Neler yeni

Öneri ModArt PC Forum Geliştirme ve Öneri Başlığı

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon
hocam birde belki ayarı vardır bilmiyorum varsada cahilliğime sayın
bir konuya dahil oluyorum ve bana cevap verilmese bile diğer arkadaşlar kendi aralarında konuyu tartışırken bana bildirim geliyor veya bi konuyla işim bittiği halde başka biri herhangi birine cevap yazdığı zaman gene bana bildirim geliyor bunu sadece bana cevap yazıldığında bildirim gelicek şekilde ayarlayabilir misin

Ayarlardan dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

noonee

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Ayarlardan dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
aslında hocam özelleştirmiştim ve ayarlarımı yapmıştım ama gende bunu buraya belirtip bir şeyi test ettim adını vermek istemiyorum bazı forumlarda böyle bir şey yazıldığında (önce bi ayarlara bak sonra yaz) gibi şeyler yazılıyordu ama bu forumda insanlar gerçekten ilgili ve saygılı cevabınız için teşekkür ederim

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
aslında hocam özelleştirmiştim ve ayarlarımı yapmıştım ama gende bunu buraya belirtip bir şeyi test ettim adını vermek istemiyorum bazı forumlarda böyle bir şey yazıldığında (önce bi ayarlara bak sonra yaz) gibi şeyler yazılıyordu ama bu forumda insanlar gerçekten ilgili ve saygılı cevabınız için teşekkür ederim

Bu forumda dostluk kurmayı ön planda tutuyoruz. Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. :)

FunnFrell

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Abi eklenti olarak kullandığın sistem gayet geniş ve güzel bir sisteme sahip.

Bunun dışında bizler elbette elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız tabiki.

Herşey zamanla bu işler gerçekten bitmiyor yıllarca bunlarla uğraştım sürekli yenilik lazım eklenti,katagori,Rank,logo,banner vs va 😁 forum şuan için katagori bakımından kafi fakat zamanla ek şeyleri ekleriz inşallah ihtiyaçlar doğrultusunda.

noonee

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Daha önce söylenmiş mi bakmadım ama şunu söylemek istiyorum forum sayfasında gezerken pp ler normal ama konuya giriş yapınca kayıyor genişliyor (mobil)
Screenshot_2023-02-07-01-56-41-014-edit_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-02-07-01-57-07-753-edit_com.android.chrome.jpg

S C O

Aktif Üye
Uzman
Konular
37
ModArt Kredi
0
Konu aç kısmına baktığımda gözümden kaçmış olabilir belki bunun için sizden özür dilerim.

'' Şikayetim Var '' Kısmı olabilir, - Teknoloji ürünleri satan mağazalar hakkındaki şikayetlerimizi bu kategori altından dile getirebiliriz.
'' Türkiye, Türklük ve Türk Tarihi '' Kısmı açılırsa fena olmaz, - Türkler kimlerdir, Türk Tarih kronolojisi ve Türklük hakkında birçok başka bilgiye buradan ulaşabiliriz.

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
reis hala şu oyun geliştirme başlığı açmadın ya ayıp oluyor

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Bence olmamalı ama tabi benim fikrim bu kafa karışıklığı çok fazla oluyor net sadece anlaşılır başlıklar olmasi yeterli bence
Forumun eksikleri üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Hali hazırda konu başlıklarında düzenlemeler ve değişiklikler yapılmaktadır. Tüm üyelerimizin önerilerini dikkate almaya çalışıyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Nasıl Yok. Oyun Geliştirme Programlama kısmına eklenebilir. Veya ALT Kategori olarak Oyun Geliştirme mi açayım ayrıca?

2023-02-07_12h47_51.png

Mexy

Aktif Üye
Uzman
Konular
9
ModArt Kredi
0
Çok tuhaf modart pcnin sahibiyle şuan istişare ediyorum tuhaf bir hissiyat
Ben de Recep Baltaş ile konuşmuştum. (Kendisi pek Technopat Sosyal'de mesaj yazmaz, Levon Turaç ModArt Levon'dan örnek al Recep Baltaş!) Geldim, madem ben de 2 öneride bulunayım.
  • Technopat Sosyal'deki gibi konu açarken kategori aramamızı sağlayan arama çubuğu gelebilir.
  • ModArt M9 sistem için ayrı bir kategori veya alt kategori açılabilir.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Ben de Recep Baltaş ile konuşmuştum. (Kendisi pek Technopat Sosyal'de mesaj yazmaz, Levon Turaç ModArt Levon'dan örnek al Recep Baltaş!) Geldim, madem ben de 2 öneride bulunayım.
  • Technopat Sosyal'deki gibi konu açarken kategori aramamızı sağlayan arama çubuğu gelebilir.
  • ModArt M9 sistem için ayrı bir kategori veya alt kategori açılabilir.
Bir sistem için kategori mı açılır 🤔 m10 çıkarsa ona da açılsın m11 vs bence çok saçma olur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.