Neler yeni

Hangi Ekran kartı Markasını Tercih Ediyorsunuz ?

(ANKET)Hangi Ekran Kartı Markasını Tercih Ediyorsunuz ?

• NVDIA

Oy: 17 65.4%
  • AMD RADEON

Oy: 9 34.6%

• Kullanılan toplam oy
    26

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar. Başlıklatada gördüğünüz gibi hangi marka ekran kartını tercih ediyorsunuz ?
Sebepleri ile kısaca anlatırsak diğer arkadaşlar için yararlı olacaktır.

Adana

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Zotac ve Galax marka ekran kartı kullandım memnun kaldım. Yeni kart alacak olsam bu ikisinden tercih edebilirim. GPU üreticisi olarak ise Nvidia tercihim.

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0

Gainward Geforce Rtx 2060 6 gb bir ekran kartım bulunmakta pc de şu an için fazlasıyla işimi görmekte fps derdim olmadığından oyunlarda yükseltme gereği duymadım.​

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Zotac ve Galax marka ekran kartı kullandım memnun kaldım. Yeni kart alacak olsam bu ikisinden tercih edebilirim. GPU üreticisi olarak ise Nvidia tercihim.
Zotac ve Galax iyi markalar ama bizim insanımız asus,msı,saphire,gıbabayte alıştığı için o markalara şüphe ile yaklaşıyorlar.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0

Gainward Geforce Rtx 2060 6 gb bir ekran kartım bulunmakta pc de şu an için fazlasıyla işimi görmekte fps derdim olmadığından oyunlarda yükseltme gereği duymadım.​

1080P için yeterince iyi bir kart

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Gigabyte GPU kullandım son 2 senedir RTX2070 Super, bundan sonra yine Gigabyte'dan devam edeyim dedim RTX3080TI gaming OC aldım, 2 kere bozuldu kart gitti geldi vs... derken üçüncüye garantiden sıfır gelen kartı sattım.

Şimdi MSI Gaming X trip RTX3080TI kullanıyorum, hem serin hem sessiz hem de problemsiz. Hikaye uzun, bundan sonra Gigabyte marka vida bile almam.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Gigabyte GPU kullandım son 2 senedir RTX2070 Super, bundan sonra yine Gigabyte'dan devam edeyim dedim RTX3080TI gaming OC aldım, 2 kere bozuldu kart gitti geldi vs... derken üçüncüye garantiden sıfır gelen kartı sattım.

Şimdi MSI Gaming X trip RTX3080TI kullanıyorum, hem serin hem sessiz hem de problemsiz. Hikaye uzun, bundan sonra Gigabyte marka vida bile almam.
En azından garantinden 0 ürün veremeleri iyi olmuş. Diğer markalarda bu tarz durumlarda süreç nasıl işliyor acaba...

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bana göre paranın karşılığı meselesi hangisi aynı fiyata daha çok performans veriyorsa o
2.el tarafında AMD kartlar Nvidia ya nazaran daha uygun oluyor genelde

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Merhaba arkadaşlar. Başlıklatada gördüğünüz gibi hangi marka ekran kartını tercih ediyorsunuz ?
Asus : Bütçemiz var ise ve gerek RMA gerek Kapasitör kalitesi soğutma yetenekleri OC potansiyeli için özellikle seçilmiş Strix kartlar derken bütçemizin iyi olduğu bir dünyada kesinlikle 1.
-
Msi : Kalite sorunları var olsada ürünlerinin en ucuzu yinede kötü olamıyor ve tasarım olarakta hoş soğutma olarak da başarılı rgb software larını sevmesemde (mystic) ekran kartlarındaki uzun yıllardır olan deneyimlerini piyasada başarılı bir şekilde gösteriyorlar bunun başlangıcıda Lightning modeliydi bence günümüzdeki en başarılı rtx 4090 modelinin fiyatıda katarsak Suprim Liquid X olduğunu savunuyorum.
-
Sapphire: AMD denince akla hemen onun adı gelir ... :D

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Benim oyunlar genelde pubg steam, valorant, rocket league, forza5 olduğundan dlss veya rtx e pek ihtiyacım yok. O yüzden amd kartlar daha f/p geliyor.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bütçe herşeyi belirler tabiki
Brand-and-Series-GPU-Tier-List-HD-1024x575.jpeg

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
AMD kartları bana da fiyat performans açısından çok cazip geliyor insanlar genelde AMD Radeon kartlarda yazılımdan şikayetçi ama eskisi gibi yazılım sorunları yok

Software

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Merhabalar Ben en son Msı 1050 ti Gaming X oc Almıştım sonrasında birdaha almak nasip olmadı fiyatlardan şu andada Amd ryzen 5700g Kullanıyorum ( Msı ) markasından şaşmam ama uzun süre kullandım yaklaşık 5 sene kadar halihazırda saatıgım kişide kullanıyor 9 seneyi sanırım geride bıraktı henüz bir sorun arıza cıkarmadı sıcaklık dereceleri hayet makul boşta 27 30 oyunlarda 45 50 6 0 gibi Derecelere gördüm Arayüz programları kullanışlı afterburner gaming app gibi basit işe yarar programları var Tavsiyemdir Msı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.