Neler yeni

Soru X670E Bandrol

• Konbuyu başlatan Azoth
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 888

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Merhabalar, bizdehesaplı sitesinden Asus rog strix X670E-E Gaming Wifi aldım ama anakart kutusunda her hangi bir bandrol yok direk açılıyor ve iç poşetinde de her hangi bir bandrol yok normalde olması gerekmiyor mu ?

✓Arda

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Normalde anakartın poşetinde bandrol gibi bir şey olması lazım, aynı ekran kartlarında olduğu gibi. Benim Z690 Edge'de vardı. Yerinizde olsam biraz daha araştırıp iade ederdim.
Youtube'de kutu açılım videolarına bakabilirsiniz.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Normalde anakartın poşetinde bandrol gibi bir şey olması lazım, aynı ekran kartlarında olduğu gibi. Benim Z690 Edge'de vardı. Yerinizde olsam biraz daha araştırıp iade ederdim.
Youtube'de kutu açılım videolarına bakabilirsiniz.
Youtube a baktım orda da kutuyu ve poşetini direk açıyolar ama önceden açmış olma ihtimali yüksek olduğu için pek güvenemedim

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Youtube a baktım orda da kutuyu ve poşetini direk açıyolar ama önceden açmış olma ihtimali yüksek olduğu için pek güvenemedim
İç poşette bandrol olması lazım hocam.
Acaba sizinki, anakartın üstünde plastik bi koruma olarak mı geldi, yoksa poşet içinde mi?

✓Arda

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bildiğim kadarıyla bandrol olması lazım hocam. Emin değilim ama daha önce kullanılmış, iade edilmiş ya da tamir görmüş bir ürün göndermiş olabilirler. Ben böyle şeylere çok takılıyorum, yerinizde olsam iade ederdim.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
İç poşette bandrol olması lazım hocam.
Acaba sizinki, anakartın üstünde plastik bi koruma olarak mı geldi, yoksa poşet içinde mi?
image.jpg

Bu şekilde hocam

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Bildiğim kadarıyla bandrol olması lazım hocam. Emin değilim ama daha önce kullanılmış, iade edilmiş ya da tamir görmüş bir ürün göndermiş olabilirler. Ben böyle şeylere çok takılıyorum, yerinizde olsam iade ederdim.
Bende öyle bir ürün kullanmak istemem fakat asus’un sitesine baktığımda her ne kadarda yetkili satıcı olarak gözüksede daha önce alışveriş yapmadığım için biraz şüphelendim. Eğer bandrol olması gerekiyorsa direk aide ederim

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Kırmızı ile içine aldığım yerde şuan bazı izler gördüm ve sol tarafta nokta nokta parlak izler var
F9B248D1-C70F-4542-939B-BB82FC982004.jpeg

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Reis her hafta anakart kutusu açıyorsun :) sende bir bakabilir misin PROFESSOR Levon Turaç

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Çalışırında bir problem var mı?
Ben kesin iade ederdim bu arada.
Daha işlemci elime ulaşmadığı için denemedim ayrıca ne kadar çalışsada tam içime sinmedi aslında hem bandrol hem o izler olunca

✓Arda

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Daha işlemci elime ulaşmadığı için denemedim ayrıca ne kadar çalışsada tam içime sinmedi aslında hem bandrol hem o izler olunca
Benzer bir durumu ben yaşamıştım. Anakartın M2 soğutucu pedinde eziklik vardı. Her ne kadar montajı yaptıktan sonra gözükmesede iade etmiştim. Sıfır aldığımız bir üründe böyle sorunlar olmamalı bence.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Benzer bir durumu ben yaşamıştım. Anakartın M2 soğutucu pedinde eziklik vardı. Her ne kadar montajı yaptıktan sonra gözükmesede iade etmiştim. Sıfır aldığımız bir üründe böyle sorunlar olmamalı bence.
Heralde sorunsuz iade alırlar çünkü paketine zarar vermedim ve anakarta güç vermedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.