Neler yeni

Steelseries apex pro.

Cihandar

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Alınmalı mı arkadaşlar deneyimleyen var mı ? Araştırmalarım sonucu aklımda kalan tek klavye .

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Neden olmasın. Bütçe el veriyorsa alınır tabiki.

iXargon

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Alınmalı mı arkadaşlar deneyimleyen var mı ? Araştırmalarım sonucu aklımda kalan tek klavye .
Ben 2 yıl kullandım ve hala kullanıyorum evet premium bir klavye ama bu fiyata almanı tavsiye etmem yaşattığı belli başlı sorunlar var ve bu kadar yüksek bütçeli bir klavyenin böyle sorunlar yaşatması "Ya bu klavye şuan ülkemizde 3500 TL gibi bir fiyata satılıyor bunlar olmamalı" dedirtiyor.

AMBARGO

Aktif Üye
Uzman
Konular
18
ModArt Kredi
0
Son 6 aylık grafiğine bakarsanız fiyatı baya artmış. bence alırken bi düşünülmeli.

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
ben apex 7 tkl ghost edition kullanıyorum. Sırf cafcaflı bı klavyem olsun dıye dunyanın parasını verdım. Yalan yok gercekten kalıtelı ve hıssıyatı mukemmel ama bu fıyatlar bıraz şov bence. O kadar para vermeye gerek yok.

Cihandar

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ben 2 yıl kullandım ve hala kullanıyorum evet premium bir klavye ama bu fiyata almanı tavsiye etmem yaşattığı belli başlı sorunlar var ve bu kadar yüksek bütçeli bir klavyenin böyle sorunlar yaşatması "Ya bu klavye şuan ülkemizde 3500 TL gibi bir fiyata satılıyor bunlar olmamalı" dedirtiyor.
Arayışım aynı zamanda sessiz ve kaliteli bir klavye

Cihandar

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
ben apex 7 tkl ghost edition kullanıyorum. Sırf cafcaflı bı klavyem olsun dıye dunyanın parasını verdım. Yalan yok gercekten kalıtelı ve hıssıyatı mukemmel ama bu fıyatlar bıraz şov bence. O kadar para vermeye gerek yok.
Sadece cafcaflı olmasımıdır ? Yoksa kalitesi mi ?

HerrSkorzeny

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Sadece cafcaflı olmasımıdır ? Yoksa kalitesi mi ?
cafcaflı , kalıtelı ve limited editıon diye duzelteyım. yoksa gamepower ın daha cafcaflı beyaz klavyelerı var tabi :D ama artık alınır fıyatlarda degıller orası kesın.

Erdem

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Uzunca bir süre kullandım, hayatımda kullandığım en iyi klavyeydi. Switchleri gerçekten harika. Ama sessiz bir klavye değil, ek olarak İngilizce olması biraz zorluyor alışana kadar.

Cihandar

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Uzunca bir süre kullandım, hayatımda kullandığım en iyi klavyeydi. Switchleri gerçekten harika. Ama sessiz bir klavye değil, ek olarak İngilizce olması biraz zorluyor alışana kadar.
Switch özelliğinde yukarşı aşağı algılama ayarı yapılıyor onun switch seslerinde etkisi oluyor mu ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.