Neler yeni

MİLLET'İN ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Zaten mecburen verecek ikinci tura kalırsa HDP CHP yi destekliyor doğruyu bulmak için düşman oklarını takip edin oklar nereyi vuruyorsa düşman o dur
Evet. Ülkeyi kötü yöneteni tutmak bence terörist tutmaktan çok daha iyidir. Zaten Türklere aykırı ve Atatürkçüyüm diyip CHP'ye verenlere de çok ters aslında, Atatürk teröriste oy vermenizi ister miydi?

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Evet. Ülkeyi kötü yöneteni tutmak bence terörist tutmaktan çok daha iyidir. Zaten Türklere aykırı ve Atatürkçüyüm diyip CHP'ye verenlere de çok ters aslında, Atatürk teröriste oy vermenizi ister miydi?
Atatürk olsa şuan ki CHP nin kellesini alırdı içlerinde gerçek Atatürkçü var onlarda ses çıkaramiyor

RevDeisDou

Pro Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
1. sayfayı okudum yok özerk devlet yok şu bu kafalar 1 milyon la. Normalde oy vermeyenlere cok sinir olurum ama siz oy vermeseniz de olur aga

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
1. sayfayı okudum yok özerk devlet yok şu bu kafalar 1 milyon la. Normalde oy vermeyenlere cok sinir olurum ama siz oy vermeseniz de olur aga
Kim devlet yok dedi sana nerenden uydurdun.
1.sayfada ne var ne çıkardın merak ettim.
Oy kullanırken sana mı soracaklar.
Devam edin yoğurt 100tl olsun yemezsiniz biter bazılar da manda yoğurdu yer devam ke bu kafayla düşünme sen boşver bazılarına düşünmek yaramıyor
NOT= DEVLET VE HÜKÜMET AYNI DEĞİLDİR DEVLET HER ZAMAN BÂKİ KALACAKTIR HÜKÜMET İSE HALKIN TAKTİRİNE BIRAKILMIŞTIR

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Dostum bu bizim fikirlerimiz, neden böyle diyorsun? Adamlar kendileri diyor, HDP'ye bakanlıklar vereceğiz diye. Yahu Kılıçdaroğlu hastanede yatan teröristleri ziyaret edip bunu utanmadan söyleyen birisi. Lütfen bizim fikrimizi aşağılamaya çalışma. Zamanında da sağcı ve solcular ikiye ayrılmıştı ve iç savaş çıkmıştı.

RevDeisDou

Pro Üye
Uzman
Konular
4
ModArt Kredi
0
Dostum bu bizim fikirlerimiz, neden böyle diyorsun? Adamlar kendileri diyor, HDP'ye bakanlıklar vereceğiz diye. Yahu Kılıçdaroğlu hastanede yatan teröristleri ziyaret edip bunu utanmadan söyleyen birisi. Lütfen bizim fikrimizi aşağılamaya çalışma. Zamanında da sağcı ve solcular ikiye ayrılmıştı ve iç savaş çıkmıştı.
Sen fikrini söyledin bende söyledim. Yukarıdaki arkadaş saçmalamış biraz tabii bende virgülü unutmusum o ayrı. Lakin size söyleyeyim özerk bir bölge olmayacak veya ülke bölünmeyecek. HDP ye bakanlık da verilebilir. Tabii AKP ye de verilmesi şartı ile. HDP sonuçta bu ülkede MHP den daha fazla oya sahip AKTİF bir siyasi partidir. Kapatılırsa iş değişir. Siyasette şu olsun bu olsunla veya olacakla yürümez işler sizin probleminiz burada maalesef.

He ilk turda inceye basmak daha iyi

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Kimse bir santim toprak alamaz ülkemizden
hele özerklikmiş öcalanı serbest bırakmakmış
chp değil yedi sülalesi gelsin halkın karşı çıkması bir yana
ordu yönetime el koyar anında.

ben isterdimki 6lı masa halkın yanında olsun
halkı kollasınlar ama onların tek derdi koltuk sevdası hainlerle kumpas kurmak
şunu unutmayın millet iradesi her şeyin üstündedir.

bu gün fetocularla örgütcülerle ile iş birliğine gidenleri millet asla unutmaz
yeri geldiğinde millet en iyi cevabını demokrasiden yana sandıkta verir.

madem chp ile 6lı masa bu kadar düşünceli her gün zam haberi geliyor millet bıkmış artık zamlardan
o kadar vekilin var niye birisi çıkıpta önerge vermiyor mecliste veya karşı çıkmıyor sesini bile çıkarmıyorlar.
bumu sizin milleten yana oluşunuz iktidar halkı sömüyormu evet sen ne yapıyorsun
ceylan derisi koltuklarında kumpas kuruyorlar kaset işi dosya işi ile ayartıyorlar.

bana kimse kalkıp chp 6 masada veya iktidarda dürüst bir vatansever göstermesin
bu siyasetcileri alayıda haindir benim gözümde bulmuşlar ulkeyi sömür sömür bitmez
biz halk olarak demokrasiyi benimsemişiz başka bir ülkede olsa dar ağaçları kurulur
halk gücünü gösterirdi ama malesef sindirmişler bizi yutmaya devam ediyor bu siyasetciler

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Te
Kimse bir santim toprak alamaz ülkemizden
hele özerklikmiş öcalanı serbest bırakmakmış
chp değil yedi sülalesi gelsin halkın karşı çıkması bir yana
ordu yönetime el koyar anında.

ben isterdimki 6lı masa halkın yanında olsun
halkı kollasınlar ama onların tek derdi koltuk sevdası hainlerle kumpas kurmak
şunu unutmayın millet iradesi her şeyin üstündedir.

bu gün fetocularla örgütcülerle ile iş birliğine gidenleri millet asla unutmaz
yeri geldiğinde millet en iyi cevabını demokrasiden yana sandıkta verir.

madem chp ile 6lı masa bu kadar düşünceli her gün zam haberi geliyor millet bıkmış artık zamlardan
o kadar vekilin var niye birisi çıkıpta önerge vermiyor mecliste veya karşı çıkmıyor sesini bile çıkarmıyorlar.
bumu sizin milleten yana oluşunuz iktidar halkı sömüyormu evet sen ne yapıyorsun
ceylan derisi koltuklarında kumpas kuruyorlar kaset işi dosya işi ile ayartıyorlar.

bana kimse kalkıp chp 6 masada veya iktidarda dürüst bir vatansever göstermesin
bu siyasetcileri alayıda haindir benim gözümde bulmuşlar ulkeyi sömür sömür bitmez
biz halk olarak demokrasiyi benimsemişiz başka bir ülkede olsa dar ağaçları kurulur
halk gücünü gösterirdi ama malesef sindirmişler bizi yutmaya devam ediyor bu siyasetciler
Terör sevicisi kim veya kimler olursa hepsinden hesap sorarız

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
örgütcülerle hainlerle işbirliği yapanlar asla iktidara gelemezler gelemeyeceklerde
onlar hayal dünyasında yaşamaya devam etsinler çok değil 2, 3 ay sonra görecekler ne olduğunu
Güzelim ülke kimin ellerine kaldı malum iktidar da zaten sapıttı yetti yani artık muhalefet desen teröristlerle birlikte hareket ediyor ne olacak bu güzelim ülkeye Allah bilir sonumuz hiç iyi değil

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
örgütcülerle hainlerle işbirliği yapanlar asla iktidara gelemezler gelemeyeceklerde
onlar hayal dünyasında yaşamaya devam etsinler çok değil 2, 3 ay sonra görecekler ne olduğunu
İyi olanı seçmeyi geçtik artık kötünün iyisini seçer olduk yazık valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.