Neler yeni

Yardım 12400f & üç fanlı 3060ti sistem için 18.000 bütçe

mjcharter

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bütçe
18000 TL
Ryzen 5600x veya 12400f düşünüyorum işlemci olarak, 3060ti seçeneğinde üç fanlı bir seçenek olan hazır sistem bulamadım, genel olarak çift fan kullanıyorlar, öyle olunca da tam olarak güvenemiyorum.
Her yere baktım ama aradığımı bulamadım, hazır sistem önerilerinizi bekliyorum, fiyat bandım yaklaşık 18.000 civarı, duruma göre biraz daha üstüne çıkabilirim:confused:

mjcharter

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
20 bine çıktığımda genel olarak tüm parçalarda kaliteli ürünler tercih etmek isterim, gamebooster, mld vb ürünler kullanmak istemem hocam

eko teko

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Link Removed hocam kasa değiştirilip. alınır nvidia takıntınız yoksa

Hacqed

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Ryzen 5600x veya 12400f düşünüyorum işlemci olarak, 3060ti seçeneğinde üç fanlı bir seçenek olan hazır sistem bulamadım, genel olarak çift fan kullanıyorlar, öyle olunca da tam olarak güvenemiyorum.
Her yere baktım ama aradığımı bulamadım, hazır sistem önerilerinizi bekliyorum, fiyat bandım yaklaşık 18.000 civarı, duruma göre biraz daha üstüne çıkabilirim:confused:
İtopya'da bir sistem var.
Link Removed

14.500 ile çıkış yaptı, 15.500 ile dün tekrar stoğa girdi. Şimdi ise kasa stokta yok. Güzel bir kasa seçip 16-17 bin civarına alabilirsin.

mjcharter

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
psu'da riske girmemek lazım hocam ya, o açıdan tereddüt ediyorum bu kasada

Hacqed

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
psu'da riske girmemek lazım hocam ya, o açıdan tereddüt ediyorum bu kasada
1-2 gün önce İtopya inidirimlerinde vardı 3060ti'li kasalar. 17-18k civarında kasası iyi olanlar vardı ama bu gece indirimler bittiği için stokta çok sistem kalmadı.

mjcharter

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
1-2 gün önce İtopya inidirimlerinde vardı 3060ti'li kasalar. 17-18k civarında kasası iyi olanlar vardı ama bu gece indirimler bittiği için stokta çok sistem kalmadı.
O dönemde de takip ettim itopya ve benzeri siteleri, gördüğüm tüm 3060ti kartlar çift fandı maalesef. Gözümden kaçma ihtimaline karşı burada da konu açmanın işime yarayacağını düşündüm. :rolleyes:

Hacqed

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
O dönemde de takip ettim itopya ve benzeri siteleri, gördüğüm tüm 3060ti kartlar çift fandı maalesef. Gözümden kaçma ihtimaline karşı burada da konu açmanın işime yarayacağını düşündüm. :rolleyes:
Jahrein'in sistemi vardı 3 fanlı MSI Ventus sistem ama o da bitti. Gaming ve Tuf serili kasalar ise şu an çok pahalı. Tekrar güzel bir indirim bekleyebilirsin ya da VOK sistemini alabilirsin. Şu an istediğin gibi bir kasa yok maalesef. Umarım güzel bir sistem toplarsın. Denk geldikçe ben yine atarım buraya sistem.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
GDDR6X bir 3060Ti almayı düşünüyorum, uzun vadede vram sorunu yaşama ihtimalim olduğunu tahmin ettiğim için bir de ısınma problemleriyle karşılaşmak istemiyorum.
3 FANLI var 3070 20 bine ama sen beğenmezsin sanırım dur bakayım bulduklarimi beğendiklerimi atayım

mjcharter

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Gençergaming'in MBT-3 kasası vardı, bir iki değişiklik yapıp 21.500 bandına çekmiştim fiyatı 3070 için, 5600x ile 1080p gaming içime sinmediği için vazgeçtim

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
18 k bütçe varsa eğer, modartın sistemini bekle . Hazır sistem alma dostum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.