Neler yeni

Yardım M9 sistem düşük FPS sorunu

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
206
ModArt Kredi
0
Özet
İzlediğin fps videoları OC yapıldığı için arada fark oluyor.

Choil whine gelirsek yapacak birşey yok bende de var servise yolladım performansa etkisi yoktur dediler alışıyorsun belli bir zaman sonra

14k-15k 3060 ti sistem almak günümüz koşullarında çok zor olsa bile parça kalitesi yok

İadeye gelirsek 14 günü geçtiği için almazlar
tavsiye de etmem bu fiyata bulamazsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
232
ModArt Kredi
0
Özet
İzlediğin fps videoları oç yapıldığı için arada fark oluyor.

Choil whine gelirsek yapacak birşey yok bende de var servise yolladım performansa etkisi yoktur dediler alışıyorsun belli bir zaman sonra

14k-15k 3060 ti sistem almak günümüz koşullarında çok zor olsa bile parça kalitesi yok

Yok ya ben alıcam gerekirse bahsettiği sorunlar yoksa gider başkasına satarım. Sırada bekleyen bin kişi var.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
206
ModArt Kredi
0
İçini rahatlatmak için tavsiyem servise yolla
videolarını çek , yaşadığın sorunları detaylıca yaz

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ya hani başka forumda olsa direk banlarlar. Biz böyle bir şeyde yapmıyoruz herkes yardımcı olmaya çalışıyor.
Ama açtığı konularda da başlıkta kötülüyor fakat paylaştığı değerlerde sizler gayet normal olduğunu yazmışsınız tek tek okudum.

Faturasını istedim hala gelen bir şey yok dm den. Herkesi memnun etmek zor. Ama aynı kişi kalkıp 10 tane farklı başlıkla karalayıcı ithamlarda bulununca ben bunun ardında kasıt olduğunu düşünüyorum.
Sistemden memnun değilse götürüp iade edebilir bu kadar basit.
Az önce bol bol yazıyordu şu an yok arkadaş valla onca işim arasında sırf kendisini bekliyorum.
hocam öncelikle merhaba faturayı özelden attim bakabilirsiniz ondan önceki mesajlarda bakabilirsiniz hoş bi sohbet gecirmistik sizle , Sistemden memnun değilim diye herhangibir konum vesaire yok zaten başlıklarda kötülüyor demişsiniz asla böyle bir amacım olmadı ama simdi objektif bakınca haklısınız biraz yanlış anlatılacak bir şekilde yazmışım özür dilerim bu konu hakkında size bunun nedeni cidden biraz pinpirikli olabilirim ve cidden samimi olarak söylüyorum biraz gerginlik ve stresle olmuştur. Zaten en başından beri yaşadığım her sorunda furkan ve umut moderetorum çok yardımcı oldular hatta furkan hocamla bir konuşma geçmişti ben ona "daha fazla konu açmaya utanıyorum " yazmıştım o da her zaman burdayız demişti neyse toparlamak gerekirse sizinde çok severim uzun zamandır takip ediyorum sistemi ilk aldığımda da konuşmuştuk size forumdan Dmden böyle demeniz biraz sert cikismaniz beni üzdü bende yazdığım başlıkla yanlış anlasabilicegi olduğundan özür dilerim sizden son konuyu ayrı olarak açma nedenim çok fotoğraf vardı baktiysaniz zaten görürsünüz m9 sistem bileşenleri olduguda açıkça gözüküyor sizi herhqngibir kötüleme niyetim yok hiçte olmadi sadece ciddn uzun zamandır zar zor arta kalan biriktirdiğim paralarla aldim sistemi fps degerleride videolardakinden oldukça farklıydı o yüzden zaten konu açtım sizden yardım almak psu cw sorununda vardı orda da sizde modlarda yardım etti herhangi ir zararı yokmuş intelden stok fandan ses geliyordu bunu size sormuştum merak ettiğim için. iade içinde zaten iade etmek istemedim sistemi heryerde her forumda ovdum bakabilirsiniz böyle demeniz biraz kırdı beni sadece.
Screenshot_20230226_152830_Gmail.jpg

İçini rahatlatmak için tavsiyem servise yolla
videolarını çek , yaşadığın sorunları detaylıca yaz
hocam hepsini yaptım zaten itopya iade zaten kabuk etmiyor hazır sistemlerde baska maillerime cevap alamadim

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Ya hani başka forumda olsa direk banlarlar. Biz böyle bir şeyde yapmıyoruz herkes yardımcı olmaya çalışıyor.
Ama açtığı konularda da başlıkta kötülüyor fakat paylaştığı değerlerde sizler gayet normal olduğunu yazmışsınız tek tek okudum.

Faturasını istedim hala gelen bir şey yok dm den. Herkesi memnun etmek zor. Ama aynı kişi kalkıp 10 tane farklı başlıkla karalayıcı ithamlarda bulununca ben bunun ardında kasıt olduğunu düşünüyorum.
Sistemden memnun değilse götürüp iade edebilir bu kadar basit.
Az önce bol bol yazıyordu şu an yok arkadaş valla onca işim arasında sırf kendisini bekliyorum.
çalıştığım için yazamadığım hocam molada yazabiliyorum

Özet
İzlediğin fps videoları OC yapıldığı için arada fark oluyor.

hcaom zaten iade amacım yok sadece iste sizin dediğiniz benchmark testinde düşük perfonmas fln yazıyordu sizde gördünüz bende bir sıkıntı var mı diye size sordum Dmden konustuk hatirlarsiniz

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Yok ya ben alıcam gerekirse bahsettiği sorunlar yoksa gider başkasına satarım. Sırada bekleyen bin kişi var.
bahsettiğim sorunlarda yok değil hocam eğer bir kanıt istiyorsanız atabilirim ( bunların sorun olup olmadığınida bilmiyorum zaten herhangibir sıkıntı olup olmadığını öğrenmek için yazdım kotu bir niyetim yoktu )

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
232
ModArt Kredi
0

hcaom zaten iade amacım yok sadece iste sizin dediğiniz benchmark testinde düşük perfonmas fln yazıyordu sizde gördünüz bende bir sıkıntı var mı diye size sordum Dmden konustuk hatirlarsiniz
Yahu bak her forumda övdüm ettim diyorsun eyvallah ama üst üste 5-6 tane konu açınca insan yanlış algılıyor.
Birde konuların başlıklarını büyük yazıyorsun. Büyük başlıkla yazmak sosyal medya mecralarında laf atmak gibidir.

Senin sisteminde hiç bir sorun yok kardeşim. Sen pimpirikleniyorsun boş yere. Sana diğer kullanıcılarda yazmış bu değerler normal işte şu normal bu normal diye. Ama sen açtığın konuların başlığına direk suçlayıcı şekilde yazılar yazıyorsun.
Psu için ayrı konu, Ekran akrtı içni ayrı konu, Fps için ayrı konu, Test sonuçları kötü diyip ayrı konu say say bitmez 😁

Sonrada alındım diyorsun ama bende alınıyorum yani değil mi.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
206
ModArt Kredi
0

Aynı sorunlarlan karşılaştım bende
yapacak bir şey yok .

Hatta bak konum bile var

Üreticiler yıl olmuş 2023 halen bu sorunu düzeltememiş

Bende senin gibi eleştiriyodum
ama satan firmanın suçu yok

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
206
ModArt Kredi
0
Zaten bu coil wine sorunu bizlik değil ki. Yani insanlar yayıncılara suç atıyor. Dediğni giib üreticiler bile bu soruna çözüm bulamıyorken biz ne yapalım 😞
bu ürünler aynı üretim bandından geçiyor bazılarında bu sorun yok , bazılarında var çok saçma bir durum

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Yahu bak her forumda övdüm ettim diyorsun eyvallah ama üst üste 5-6 tane konu açınca insan yanlış algılıyor.
Birde konuların başlıklarını büyük yazıyorsun. Büyük başlıkla yazmak sosyal medya mecralarında laf atmak gibidir.

Senin sisteminde hiç bir sorun yok kardeşim. Sen pimpirikleniyorsun boş yere. Sana diğer kullanıcılarda yazmış bu değerler normal işte şu normal bu normal diye. Ama sen açtığın konuların başlığına direk suçlayıcı şekilde yazılar yazıyorsun.
Psu için ayrı konu, Ekran akrtı içni ayrı konu, Fps için ayrı konu, Test sonuçları kötü diyip ayrı konu say say bitmez 😁

Sonrada alındım diyorsun ama bende alınıyorum yani değil mi.
Hocam haklısın yanlış anlaşılıyor olabilir özür dilerim tekrardan ama konulara bakabilirsiniz teker teker herhangibir yazimimda sizi suçlayıcı bir cümle bile ve ya kotu bir tenkit . yanlış anlaşılmalar olabilir illa ki sizden ve ya beden kaynaklık birbirimizi kırmaya hiç gerek yok hele bu dönemler hakkınızı helal edin bende ediyorum ama tek sıkıntı bulduğu şu sürekli konu açmama kizmissin bir çok sorunu tek konu halinde yazmam kurala ayrı değil mi yani ekran kartı sorununda bahsederken psuyuda nasil yazayimm ki o yüzden ayrı ayrı kısa konuslar açtım bu fps olarak 2. konum ilk konumda furkan hocam %99 mu %0.1 fps mi neydi tam hatırlamıyorum fps değeri onda 7 8 düşüyordu ssde mevcut furkan hocam temiz kurulum yapıp tekrar konu açın dedi o yüzden açtım ve bu konuların hocam sanki boş gibi sizi karalamak gibi oluşturduğumuz düşünmüş olabilirsiniznoyle dediniz ama teker teker bakın ss olmayan kanıt olmayan kısacası veri olmayan bir fotoğraf yok . En baştan beri yani sizi karalamaya çalışmıyorsun bu performans düşüklüğünin nedeni bulmaya çalıştım hocam yanlış anlamayın psu cwde sizden değil ztn biliyorum kronik bir sıkıntı asla sizide suclamadim zaten yapacak bisiyo yok kulaklık takıp geçiyoruz :D sadece intelin stok fanindan gelen cw sesini anlamadım neden olabilir bide fps değerleri fln o yüzden kafam karışıktı hocam

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Zaten bu coil wine sorunu bizlik değil ki. Yani insanlar yayıncılara suç atıyor. Dediğni giib üreticiler bile bu soruna çözüm bulamıyorken biz ne yapalım 😞
hocam haklısınız zaten bu konu ile alakalı direkt itopya ile görüşme sagladim psudan gelen sesle ama intelin stok fanindan gelen sesle hiç karşılaşmadıgim için size sordum hala anlamış değilim neden olabilir acaba hocam?

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
206
ModArt Kredi
0
swastica swastica CW işlemci stok soğutucu dan gelmiyor büyük ihtimalle kasanın arka kapağını aç anakartın demir plakanın oradan geliyordur dinle bi

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
swastica swastica o işlemci stok soğutucu dan gelmiyor büyük ihtimalle kasanın arka kapağını aç anakartın demir plakanın oradan geliyordur
hocam bakmıştım ama direkt stok fandan geliyor sanırsam levon hocamdan fandan gelebilir diye bir mesajı vardi

swastica swastica cw işlemci stok soğutucu dan gelmiyor büyük ihtimalle kasanın arka kapağını aç anakartın demir plakanın oradan geliyordur
demir plakayida bir dinleyim yazarım hocam

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
206
ModArt Kredi
0
Normalde demem ama sarı sitede fiyatlara bak
istersen sat ama yeni aldığın sistem de aynı sorunla karşılaşabilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.