Neler yeni

gaming.gen.tr 'den alışveriş yapmayın !!!!!!!

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Merhaba dostlar bugün size yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum sizlerede ders niteliğinde olsun.
Pazrtesi günü gaminggentr den bir sistem sipariş ettim. Sitesinde yazan açıklmaya göre 3 gün içinde kargoya teslim ediyorlar buraya kadar sorun yok.
Siteye dün girdiğimde hala sistemim kargoya verilmemiş olduğunu gördüm. Dünden beri telefonla ulaşmaya çalışıyorum siparişimin ne durumda olduğunu öğrenmek için.
Dün aradım 34. sıradaydım 1 saat sonra 1. sıraya geldim 1 saat dolduğu için telefon otomatik olarak kapatıldı onlar tarafından.
Hemen ardından tekrar aradım yine aynısı oldu 1. sıraya geldim ve 1 saat dolduğu için tekrardan kapandı. Bugün terkardan aradım yine aynı şeyi yaşadım adamalara bir türlü ulaşamıyorum.
Mail atıyorum geri dönüş yok. Siz siz olun bir daha oradan kesinlikle alışveriş yapmayın !!!!

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Bn itopya dan siparis ettim yalniz sistem yogunluktan dolayi diye hafta sonuda araya girmisti 10 gun sonra sistemim elime ulasti Kafama takilan kargoya verdikten sonra zaman epey gecince urunum hasar alirmi vs temperli camli kasamn cami kirililir mi diye dusuncelerde aklimdan gitmiyordu.Sonunda sistemim geldi saglam bir sekilde aradigim zamanda da kolayca ulasabiliyordum

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Bn itopya dan siparis ettim yalniz sistem yogunluktan dolayi diye hafta sonuda araya girmisti 10 gun sonra sistemim elime ulasti Kafama takilan kargoya verdikten sonra zaman epey gecince urunum hasar alirmi vs temperli camli kasamn cami kirililir mi diye dusuncelerde aklimdan gitmiyordu.Sonunda sistemim geldi saglam bir sekilde aradigim zamanda da kolayca ulasabiliyordum
ürün geç gelsin sorun değil ama adamlara ulaşamıyorum

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
O an ki pismanlik hissini iyi bilirim o tur sitelere biZ oyuncular yasadigimiz sikintilari anlata anlata uzak durmaya calisacagiz.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Fark ettiysen destek ekibi sürekli çevrim dışı Pazartesi kargoya verilir hafta sonu geliyor ya.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MehmetBozaklı

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
10
ModArt Kredi
0
Merhaba dostlar bugün size yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum sizlerede ders niteliğinde olsun.
Pazrtesi günü gaminggentr den bir sistem sipariş ettim. Sitesinde yazan açıklmaya göre 3 gün içinde kargoya teslim ediyorlar buraya kadar sorun yok.
Siteye dün girdiğimde hala sistemim kargoya verilmemiş olduğunu gördüm. Dünden beri telefonla ulaşmaya çalışıyorum siparişimin ne durumda olduğunu öğrenmek için.
Dün aradım 34. sıradaydım 1 saat sonra 1. sıraya geldim 1 saat dolduğu için telefon otomatik olarak kapatıldı onlar tarafından.
Hemen ardından tekrar aradım yine aynısı oldu 1. sıraya geldim ve 1 saat dolduğu için tekrardan kapandı. Bugün terkardan aradım yine aynı şeyi yaşadım adamalara bir türlü ulaşamıyorum.
Mail atıyorum geri dönüş yok. Siz siz olun bir daha oradan kesinlikle alışveriş yapmayın !!!!
Merak etme sana ulaşır. Şu aralar çok sipariş geliyor belli ki.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Ben yoğunluğu kaldıramadılar diye düşündüm. Yetersiz çalışan sayısı büyük ihtimalle. Bu aralar çok fazla hazır sistem satışı var onun yanında ürün satışlarıda var. 1 saat sonra kapanması ise operatörden kaynaklı kişi listenden herhangi biriyle konuşsanda 1 saat sonra otomatik kapanıyor. En azından bende öyle. İnşallah kısa zamanda sağlam şekilde eline ulaşır.

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
boşuna forumlarda konu açıp söylemiyorum keşke söylediklerimi dinleseydiniz ama olan olmuş artık gelirde ne zaman acaba ayrıca ben onların sıfır ürün gönderdiklerini düşünmüyorum

Nserkanates

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Vallaha ben geçen kasım 12 si gibi elraen sistem aldım 3 gün içinde kargoya verildi. Aynı gün 2 arkadaşım daha aynı sistemden aldı onlarında aynı şekilde geldi. Elime sağ salim ulaştı farklı bir olay vardır bence hemen karalamaya geçmeyelim derim. Siparişin onlar tarafından iptal edilmediyse gönderirler diye düşünüyorum. İlk defa kullanan biriside değilim gaminggentr yi daha öncelerinde de kullandım hiç sorun yaşamadım.

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Vallaha ben geçen kasım 12 si gibi elraen sistem aldım 3 gün içinde kargoya verildi. Aynı gün 2 arkadaşım daha aynı sistemden aldı onlarında aynı şekilde geldi. Elime sağ salim ulaştı farklı bir olay vardır bence hemen karalamaya geçmeyelim derim. Siparişin onlar tarafından iptal edilmediyse gönderirler diye düşünüyorum. İlk defa kullanan biriside değilim gaminggentr yi daha öncelerinde de kullandım hiç sorun yaşamadım.
şans işi.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
olay şu dostum adamlara hiçbir türlü ulaşamıyorum sistemin geç gelip gelmemesi önemli değil önemli olan adamlara ulaşamıyorum.
geçen haftada bir sistem siprariş ettim 6-7 gün bekledim sistem gelmedi kasayı da beğenmemiştin ama sonrasında bende iptal ettim.
tekrar siprariş verdim adamlara mail de atıyorum dönüş yok

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Dandik bir firma değil hocam. İtopya bile 10 günü aşan kargo süreleri veriyor. Takmayın kafanıza.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Ben yoğunluğu kaldıramadılar diye düşündüm. Yetersiz çalışan sayısı büyük ihtimalle. Bu aralar çok fazla hazır sistem satışı var onun yanında ürün satışlarıda var. 1 saat sonra kapanması ise operatörden kaynaklı kişi listenden herhangi biriyle konuşsanda 1 saat sonra otomatik kapanıyor. En azından bende öyle. İnşallah kısa zamanda sağlam şekilde eline ulaşır.
işin garibi şu tam 1. sıraya gelince 1 saat oluyor adamlar sanki ayarlamış gibi

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
olay şu dostum adamlara hiçbir türlü ulaşamıyorum sistemin geç gelip gelmemesi önemli değil önemli olan adamlara ulaşamıyorum.
geçen haftada bir sistem siprariş ettim 6-7 gün bekledim sistem gelmedi kasayı da beğenmemiştin ama sonrasında bende iptal ettim.
tekrar siprariş verdim adamlara mail de atıyorum dönüş yok
İletişim birimleri gerçekten yetersiz. Bu kadar yoğunluk olacağını tahmin etmemişlerdir.

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
işin garibi şu tam 1. sıraya gelince 1 saat oluyor adamlar sanki ayarlamış gibi
aynen öyle bende aldığım bilgisayarda kusurlu pc idi çok gönderdim onlara sorunu çözmediler sövmek için aradım açmıyorlardı bende dedim boşver

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.