Neler yeni

RTX3070-3070TI Sistem Olmaması ve Patlayan Friday

Erlik Han

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bütçe
23000 TL
Arkadaşlar merak ediyorum bu dertten bir tek ben mi dert sahibi oldum ? Yoksa herkes aynı durumunda mı?

Yalnızca 2 hafta öncesinde her markanın bir 3070-3070TI içerisinde güvenilir parçalı sistemi vardı. Gerçek "Black friday" geçen Cumaydı ve o tarihi beklemenin daha doğru olduğunu firmalarında bu dönemde stokları arttıracağını, indirim olacaksa orada olması gerektiğini veya yeni sistemler gelecekse o tarihte geleceğini düşünmüştüm. Geçen hafta başından beri 1 sistem alacağım resmen manyak oldum. Black Friday öncesi güya Zart Kasım Zurt Kasım derken indirim yarışı içerisinde stok kontrolü mü yapamadılar yoksa beklentinin çok üstü olunca ellerinde ki ürün mü bitti anlamadım ama sistem bulamıyorum resmen. Başka bir seçenekte friday sonrası yeni zam gelecek hissine kapılıyorum. Bu boşlukta varolan sistemlerin fiyatlarıda arttı. Açıkçası bu sistemlerde yer alan Youtube bilgisayar kanallarıda bundan nasibini aldı anladığım kadarıyla. Levon Turaç ModArt Levon Hocam ne yaşandı bilmiyoruz ama Kasım ayı 3 sistem (2 net gibiydi) demişken bugün tarihini geçtim olup olmayacağını bile bilemiyoruz. Bu insanlarında planlarını alt üst ettiler. İsim vermeden diğer kanal sahipleride aynı sorunu yaşadı. Aradan bir tek VOK kendini kurtardı galiba.... Bu dönemde gelme ihtimali için göz kırpan hiçbir sistem gelmedi...

Kullanıcı, tanıtıcı, üretici ve satıcı ekseninden üretici veya satıcı taraflarından biri diğer 3 kanadı patlattı. :D

Biraz dert döktüm biraz yorumlarınızı merak ettim diyelim.

İyi forumlar. :D

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Birebir aynı durumu yaşıyoruz 30k bütçe ayırdım kasa için hersey tamam bir kasa kaldı zart Kasım zurt Kasımdan hiç birsey çıkmadı bi elrean sistem çıktı onuda pas geçtik. 3060 yukarısı hic sistem yok piyasada bildiğin 3060 altı sistemleri parçaları eritti bütün siteler daha üst sistemleri yemlik çıkarttılar onlarda 1-2 saate eridi gitti. Youtuberler tarafında da hic bir açıklama yok anlaşma yapılacak siteler tarafında problem var sanırsam ama net bir durum yok belirli bir açıklama gelse anlayış gösterecek çoğu bekleyen ama oda yok her gün biri patlıyor konu açıyor haklı olarak. Herkes bekleyin diyor da dayanak yok kasım başı paylaşımlar oldu bekleyin denildi herkes bekledi dayanak var sonuçta. İlk çıkan mantıklı sistemi satın alicam ben suanda o moddayim sende öyle yap hocam. İyi günler

camelCase

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
rtx 3070ti - 3080 leri takip ettiğim için burdan yürüyorum black friday'den önce daha ucuzdu..

furkan.kartaa

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Birebir aynı durumu yaşıyoruz 30k bütçe ayırdım kasa için hersey tamam bir kasa kaldı zart Kasım zurt Kasımdan hiç birsey çıkmadı bi elrean sistem çıktı onuda pas geçtik. 3060 yukarısı hic sistem yok piyasada bildiğin 3060 altı sistemleri parçaları eritti bütün siteler daha üst sistemleri yemlik çıkarttılar onlarda 1-2 saate eridi gitti. Youtuberler tarafında da hic bir açıklama yok anlaşma yapılacak siteler tarafında problem var sanırsam ama net bir durum yok belirli bir açıklama gelse anlayış gösterecek çoğu bekleyen ama oda yok her gün biri patlıyor konu açıyor haklı olarak. Herkes bekleyin diyor da dayanak yok kasım başı paylaşımlar oldu bekleyin denildi herkes bekledi dayanak var sonuçta. İlk çıkan mantıklı sistemi satın alicam ben suanda o moddayim sende öyle yap hocam. İyi günler
Kanka direk al bekleme güvenilir firmalara bak modartpc Hazır Sistem Bekliyordum Gelmeyince Şüphe Uyandım Yılbaşıdan Sonra Bilgisayar Alınmaz Hale Gelebilir

Telefondan Vazgeçtim Hazır Sistem Masaütü Bilgiyar Aldım
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merak ediyorum bu dertten bir tek ben mi dert sahibi oldum ? Yoksa herkes aynı durumunda mı?

Yalnızca 2 hafta öncesinde her markanın bir 3070-3070TI içerisinde güvenilir parçalı sistemi vardı. Gerçek "Black friday" geçen Cumaydı ve o tarihi beklemenin daha doğru olduğunu firmalarında bu dönemde stokları arttıracağını, indirim olacaksa orada olması gerektiğini veya yeni sistemler gelecekse o tarihte geleceğini düşünmüştüm. Geçen hafta başından beri 1 sistem alacağım resmen manyak oldum. Black Friday öncesi güya Zart Kasım Zurt Kasım derken indirim yarışı içerisinde stok kontrolü mü yapamadılar yoksa beklentinin çok üstü olunca ellerinde ki ürün mü bitti anlamadım ama sistem bulamıyorum resmen. Başka bir seçenekte friday sonrası yeni zam gelecek hissine kapılıyorum. Bu boşlukta varolan sistemlerin fiyatlarıda arttı. Açıkçası bu sistemlerde yer alan Youtube bilgisayar kanallarıda bundan nasibini aldı anladığım kadarıyla. Levon Turaç ModArt Levon Hocam ne yaşandı bilmiyoruz ama Kasım ayı 3 sistem (2 net gibiydi) demişken bugün tarihini geçtim olup olmayacağını bile bilemiyoruz. Bu insanlarında planlarını alt üst ettiler. İsim vermeden diğer kanal sahipleride aynı sorunu yaşadı. Aradan bir tek VOK kendini kurtardı galiba.... Bu dönemde gelme ihtimali için göz kırpan hiçbir sistem gelmedi...

Kullanıcı, tanıtıcı, üretici ve satıcı ekseninden üretici veya satıcı taraflarından biri diğer 3 kanadı patlattı. :D

Kanka direk al bekleme güvenilir firmalara bak modartpc Hazır Sistem Bekliyordum Gelmeyince Şüphe Uyandım Yılbaşıdan Sonra Bilgisayar Alınmaz Hale Gelebilir

Telefondan Vazgeçtim Hazır Sistem Masaütü Bilgiyar Aldım

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0

Ben bir açıklama veya demagoji yapmayacağız ama yayınlamadıysak bir sebebi var. Bunu dakika başı dile getirmenin lüzumu yok.
Elbet bir planımız var. Sabırlı olan kazanır bu kadar basit.

Erlik Han

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ben bir açıklama veya demagoji yapmayacağız ama yayınlamadıysak bir sebebi var. Bunu dakika başı dile getirmenin lüzumu yok.
Elbet bir planımız var. Sabırlı olan kazanır bu kadar basit.
Açıkçası konu içerisinde sizinde bu durumda bizler gibi planınızın dışına çıktığınızı bizlerle aynı tarafta olduğunuzu anlatmaya çalışmıştım hocam fakat görüyorum ki farklı anlaşılmış. "Bu insanlarında planlarını alt üst ettiler. İsim vermeden diğer kanal sahipleride aynı sorunu yaşadı." derken sizlerden bahsediyordum ve elbet bir sebebi olacak. Kanal forumu olması dolayısıyla ve sizde paydaş olduğunuz için yazarken etiketlemiş bulundum hatta bahsi geçen diğer insanların isimlerini bile vermedim. Yukarıda sorunun kaynağıyla ilgili yorumumu da yapmıştım.

Görüyorum ki firmaların tutumu veya durumu konusunda pek yalnızda sayılmam. Zan altında bıraktıysam veya yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın konuyu uçurabiliriz, iyi forumlar.

PS: Başka başlıkta konuşulursa sizden bahsetmeyiz sorun değil.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Cuma günü olmasa da geçtiğimiz hafta içinde, geçtiğimiz aylara nazaran güzel indirimler gördüm.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
Çıkar kardeşlerim o da çıkar aceleniz yoksa bekleyin "Sabırlı olmak sahip olacağınız şeylerin anahtarıdır" cebinizde saklayın bu anahtarı günü gelince açarsınız

wincenzo

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0

Bence ne buluyorsan şuan al pchde sözde kasımda sistem getiriyordu hepsi patladı firmalar kampanyalı sisteme yanaşmıyor artık 1 ay sonra bu fiyatlara 3060 anca alırsın kanka 😂

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
bnde youtuberlerın cıkaracağı hazır sıstemlerı bekleseydım bnmde elım kolum baglı kalacaktı sıstemı bu ayda alamasaydım bır cok ısım aksayacaktı.Sabah bır cok hazır sıstem satısı yapan fırmaların sıstemlerine baktım (sabah dedıgım 1 hafta önce )hedefım 3060 dı aynı fıayat ozellestırmelerıme ragmen 3070 bulunca hmn yapıstım aradn cıkardım .Tek sorun kargo cok uzun suruyor 15 gun felan dıyorlar.amazon dan da 32 gb ram sıparıs eetım oda gec gelıyor neden bu akdar uzun suruyor anlamıyorm neyse hazır sıstemde cok beklemek ıyı olmuyor işin özü..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.