Neler yeni

Soru Hangi Marka Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar bugün diğer arkadaşlara da rehber olması niyetinde kullandığımız telefonların marka ve modelini belirterek memnun olup olmadığınıza dair kısa bir açıklama yaparak diğer arkadaşlara rehber olmasını sağlayalım. İlk olarak ben başlatıyorum.

Xiaomi Mi note 10 lite : Cihaz tasarım olarak çok hoş amoled ekrana sahip orta sınıf bir model. MIUI arayüzünden kaynaklı akıcı olmadığını hissettiğim için saf android bir rom kullanarak şuan da kullanıma devam ediyorum.
2020 yılında yurtdışından 2700 TL'ye satın aldım. Cihaza 10 üzerinden puanım ise 7.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ben Samsung S21 Ultra kullanıyorum. güzel güçlü bir cihaz ama bazı sorunları mevcut.
Mesela arada bir ekran donması oluyor.
Hayvan gibi kamera var ama yüksek çözünürlük ve zoom modun da iken ekrana görüntüyü net vermiyor. Fotoğrafı çektikten sonra net halini görüyorsunuz.
Hani ben resim netmi değilmi anlayamıyorum vakit kaybediyorum halbuki net çekiyor.
Çok saçma bir sorun ve 5 tane güncelleme gelmesine rağmen bunu hala düzeltemediler.

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
İphone 7 kullanıyorum 6. yılını dolduracak güncel telefon değil ama benim işimi görüyor 3 kere ekran değişmeme rağmen performans konusunda 6 yılını doldurmasına rağmen işimi görüyor hızlı 👍

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
İphone 7 kullanıyorum 6. yılını dolduracak güncel telefon değil ama benim işimi görüyor 3 kere ekran değişmeme rağmen performans konusunda 6 yılını doldurmasına rağmen işimi görüyor hızlı 👍
Kullanıcılar daha çok batarya konusunda şikayetçi oluyor iPhone cihazlarda.

Adana

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Samsung A52S 5G kullanıyorum. Kısa zaman önce aldım.
Daha önce 4 yıl civarı Xiaomi Mi A1 kullanmiştım
Xiaomi'de Mi kumanda uygulaması işime yarıyordu. Samsung'ta Infrared olmadığı için o özellik yok.
Onun haricinde memnunum.

ValarMorghulish

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
İphone 7 5Yıl oldu. Batarya çabuk bitiyor. Portre modu yok. Onun dışında face-youtube-twitch-instagramda sıkıntı yok. Oyun kısmında da artık miladi doldu dedemin : ) . 1Yıl daha dayanması lazım son KALE nin : )

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Samsung A52S 5G kullanıyorum. Kısa zaman önce aldım.
Daha önce 4 yıl civarı Xiaomi Mi A1 kullanmiştım
Xiaomi'de Mi kumanda uygulaması işime yarıyordu. Samsung'ta Infrared olmadığı için o özellik yok.
Onun haricinde memnunum.
A52 serisi cihazlarda çok tutuldu sanırım iyi cihaz olsa gerek

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
İphone 7 5Yıl oldu. Batarya çabuk bitiyor. Portre modu yok. Onun dışında face-youtube-twitch-instagramda sıkıntı yok. Oyun kısmında da artık miladi doldu dedemin : ) . 1Yıl daha dayanması lazım son KALE nin : )
😅

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Ben dayandırdım hocam valla 👍 başarılar sana

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.