Neler yeni

Soru M9 sistem için soğutucu

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
M9 sistem için soğutucu önerirmisiniz sıvıda olur hava soğutucuda.

EmirDeniz15

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
224xt tavsiye ederim 45 derece 0 ses valorant oynayabileceksin. Haftaya inceleme videosu gelicek.
Hocam M9 sisteme 224 xt soğutucu taktım ama işlemci ağırlıklı oyunlarda işlemci 50-55W tüketirken 70-73 dereceyi görüyorum. Valorant'ın yanında test videonuz için Marvel's Spider-Man Remastered, GoW gibi ağır oyunları da denemenizi öneririm.

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Hocam M9 sisteme 224 xt soğutucu taktım ama işlemci ağırlıklı oyunlarda işlemci 50-55W tüketirken 70-73 dereceyi görüyorum. Valorant'ın yanında test videonuz için Marvel's Spider-Man Remastered, GoW gibi ağır oyunları da denemenizi öneririm.
Rdr2 49 derece , death stranding 47 derece ortalama . Valo sadece örnekti dostum . Termal macunu yedirdin mi ? Ortam sıcaklığın nedir ?

EmirDeniz15

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Rdr2 49 derece , death stranding 47 derece ortalama . Valo sadece örnekti dostum . Termal macunu yedirdin mi ? Ortam sıcaklığın nedir ?
Termal macun sistemi aldığım gibi duruyor değiştirmedim, sadece soğutucu montajını yaptım. Ortam sıcaklığı 22-23 derece. Kasa temperli cam olduğu için normal diyorum ama siz bu değerleri nasıl aldınız ona şaşırdım şu an. Farklı bir termal macun mu sürdünüz?

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
224 xt içinden çıkan frost x25 iyi bir termal macun zaten . Onu kullandıysanız sorun yok . Çok garip . Hatta şöyle söyleyim 15 dk aida 64 ün hemen peşine cinebench Multi testinde ortalama 62 maks 67 . 1200 RPM fan devrinde . Fan otodayken 59 derece ortalama maks 65 derece.

EmirDeniz15

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
224 xt içinden çıkan frost x25 iyi bir termal macun zaten . Onu kullandıysanız sorun yok . Çok garip . Hatta şöyle söyleyim 15 dk aida 64 ün hemen peşine cinebench Multi testinde ortalama 62 maks 67 . 1200 RPM fan devrinde . Fan otodayken 59 derece ortalama maks 65 derece.
Ben onu kullanmadım işte. İtopya hangi macunu sürdüyse o duruyor üstünde. Olmadı frost x25'i sürüp öyle denerim.

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
Sizde bir sorun var ben 214xt ile (aynısının tek fanlısı) stress testinde 65 dereceyi geçtiğini görmedim.

arda G

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar bende 214 mödelini almayi düşünuyorumda argb kablosunu takacak yeri bulamadım tam neresi acaba? (mordart m9 sistem)

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Son düzenleme:

cerrah42

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
n11'den Gametech Zeus Ön Panel Bilgisayar Performans Arttırıcı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ben m9 sistemin on panelini soktum şundan sipariş verdim csde full ayarlarda 1080de 72 73 derece gördüm max on paneli soktum 65i geçmiyor şimdi kargo gelince bu pleksi parçayı takacağım kule tipi sogutucuya gerek kalmayacak sanirim

n11'den Gametech Zeus Ön Panel Bilgisayar Performans Arttırıcı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ben m9 sistemin on panelini soktum şundan sipariş verdim csde full ayarlarda 1080de 72 73 derece gördüm max on paneli soktum 65i geçmiyor şimdi kargo gelince bu pleksi parçayı takacağım kule tipi sogutucuya gerek kalmayacak sanirim
Pleksiyi istediğiniz ölçüye göre yapıyor bu arada bizim kasa 45x20.5 falan

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0

Yavuzkagan42

Pro Üye
Uzman
Konular
46
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar bende 214 mödelini almayi düşünuyorumda argb kablosunu takacak yeri bulamadım tam neresi acaba? (mordart m9 sistem)
Sıvı soğutmaya gerek yok 214xt fazlasıyla yeterli.argb kablosu yok otomatik RGB sadece argb modelinde kablo var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.