Neler yeni

MİLLET'İN ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
İyi olanı seçmeyi geçtik artık kötünün iyisini seçer olduk yazık valla
Bu durumu şöyle özetleyebilirim
farz edelimki etrafı denizlerle çevrili bir adaya düştük
ama adanın içi zombi kaynıyor zombiler tarafından diri diri parçalanmayımı tercih edersin ??
yoksa denize atlayıp sığınacak bir yer bulamayınca boğulup ölmeyimi ??

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Karamsarlık aşılayan, umutsuzluk, kaos üfleyenleri boş verin. Az kaldı.

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
bugune kadar tum secımlerı boykot eden bırıyım .Yaasananları gormezden gelenler dha cok pısman olmaya mahkumdur.Dogrudur yenılıkler ıyıdır ama bnm askerım polısım dogan yenı bebekler kadınlar cocuuklar terorıstler tarafından sehıt edılıyorsa ve su an kı muhalefette ısmını vermıyor hdp nın ama arka planda oy atacaklarına daır hdp nın mıllet ıttıfakına verecegıni bılmeyen yokturdur. Teror den medet uman oy dılenen ve basa gelmdn once de bız ypg yı teror orgutu olarak kabul etmıyoruz dıyen KK selehattın demırtas aponuun heykelını dıkecegız dıyen bırısı demırtası basa gecersek serbest bırakacagız dıyen KK sımdı bıze sefalet pahalılık halk cok ıyı durumda degıl dıyor dogrudur heepımız zor zamnlar yasıyoruz ama su an kı ekonomık sıtem ve pahalılıgı bna muhalefet basa geldıgınde bır cozum sunmuyor kı emın olun kendılerı geldıgınde aynı pahalıkta yasamaya devam edecegz .Benım skntm en yakın arkadaslarımı asker de sehıt olarak kaybettım ve su an kı muhalefet teror sevcıılıgınden dolayı bu ıktıdar - 20 yıldır basta .. O yuzden Ataturkn un partısı dha dogruuusu basta ataturk olsaydı su an chp nın bastakılerının hepsını asardı adam teror dn dusmnlardn bu ulkeyı korumak ıcın bınlerce mılyonlarca ınsamız sehıt oldu sımdı ortalık gulluk guluustanlık duzeyınde.. Ve 6 kısı bır devlete hıcbır zmn yonetemez ıllakı bır konuda anlasmzılıklar cıkacak meral bunun baslangcıını yaptı zaten kk nın adaylıgındakı goruntusundende hersey anlasılıyor. Ulke su an tam bır kaos ortamına suruklenıyor uzuuluyorum genclıgımıze uzuuluyorm..Keske ulkeyı yonetecek calmyan halkının dha ıyı yasaması ıcın bolluklar ıcınde bır devlet yonetmesını bılen ınsanlar olsaydı da bunları konusmuyor olsaydık kımı toprak pesınde kımı paralarn pesınde. Ne senı dusunen var ne de bu uuulke ıcın canlarını feda eden halkını..Sıyasetten nefret edıyorum..

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bas bas paraları leylaya, sen donla gezersin dünyayı!!

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Sen fikrini söyledin bende söyledim. Yukarıdaki arkadaş saçmalamış biraz tabii bende virgülü unutmusum o ayrı. Lakin size söyleyeyim özerk bir bölge olmayacak veya ülke bölünmeyecek. HDP ye bakanlık da verilebilir. Tabii AKP ye de verilmesi şartı ile. HDP sonuçta bu ülkede MHP den daha fazla oya sahip AKTİF bir siyasi partidir. Kapatılırsa iş değişir. Siyasette şu olsun bu olsunla veya olacakla yürümez işler sizin probleminiz burada maalesef.

He ilk turda inceye basmak daha iyi
PKK'ya düzenlenen askeri operasyonlarımızı kınayıp durdurulmasını isteyen vekiller ile dolu bir partidir HDP. Halen onlarla nasıl demokrasi yapabiliriz diyorsun ?

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
:) Bazı arkadaşların yaşı yetmediği için hatırlamıyor herhalde. Siyaset işine gelince mecliste öcalan mektubu okur, yeri gelir fetö ile dava arkadaşı olur. Sonra niye böyle yapıyorsun dersin tu kaka olursun, yıllar sonra hatırlatırsın yine işine gelmez sana bana terörist der, hain olursun. Olan yine bize olur. Daha yeni yav, depremde dirimizi geçtim ölümüze sahip çıkamadık. Bir enkazda 80 kişi nasıl kayıp olabilir? Nerde bu insanlar? Yapmayın anam babam. İş, aş var mı, eşin kızın sokakta rahat gezebiliyor mu? Maaşınla insan gibi yaşayabiliyor musun gezebiliyor musun ona bak. Ülke asya panayırına döndü, iti uğursuzu olmayan millet yok. Böyle mutluysanız vallahi bravo. Ben yastığa başımı koymaya utanıyorum bu aralar...

BaşaramadıkAbi

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0

Kim devlet yok dedi sana nerenden uydurdun.
1.sayfada ne var ne çıkardın merak ettim.
Oy kullanırken sana mı soracaklar.
Devam edin yoğurt 100tl olsun yemezsiniz biter bazılar da manda yoğurdu yer devam ke bu kafayla düşünme sen boşver bazılarına düşünmek yaramıyor
NOT= DEVLET VE HÜKÜMET AYNI DEĞİLDİR DEVLET HER ZAMAN BÂKİ KALACAKTIR HÜKÜMET İSE HALKIN TAKTİRİNE BIRAKILMIŞTIR
İsminin hakkını veriyorsun kral

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
siz gibiler olacağına bir ay bir yoğurd için çalışayım daha iyi o HDPnin kaçırdığı çocukların ve onların ailelerinin hakkını nasıl ödemeyi düşünüyorsunuz acaba?
HDP nasıl bağlandı ben Muharrem İnce destekliyorum sen ne yazıyorsun işine bak anca boş yorum yaparsın.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Kim devlet yok dedi sana nerenden uydurdun.
1.sayfada ne var ne çıkardın merak ettim.
Oy kullanırken sana mı soracaklar.
Devam edin yoğurt 100tl olsun yemezsiniz biter bazılar da manda yoğurdu yer devam ke bu kafayla düşünme sen boşver bazılarına düşünmek yaramıyor
NOT= DEVLET VE HÜKÜMET AYNI DEĞİLDİR DEVLET HER ZAMAN BÂKİ KALACAKTIR HÜKÜMET İSE HALKIN TAKTİRİNE BIRAKILMIŞTIR
Bunun özeti biraz yanlış anlamış olabilirim
RT gitmeli , Kılıçdaroğlu gelmemeli , Muharrem gelmeli

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar her konuda aynı şeyi yaşıyoruz. Sizin fikirlerinizi başkası desteklemiyor olabilir veyahut tam tersi de olabilir ancak bunu bir tartışmaya düşürmeye, karşı tarafı kaba sözler ile yargılamaya vb. hareketlerde bulunmaya kimsenin hakkı yoktur. Lütfen herkes yazdıklarına dikkat etsin.

Konu amacından saptığı için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.