Neler yeni

Kemal Kılıçdaroğlu Konuşma Yaparken Bir Genç "Aday Olma" Dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Buna bakarsak o zaman size göre Erdoğan'da fetöcü olur, ama öyle olursa da chp ile ince mevzusu var, Bu arada bir partiyi sonuna kadar her hareketini savunan net salaktır, Benim eleştirdiğim beğenmediğim çok yönü var her siyasetçinin ama akp ile chp aynıdır veya başka bir parti, partiler yiyicidirler, biz o kısımları geçtik yiyicileri seçmiyoruz biz baştakine bakıyoruz ve Erdoğan şuanki sözde rakiplerinden hep 100 adım önde. Atatürk çülük oynayıp hdp yi geçtim pkk yı biz terör örgütü olarak görmüyoruz diyorsa şehit edilen onca çocukları hiçe sayıyorsa benim gözümde chpkk vatanını satan bir partidir. Söze değil icraata bakmak lazım, Terör çoktu olan oldu kafasıyla çözüm sürecei vs barış olması istenildi herkesin işine yarayan burdu paralı askerlerimiz yetersizdi, Ama şuan ekonomimizi derinden sarssada, terörüde anlaşmayı bozdukları için bitiren Erdoğan'dır aksi iddaa edilemez. Kimliğini gösteren korucu oldu (bunun kötü olduğu yerler var) ama genel itibarı ile iyi oldu, Yaşı tutan Uzman oldu yerli silahı belinde şuan, Bence buna değerdi. Karışık bir durum nasıl bakıldığına bağlı. Sonuç odaklı olmamız lazım.

Evet AKP, Kürtlerden çok oy topladı, Doğuya atanan bir öğretmenin korkusu, hayatında kürtleri tanımamış birinin kürtlere olan nefretiyle aynıdır, Ama o öğretmen 2 hafta kaldıktan sonra kendinden nefret eder ön yargılı olduğu için, Ben kürt değilim ama genel olarak konuşacak olursak Kürtler daha sadık vatanlarına.
Şu cümlendeki Net Salaktır lafını düzeltirsen sevinirim. Çünkü koyu AKP li veya koyu parti savunucusu olan kişilerde var üstlerine alınırlar. Ayrıca sen parti savunucusu olmayabilirsin ama körü körüne kişilere bağlısındır bunu kimse bilemez.

Biz tarafsız bölgedeyiz bize giren çıkan yok üstteki yorumlarımda CHP'nin 6'lı masasının saçmalık olduğunu da belirttim. Fakat dediğim gibi taraf tutan kişiler illaki vardır o yüzden o SALAK kelimesini kaldır lütfen.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Lütfen herkes üslubuna dikkat ederek yorum atarsa memnun oluruz, aksi taktirde konuyu kilitlemek ve üslubuna dikkat etmeyenleri de cezalandırmak zorunda kalacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

RecSpeed

Aktif Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Şu cümlendeki Net Salaktır lafını düzeltirsen sevinirim. Çünkü koyu AKP li veya koyu parti savunucusu olan kişilerde var üstlerine alınırlar. Ayrıca sen parti savunucusu olmayabilirsin ama körü körüne kişilere bağlısındır bunu kimse bilemez.

Biz tarafsız bölgedeyiz bize giren çıkan yok üstteki yorumlarımda CHP'nin 6'lı masasının saçmalık olduğunu da belirttim. Fakat dediğim gibi taraf tutan kişiler illaki vardır o yüzden o SALAK kelimesini kaldır lütfen.
Düzenledim sizin için, ama sizde önünüze gelene benzer tavrı kullanmışsınız ki ben direkt bir bireye kullanmadım ctrl+f ile s*l*k kelimesini aratabilirsiniz, her neyse, Eleştirmeyen Koyu akplilerin(onlarda ayrı bir durum) en azından bir bahanesi var yol,hastane yaptı diyerek geçebiliyor adam yoldan daha iyi şeyler yapılmasına rağmen, Ama chp veya diğerlerinin bir vaati yok, E adama sorarlar madem çözümünü biliyorsun bayrağını seviyorsan söylede fikir olsun çözümün illa başa gelmene gerek yok ! Sadece kılıçtaroğlu bunu denedi çözüm olarak : uyuşturucu satantan vergi alacaksın dedi. Komedyen olsa çok başarılı olacaktı gerçekten içten gülüyorum, kaliteli adam, diğer programları izleyenlerin iq seviyesi yerlerde Kılıçtaroğlu gelmiş geçmiş en başarılı komedyendir benim gözümde.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Muharrem ince gelsin şahsi fikrim olmadı cem uzan🤣
İçerde düşman gibi gözüküp fabrika işletiyorlar
kim gelirse gelsin düzeleceğmizi sanmıyorum gelecek geçmişi aratacak

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Düzenledim sizin için, ama sizde önünüze gelene benzer tavrı kullanmışsınız ki ben direkt bir bireye kullanmadım ctrl+f ile s*l*k kelimesini aratabilirsiniz, her neyse, Eleştirmeyen Koyu akplilerin(onlarda ayrı bir durum) en azından bir bahanesi var yol,hastane yaptı diyerek geçebiliyor adam yoldan daha iyi şeyler yapılmasına rağmen, Ama chp veya diğerlerinin bir vaati yok, E adama sorarlar madem çözümünü biliyorsun bayrağını seviyorsan söylede fikir olsun çözümün illa başa gelmene gerek yok ! Sadece kılıçtaroğlu bunu denedi çözüm olarak : uyuşturucu satantan vergi alacaksın dedi. Komedyen olsa çok başarılı olacaktı gerçekten içten gülüyorum, kaliteli adam, diğer programları izleyenlerin iq seviyesi yerlerde Kılıçtaroğlu gelmiş geçmiş en başarılı komedyendir benim gözümde.
Bak işte burada haksızsın.
CHP yıllardır neler neler önerdi ve AKP bunalrı hep kopyaladı.
Ama sen kalkıp Hükumet olmayan partiye ne yaptı ki demeye getiriyorsun. Adamlar Hükumet değil ki zaten ne yapabilir.
CHP kaç tane çözüm sundu meclise ve oy çoğunluğu AKP de olduğu için hiç biri oylanmadı biliyorsundur.

Sonuçta hepsi vaat veriyor ona bakarsan 6 yıl öncesinde en düşük emekli maaşı asgari ücretle eşit olacak dedi AKP ama sözünü tutmadı. Benim eşim yeni zamla 4.800tl mi ne alıyor. Ne yapıcaz şimdi? Mecbur benim karım Köpek gibi çalışmak zorunda. verilen emekli maaşı ile hiç bir şey olmuyor çünkü.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Muharrem ince gelsin şahsi fikrim olmadı cem uzan🤣
İçerde düşman gibi gözüküp fabrika işletiyorlar
kim gelirse gelsin düzeleceğmizi sanmıyorum gelecek geçmişi aratacak
Bu arada şu son söz doğru. Her ne kadar öyle olmamasını ümit etsem de.

Ecevit'ten sonra gelen her CMB kendini arattı.. Yani gelen bir öncekinden kötü çıktı.
Bu düzenin komple değişmesi gerek.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Ya bizim CHP'nin salaklığı oy toplamak için akılları sıra Demokrasiyi öne sürüp herkese kardeşiz ayağı yapmaları.
Tamam kürtleri ayırmayız etmeyiz onlarda türk toprağının insanı. Zamanında AKP yi de davulla zurna ile karşılama yaparken gördük.

Ama kalkıp terörü peşmergeyi destekleyen o Demirtaşa da s....ktir deriz. Sonuçta her kürt vatandaşa terörist demekte etik olmaz.
CHP sadece oy toplamak amaçlı fırsatları değerlendiriyor. Kalkıp kıçı kırık Demirtaşı aday gösterme ihtimali bile olamaz.
Kılıçdaroğlu şuan demirtaş'ın içerden çıkmasını, ve hdp'ye yapılan her türlü ambargonun kaldırılmasını istiyor. Açıkçası bizim askeri operasyonlarımıza karşı çıkan hdp milletvekilleri varken, chp'nin bu tavrı beni soğutuyor.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Kaldı 27 yıl Dünya the end
Mızrak,ok,kılıçla savaşacağız boş verin🤣🤣

RecSpeed

Aktif Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bak işte burada haksızsın.
CHP yıllardır neler neler önerdi ve AKP bunalrı hep kopyaladı.
Ama sen kalkıp Hükumet olmayan partiye ne yaptı ki demeye getiriyorsun. Adamlar Hükumet değil ki zaten ne yapabilir.
CHP kaç tane çözüm sundu meclise ve oy çoğunluğu AKP de olduğu için hiç biri oylanmadı biliyorsundur.

Sonuçta hepsi vaat veriyor ona bakarsan 6 yıl öncesinde en düşük emekli maaşı asgari ücretle eşit olacak dedi AKP ama sözünü tutmadı. Benim eşim yeni zamla 4.800tl mi ne alıyor. Ne yapıcaz şimdi? Mecbur benim karım Köpek gibi çalışmak zorunda. verilen emekli maaşı ile hiç bir şey olmuyor çünkü.

Chp 6000₺ asgari önerdi 8.500₺ oldu.
Chp zaten var olan projelerin üstüne kondu ör:Metro
Akp nin sunduğu suya indirimi bile onaylamayan chp.
Bana chp dışında bir parti savunun lütfen, gelip ne yaptı ne yapmadı tartışmasına girmeye gerek yok, gözünü açan herkes görür, Dediğim gibi ekonomiyi bozan yine bizim milletimizdir, asgari arttı diye kiraya zam yapan adamda chp veya akp li. Önceden bahane dolardı yakıttı. Yakıt düştü dolar sabit asgari arttı diye araçların fiyatı %20 50 kiralar %50 400 çay simit %100 yani demekki mesele dolar, yakıt değil bir yerde bir yanlış var o yanlışta merhamet eksikliği , merhamet kalmamış insanımızda maalesef, Bizi biz yapan merhametimiz insanlığımızdı, merhametimiz nefrete, insanlığımız dolandırıcılığa dönüştü, Bunu çözecek kimse yok, Adolf hitler gibi biri gelmediği sürece. Her neyse siyaset için kimse kimseyi kırmasın, çünkü hiçbirinin umrunda değilsiniz, hepsi şov peşinde. Saygılar.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Dur hatta son olarak şunu diyicem bunun üstüne kimse bence itiraz edemez.

Ekmek 1tl bilemedin 2tl
Domates-salatalık-biber 3-5tl
Genel gıda meyve sebze çeşitleri 5-10tl

Akaryakıt 10tl altı
Döviz TL kuru 10tl üst limit

Genel İnsani ihtiyaç doğrultusunda kullanımı zorunlu olan Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet, Telefon gibi altyapılarda vergi veya saçma masrafların kaldırılması
ÖTV'nin kaldırılması

Gibi gibi şeyleri hayata geçiremedikten sonra benim gözümde kimse hiç bir şey yapmamıştır demektir.
Halk olarak en doğal harcamalarınızda eğer bu beklentileriniz yoksa zaten hiç bir beklentiniz olmasın.
Kişinin aldığı asgari ücret geçinmek için eğer faturalara ve vergilere gidiyorsa, üstüne birde kenarlarına para kalmayıp borçlanılıyorsa demekki bu işte bir eksik var demektir.

Bana kimse yol yaptı onu yaptı bunu yaptı lafını savunmasın abi. Hepiniz yok internet faturaları yok cep telefonu faturalarından isyan ediyorsunuz yalansa yalan deyin? Eğer doğruysa da İktidardan veya muhalefetten beklentileriniz bu ihtiyaçlar olmalı.
Geri kalanı teferruattır.

RecSpeed

Aktif Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Dur hatta son olarak şunu diyicem bunun üstüne kimse bence itiraz edemez.

Ekmek 1tl bilemedin 2tl
Domates-salatalık-biber 3-5tl
Genel gıda meyve sebze çeşitleri 5-10tl

Akaryakıt 10tl altı
Döviz TL kuru 10tl üst limit

Genel İnsani ihtiyaç doğrultusunda kullanımı zorunlu olan Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet, Telefon gibi altyapılarda vergi veya saçma masrafların kaldırılması
ÖTV'nin kaldırılması

Gibi gibi şeyleri hayata geçiremedikten sonra benim gözümde kimse hiç bir şey yapmamıştır demektir.
Halk olarak en doğal harcamalarınızda eğer bu beklentileriniz yoksa zaten hiç bir beklentiniz olmasın.
Kişinin aldığı asgari ücret geçinmek için eğer faturalara ve vergilere gidiyorsa, üstüne birde kenarlarına para kalmayıp borçlanılıyorsa demekki bu işte bir eksik var demektir.

Bana kimse yol yaptı onu yaptı bunu yaptı lafını savunmasın abi. Hepiniz yok internet faturaları yok cep telefonu faturalarından isyan ediyorsunuz yalansa yalan deyin? Eğer doğruysa da İktidardan veya muhalefetten beklentileriniz bu ihtiyaçlar olmalı.
Geri kalanı teferruattır.

Mükemmel bir çözüm söylüyecem , Torpille alınanlar hainlikle suçlansın, Bakalım torpil bu kadar kolay oluyormu , Bunun gibi bir sürü şey yapılır ülkedeki en büyük problem hafif cezaların ağır çekilmesi ağır olması gereken cezaların hafif olması.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Chp zaten var olan projelerin üstüne kondu ör:Metro
Öncelikle var olan bir projenin üstüne konamazsın buna Devam ettirmek denilir.
Ona Bakarsan Cumhuriyeti seçme ve Seçilme hakkını da Atatürk getirdi o zaman Atatürk bunu yaptı biz devam ettirmeyelim seçme ve seçilme hakkını kaldırıp Kraliyet sistemine dönelim desinler okey mi diyeceksin.
Yani bu üstüne konmak değildir yapılan güzel bir işi veya ihtiyacı devam ettirmektir.
Metro bir ihtiyaçtır. Bunu her gelen seve seve yapmak ve devam ettirmek zorundadır. Çünkü halktan toplanan vergiler ile yapılıyor.

Yani parti savunması yok dikkatini çekerim. KİM GELİRSE GELSİN BİZDEN TOPLANAN VERGİLERİN KARŞILIĞINI VERMELİ. METROYU'da Yolu'da yapmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.