Neler yeni

Öneri ModArt PC Forum Geliştirme ve Öneri Başlığı

firsatgamingx

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
He siteden çıkmadan diyorsun doğru mu.
Ben bilgisayarı kapattım açtım bilgi tutuluyor. Hangi postta nerde kaldığını bir şekilde tutuyorlar ve oradan devam ettiriyorlar. Muhtemelen cacheleri sıfırlasam gider denemem lazım :D

Denedim cache tutmuyolar sanırım yerel depolaması var belki oradadadır.

Son düzenleme:

guts

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hocam saygilar,

Forumumuz hayirli olsun, acaba kurallari var midir? Daha belirlenecek mi? Umarim diger forumlar gibi ne serbest olur ne cok kati olur, kivamini siz halledersiniz diye dusunuyorum. Cunku kurallari ben yeni katilacagim bir forumda onemsiyorum ve inceliyorum. Guzel bir forum olucakmis gibi hissediyorum, bu donemde forum kurmak pek akil kari olmasa da iyi isler cikartabilecek seviyede gozukuyorsunuz.

Teknik sorunlar kismi biraz daha detaylandiralabilir diye dusunuyorum, Mavi ekran, 00xc00007b vs. olabilir.
1667761486064.png

Linux kategorisi de dagitimlara ayrilabilir. Arch, Fedora gibi...

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon Kral bir tavsiye de bulunabilir miyim şu konu açma katagorisi çok karışık gözüküyor daha düzenli olabilir mi misal konu başlığı kalın içi dolu çerçeve olabilir filan daha iyi olur bu şekilde hepsi iç içe geçmiş gibi duruyor örnek donanım Arşivi ni paylaşayım ona göre de olabilir farklı şekilde de sana kalmış orası

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-07-00-15-52-343_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-07-00-15-52-343_com.android.chrome.jpg
    70.3 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2022-11-07-00-16-23-446_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-07-00-16-23-446_com.android.chrome.jpg
    56.3 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_2022-11-07-00-17-16-293_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-07-00-17-16-293_com.android.chrome.jpg
    42.3 KB · Görüntüleme: 64

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Misal soğutma adı altında hepsi geçerli olabilir hava soğutma sıvı soğutma vs bunlara gerek yok bence biraz daha basit anlaşılır olursa daha pratik olur katagorileri biraz daha genel olarak olursa iyi olur gibi

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
O maalesef olmaz. Forumun düzgün kategorize olması çok önemli. Çok fena uğraştım bunun için. Zamanla dolacak elbette bir şekilde 😊😊
Reis bi onerim var yazisilian konu her zaman üste çıksın çoğu konu assagida kaldığı için kimse görmüyor

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
Reis bi onerim var yazisilian konu her zaman üste çıksın çoğu konu assagida kaldığı için kimse görmüyor
Konusu cevap almayan kişiler ne yapsın Magmaya mı gitsin :) Konu üste taşıma özelliği eklenecek ama onunda limiti olacak.

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Konusu cevap almayan kişiler ne yapsın Magmaya mı gitsin :) Konu üste taşıma özelliği eklenecek ama onunda limiti olacak.
Abi demekki konu dikkat çekmiyor yada önemsiz benim açtığım konu bayıldı ta mağma da şuan enson sistem tartisiyorduk

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
Abi demekki konu dikkat çekmiyor yada önemsiz benim açtığım konu bayıldı ta mağma da şuan enson sistem tartisiyorduk
Sen nerede görünsün istiyorsun anlamadım ki? Forumun en üstünde zaten Yeni Konular ve Yeni Mesajlar kısmı var. Yeni Mesaj alan konular orada görünüyor. Yani otomatikman yukarıya çıkıyor.

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Sen nerede görünsün istiyorsun anlamadım ki? Forumun en üstünde zaten Yeni Konular ve Yeni Mesajlar kısmı var. Yeni Mesaj alan konular orada görünüyor. Yani otomatikman yukarıya çıkıyor.
Levon hocam yeni sistemler nasıl olacak başlığı vardı baya bi muhabbet döndü hatta enson ben yazdım ama konularda gözükmüyor aşağı kaydırıp youtube sistem tasfiyelerinde gözüküyor sadece

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Hocam saygilar,

Forumumuz hayirli olsun, acaba kurallari var midir? Daha belirlenecek mi? Umarim diger forumlar gibi ne serbest olur ne cok kati olur, kivamini siz halledersiniz diye dusunuyorum. Cunku kurallari ben yeni katilacagim bir forumda onemsiyorum ve inceliyorum. Guzel bir forum olucakmis gibi hissediyorum, bu donemde forum kurmak pek akil kari olmasa da iyi isler cikartabilecek seviyede gozukuyorsunuz.
Kurallar çok katı olmayacak bundan emin olabilirsiniz. Normal düzeyde olması planlanıyor. Yani dediğiniz gibi ne çok katı ne de çok serbest. Daha iyi cevabı Levon Turaç ModArt Levon verecektir.

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Levon hocam yeni sistemler nasıl olacak başlığı vardı baya bi muhabbet döndü hatta enson ben yazdım ama konularda gözükmüyor aşağı kaydırıp youtube sistem tasfiyelerinde gözüküyor sadece
Mesela mesaj gelen konu direkt en üste çıkıyor pc hocasında

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
Hocam saygilar,

Teknik sorunlar kismi biraz daha detaylandiralabilir diye dusunuyorum, Mavi ekran, 00xc00007b vs. olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 770

Linux kategorisi de dagitimlara ayrilabilir. Arch, Fedora gibi...
Kurallar hala yazılıyor. İnce ince dokuyoruz :) 1 Haftaya Tamamlanmış olacak.
Linux tarafı ise gereksiz alt kategori oluşturur ama bana olması gerekenleri yaz ben değerlendiririm.

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Linux tarafı ise gereksiz alt kategori oluşturur ama bana olması gerekenleri yaz ben değerlendiririm.
Çok tuhaf modart pcnin sahibiyle şuan istişare ediyorum tuhaf bir hissiyat

yusuffbp7

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Hocam eskiden modart blue red vakasından önce hakkınızda pek iyi şeyler soylenmiyordu işte onun çıkartacağı sistem f/p olmaz yapsa yapsa 13kya kalitesiz bileşenlerle yapar falan deniyordu sizden şöyle bi 2060 yapıp kral tahtına tekrardan geçmenizi bekliyoruz

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Hocam eskiden modart blue red vakasından önce hakkınızda pek iyi şeyler soylenmiyordu işte onun çıkartacağı sistem f/p olmaz yapsa yapsa 13kya kalitesiz bileşenlerle yapar falan deniyordu sizden şöyle bi 2060 yapıp kral tahtına tekrardan geçmenizi bekliyoruz
Muhtemelen bol stoğa sahip RTX 3050 sistem gelecek. Ne zaman gelir, bilmiyorum ancak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.