farklı olacak gibi

Kursat01

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Bu pahalı gelirse Tebilon'da Ai1000P'nin stoğunu bekleyebilirsin, Toughpower GF3 serisi hariç pek fazla ATX3.0 destekli ünite gelmedi TR piyasasına.
Teşekkür Ederim Cooler Master güç kaynakları nasıl ? maksat kasayla aynı marka olsun çok parçaları dağıtmak istemiyorum açıkcası

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz 🤗 keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle PSU konusuna gelecek olursak tabi PCI 5.0 destekli olmasına da özen göstermek gerekiyor diye düşünüyorum bu bağlamda Rog Thor gerçekten çok sağlam modeller sorun yaşayanlar ne gibi sorun yaşamış onu da bilmek lazım ben hiç duymadım misal sorun yaşayan Tabiki en pahalı modellerde bile sorun olabilir sonuçta kul yapısı bütçenizi belirtirseniz ona göre öneride bulanabiliriz

Kursat01

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz 🤗 keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle PSU konusuna gelecek olursak tabi PCI 5.0 destekli olmasına da özen göstermek gerekiyor diye düşünüyorum bu bağlamda Rog Thor gerçekten çok sağlam modeller sorun yaşayanlar ne gibi sorun yaşamış onu da bilmek lazım ben hiç duymadım misal sorun yaşayan Tabiki en pahalı modellerde bile sorun olabilir sonuçta kul yapısı bütçenizi belirtirseniz ona göre öneride bulanabiliriz
Hoşbuldum sıkıntı yaşayan arkadaşlardan örnek verecek olursak yükte çalışırken pc inanılmaz cızırtılar gelmeye başlamış ve fan inanılmaz hızlı dönüyormuş garantiye gönderdiğinde de ürünün gerçekten arıza çıkardığını söylemişler mesela cs go da ona benzer fazla yüke geçmeyen oyunlarda olmuyormuş ama cod gibi rdr2 gibi oyunlarda problem çıkarmış bütçeye gelecek olursak bir Thor alacak kadar bütçe var 1000w üzeri

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Hoşbuldum sıkıntı yaşayan arkadaşlardan örnek verecek olursak yükte çalışırken pc inanılmaz cızırtılar gelmeye başlamış ve fan inanılmaz hızlı dönüyormuş garantiye gönderdiğinde de ürünün gerçekten arıza çıkardığını söylemişler mesela cs go da ona benzer fazla yüke geçmeyen oyunlarda olmuyormuş ama cod gibi rdr2 gibi oyunlarda problem çıkarmış bütçeye gelecek olursak bir Thor alacak kadar bütçe var 1000w üzeri
Anladım ben gerekli araştırmayı yapıp size geri dönüş yapacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.