Neler yeni

Yardım M9 sistem düşük FPS sorunu

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
dostlar m9 sistemim var w11 temiz kurulum yaptim oyunlarda fps değerlerim çok düşük valoda yüksek ayarla 290 ortalama lolde 240 rdr 2 ultrada 80 civarı ara ara inip yükselişler oliyor pubg ultrada 150 160 civari neden böyle olabilir fps değerleri çok düşük geldi bana ve her ne kadar grafikleri yükseltmeye görüntü çok kotu gözüküyor? Lütfen yardım edin.. (Drop yok ama fps düşük) Levon Turaç ModArt Levon Furkan Karagülle Furkan Karagülle Umut Nas Umut Nas
20230217_215250.jpg

Ekli dosyalar

• 20230210_041319.jpg
    20230210_041319.jpg
    158.5 KB · Görüntüleme: 68
Moderatör tarafında düzenlendi:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
dostlar m9 sistemim var w11 temiz kurulum yaptim oyunlarda fps değerlerim çok düşük valoda yüksek ayarla 290 ortalama lolde 240 rdr 2 ultrada 80 civarı ara ara inip yükselişler oliyor pubg ultrada 150 160 civari neden böyle olabilir fps değerleri çok düşük geldi bana ve her ne kadar grafikleri yükseltmeye görüntü çok kotu gözüküyor? Lütfen yardım edin.. ( DROP YOK AMA FPS DUSIK) Levon Turaç ModArt Levon Furkan Karagülle Furkan Karagülle Umut Nas Umut Nas
Ekli dosyayı görüntüle 3729
Öncelikle Valorant çok değişken onda net şu fps i alırsın diyemem ama genelde en yüksek ayarlarda 300 rahat veririr.
PUBG ye gelecek olursak Ultra'da 150-160 demişsin. Bu az değil aşırı fazla 🤣🤣 3060 Ti ile Ultra da o sistemle 120 bilemedin 130FPS verir anca sen herkesten fazla alıyorsun.
Bence görüntü kalitesine bakarak ayarlarda bir hata var. PUBG de işleme ölçeğini %100 e getir. FPS in düşer ama görüntü iyileşir.

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Öncelikle Valorant çok değişken onda net şu fps i alırsın diyemem ama genelde en yüksek ayarlarda 300 rahat veririr.
PUBG ye gelecek olursak Ultra'da 150-160 demişsin. Bu az değil aşırı fazla 🤣🤣 3060 Ti ile Ultra da o sistemle 120 bilemedin 130FPS verir anca sen herkesten fazla alıyorsun.
Bence görüntü kalitesine bakarak ayarlarda bir hata var. PUBG de işleme ölçeğini %100 e getir. FPS in düşer ama görüntü iyileşir.
hocam merhaba pubgde ztn 100de 100 ve değerleri 140 ortalama fototagrafta var valodada 290 dediğim gibi ne yazikki ortalaması tabiki bunlar hocam bütün maç boyunca olan. Ben videoları izlediğimde 12400f 3060ti hep daha yüksek fpsti rdr2 ultrada adamlar 100 110fps alirken benim 80 civarı bazende düşüyor almam aklımı çok karıştırdı tabiki yükseldiği zamanlar oluyor ama msi after burnerden avg fps 85 civarı diyebilirim niye böyle acaba çok mu düşük bana mı düşük geliyor rdr de fln bide hocam cidden her oyunda görüntü kotu gözüküyor gibime geliyor ultra ayarlarda olsa bile neden olabilir? Monitörüm dellg2422hs Levon Turaç ModArt Levon Berkin AYRAL Berkin AYRAL

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
hocam merhaba pubgde ztn 100de 100 ve değerleri 140 ortalama fototagrafta var valodada 290 dediğim gibi ne yazikki ortalaması tabiki bunlar hocam bütün maç boyunca olan. Ben videoları izlediğimde 12400f 3060ti hep daha yüksek fpsti rdr2 ultrada adamlar 100 110fps alirken benim 80 civarı bazende düşüyor almam aklımı çok karıştırdı tabiki yükseldiği zamanlar oluyor ama msi after burnerden avg fps 85 civarı diyebilirim niye böyle acaba çok mu düşük bana mı düşük geliyor rdr de fln bide hocam cidden her oyunda görüntü kotu gözüküyor gibime geliyor ultra ayarlarda olsa bile neden olabilir? Monitörüm dellg2422hs Levon Turaç ModArt Levon Berkin AYRAL Berkin AYRAL
FPS değerlerin gayet normal. RDR2 de favor quality ayarlamıyor herkes o yüzden fps bazılarında yüksek çıkıyor.
RDR2 de favor quality yi en tepeye al 80 bile zor verir o sistemle. Yani milelt maval okumasın manuel ayarlar ile bazı özellikleri kısıyorlar.
Ayrıca kullandığın monitör de belki sorun vardır. Monitördeki hazır görüntü modları arasında geçiş yap. Ekran kartı böyle görüntü vermez direk sorun olsa çizikler olur görüntüde bu bildiğin ayarlar ile ilgili. Nvidia denetim masasını da bir sıfırlamayı dene.

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
FPS değerlerin gayet normal. RDR2 de favor quality ayarlamıyor herkes o yüzden fps bazılarında yüksek çıkıyor.
RDR2 de favor quality yi en tepeye al 80 bile zor verir o sistemle. Yani milelt maval okumasın manuel ayarlar ile bazı özellikleri kısıyorlar.
Ayrıca kullandığın monitör de belki sorun vardır. Monitördeki hazır görüntü modları arasında geçiş yap. Ekran kartı böyle görüntü vermez direk sorun olsa çizikler olur görüntüde bu bildiğin ayarlar ile ilgili. Nvidia denetim masasını da bir sıfırlamayı dene.
zaten en sona çektiğimde ole hocam değerler rdrde en saga cektigimde grafik ayarlari dediğiniz gibi fps değerleri . Monitör ile ilgili bir bakacağım hocam tessekur ederim destek için intel fanindan cwye benzer bir vızıltı geliyor bu normal midir fps degerleride normal ise içim rahatliycak

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
videolardan 12400f 3060ti fps değerleri izlediğimde benim sistemle arada çok fps fark olduğu icin kuşkulandimhocam

Levon Turaç ModArt Levon

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
hocam her videoyu izledim internetteki hepsinden düşük çıktı?
Dostum sistemden memnun değilsen götür iade et kurtul.
Ayrıca bana özelden faturanı at bir bakayım yoksa bu olayı farklı yorumlayacağım. Çünkü bu açtığın 10. konu oluyor resmen.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
Yeni gelecek konu M9 sistem patladı🤣🤣
Ya hani başka forumda olsa direk banlarlar. Biz böyle bir şeyde yapmıyoruz herkes yardımcı olmaya çalışıyor.
Ama açtığı konularda da başlıkta kötülüyor fakat paylaştığı değerlerde sizler gayet normal olduğunu yazmışsınız tek tek okudum.

Faturasını istedim hala gelen bir şey yok dm den. Herkesi memnun etmek zor. Ama aynı kişi kalkıp 10 tane farklı başlıkla karalayıcı ithamlarda bulununca ben bunun ardında kasıt olduğunu düşünüyorum.
Sistemden memnun değilse götürüp iade edebilir bu kadar basit.
Az önce bol bol yazıyordu şu an yok arkadaş valla onca işim arasında sırf kendisini bekliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.