Neler yeni

Öneri ModArt PC Forum Geliştirme ve Öneri Başlığı

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon Kral bir tavsiye de bulunabilir miyim şu konu açma katagorisi çok karışık gözüküyor daha düzenli olabilir mi misal konu başlığı kalın içi dolu çerçeve olabilir filan daha iyi olur bu şekilde hepsi iç içe geçmiş gibi duruyor örnek donanım Arşivi ni paylaşayım ona göre de olabilir farklı şekilde de sana kalmış orası
O kısım tema neyi destekliyorsa o maalesef. Bizimkide kötü durmuyor telefonda biraz bahsettiğin gibi oalbilir ama masaüstünde gayet anlaşılır.
Kaldı ki ben onu çok saçma buluyorum. Fazla kategori olduğu için oradan kimse doğru kategoriyi aramaz gibi geliyor bana.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
95
ModArt Kredi
0
O kısım tema neyi destekliyorsa o maalesef. Bizimkide kötü durmuyor telefonda biraz bahsettiğin gibi oalbilir ama masaüstünde gayet anlaşılır.
Kaldı ki ben onu çok saçma buluyorum. Fazla kategori olduğu için oradan kimse doğru kategoriyi aramaz gibi geliyor bana.
Kategori için şöyle yani atıyorum soğutma sistemleri diye yeterli olur hava soğutma sıvı soğutma vs diye bence açılmasına çok da gerek yok hem düzenli durur gibime geliyor naçizane tavsiyem

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Kategori için şöyle yani atıyorum soğutma sistemleri diye yeterli olur hava soğutma sıvı soğutma vs diye bence açılmasına çok da gerek yok hem düzenli durur gibime geliyor naçizane tavsiyem
Ya şimdi yan yana 4 satır olunca 12 kategori olsun eşit dursun diye yaptık. Tek bir tane eksiltsek çirkin oalcak.

Şu yapılabilir Sıvı ve Hava soğutucu birleştirilebilir. Bu sefer fan ayrı kalır olmadı Soğutma Ürünleri diye açılır 3'ünü orada toplarız ama bazı kişiler anlamayacak işte.

Pc Modifiye yi kaldırıp Özel sıvı soğutma kısmına eklerim.

2022-11-07_16h13_42.png

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
95
ModArt Kredi
0
Ya şimdi yan yana 4 satır olunca 12 kategori olsun eşit dursun diye yaptık. Tek bir tane eksiltsek çirkin oalcak.

Şu yapılabilir Sıvı ve Hava soğutucu birleştirilebilir. Bu sefer fan ayrı kalır olmadı Soğutma Ürünleri diye açılır 3'ünü orada toplarız ama bazı kişiler anlamayacak işte.

Pc Modifiye yi kaldırıp Özel sıvı soğutma kısmına eklerim.

Ekli dosyayı görüntüle 800
Ayn reis güzel olur bu düşüncen daha basit olmasi daha iyi olur bence hızlıca hemen konuyu açar çözüm aranır

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Merhaba ModArt PC Forum kullanıcıları,

Bildiğiniz üzere Forumumuzu kuralı yaklaşık bir kaç ay oldu tabi sizler daha 1 aydır forumumuzu aktif kullanıyorsunuz. (Bu başlık itibariyle daha 1 aylık forum)
Forumda bizler her ne kadar gözlemlerimizi yapıp kontrolleri gerçekleştirsek te eksik kaldığımız noktalar ve gözümüzden kaçan kısımlar olabilir.

Bu sebepten ötürü sizlerin desteğine ihtiyacımız var 😊
Forumumuzda yaşadığınız hatalar, gözünüze çarpan eksiklikler, gördüğünüz bozukluklar, forum tasarım yapısı(renk, site genişliği, karanlık mod ikonu, üye profil özellikleri, kategori ve forum sıralaması vs.) forumda olması gereken yapılar (üyelik aşaması, mail doğrulaması, captcha olsun mu olmasın mı vs.) eksik kategori ve forumlar varsa muhakkak bu başlık altında belirtin.
Bizlerde gerekli eksiklikleri ve hataları düzeltelim.

Şimdiden destekleriniz için hepinize teşekkürler 🥰
Hocam öneri olarak PC hocasının forum ana sayfasındaki yeni konular ve yeni mesajlar alt bölümünde daha fazla göster butonu olursa iyi olur. Forumdaki konu açma ve mesaj yazma sıklığı arttıkça bu buton çok işe yarar diye düşünüyorum

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Hocam öneri olarak PC hocasının forum ana sayfasındaki yeni konular ve yeni mesajlar alt bölümünde daha fazla göster butonu olursa iyi olur. Forumdaki konu açma ve mesaj yazma sıklığı arttıkça bu buton çok işe yarar diye düşünüyorum
Okey ekleriz çok basit o :)

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Okey ekleriz çok basit o :)
Hocam bir de herhangi bir konuyu açınca sayfa değiştirme butonları sadece altta var. Üstte de olsa çok iyi olur. Anasayfadan bu konuya geldiğimde son sayfaya gitmek için aşağıya doğru uzunca bir sürükleme hareketi yapmak zorunda kalıyoruz.

Birde ikinci el forumu açmayı düşünür müsünüz ?

Sistem tavsiyeleri konuları içerisinde ikinci el ürün satışı yapmak, ilan linki vermek serbest midir ?

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Hocam bir de herhangi bir konuyu açınca sayfa değiştirme butonları sadece altta var. Üstte de olsa çok iyi olur. Anasayfadan bu konuya geldiğimde son sayfaya gitmek için aşağıya doğru uzunca bir sürükleme hareketi yapmak zorunda kalıyoruz.

Birde ikinci el forumu açmayı düşünür müsünüz ?

Sistem tavsiyeleri konuları içerisinde ikinci el ürün satışı yapmak, ilan linki vermek serbest midir ?
Konu içnide sayfalar arası gezmek içni hem üstte hem de en altta var sayılar işte. Bahsettiğin başka bir şey mi?

Birde İkinci El Forumumuz var en alt kısma inmedin mi Forum da hiç gözünü sevdiğim :)
Link Removed

2022-11-07_18h42_17.png
2022-11-07_18h42_02.png

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Konu içnide sayfalar arası gezmek içni hem üstte hem de en altta var sayılar işte. Bahsettiğin başka bir şey mi?

Birde İkinci El Forumumuz var en alt kısma inmedin mi Forum da hiç gözünü sevdiğim :)
Link Removed

Ekli dosyayı görüntüle 815 Ekli dosyayı görüntüle 816
Valla hocam bende sistem yok senin çıkaracağın sistemi bekliyorum. Mobilde görünmüyor üstte sayfa butonu 😂

İkinci el forumu için baya aşağılara ine ine baktım herhalde tam bitiremeden yok diye düşündüm

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
235
ModArt Kredi
0
Valla hocam bende sistem yok senin çıkaracağın sistemi bekliyorum. Mobilde görünmüyor üstte sayfa butonu 😂

İkinci el forumu için baya aşağılara ine ine baktım herhalde tam bitiremeden yok diye düşündüm
He evet mobilde üst kısımda görünmüyor. Yoksa mobil çok yavaşlar diye teme da öyle.

RevenKalr

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Merhaba ModArt PC Forum kullanıcıları,

Bildiğiniz üzere Forumumuzu kuralı yaklaşık bir kaç ay oldu tabi sizler daha 1 aydır forumumuzu aktif kullanıyorsunuz. (Bu başlık itibariyle daha 1 aylık forum)
Forumda bizler her ne kadar gözlemlerimizi yapıp kontrolleri gerçekleştirsek te eksik kaldığımız noktalar ve gözümüzden kaçan kısımlar olabilir.

Bu sebepten ötürü sizlerin desteğine ihtiyacımız var 😊
Forumumuzda yaşadığınız hatalar, gözünüze çarpan eksiklikler, gördüğünüz bozukluklar, forum tasarım yapısı(renk, site genişliği, karanlık mod ikonu, üye profil özellikleri, kategori ve forum sıralaması vs.) forumda olması gereken yapılar (üyelik aşaması, mail doğrulaması, captcha olsun mu olmasın mı vs.) eksik kategori ve forumlar varsa muhakkak bu başlık altında belirtin.
Bizlerde gerekli eksiklikleri ve hataları düzeltelim.

Şimdiden destekleriniz için hepinize teşekkürler 🥰
Hocam çok fazla konu başlığı var oraya arama kısmı getirilmesi lazım, varsa göremedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.