Neler yeni

11900k muadili işlemci önerisi

• Konbuyu başlatan frozen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 642

frozen

Aktif Üye
Uzman
Konular
59
ModArt Kredi
0
Bütçe
8000 TL
Arkadaşlar 11900k peromansı yakın işlemci biliyor musunuz işlemci bütçesi 8k intel ama farketmez

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Rehber olarak bu videoyu izleyebilirsin. İntel 11900k'ya oranla bir tık daha iyi sonuçlar alınıyor.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ayhan Tarakcı

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bende ddr5'li sistem var. Renderda 2-3 dakika dışında bir fark yok. Ama geleceğe dönük olarak düşünülebilir.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Asus tuf b660 alıcam o zaman bide corsair domnatör nasıl ram rgb sevmem şu yayılan rgb sevmiyorum daha doğrusu dominator rgb tasarım çok hoş ama pahalı

Rgb olmayan 3600 mhz hangi ram alınır
Bahsettiğiniz ürün hangisi tam olarak anlayamadım ek olarak ram için bütçeniz nedir ?
Ram için tavsiyem : Link Removed

frozen

Aktif Üye
Uzman
Konular
59
ModArt Kredi
0
Bahsettiğiniz ürün hangisi tam olarak anlayamadım ek olarak ram için bütçeniz nedir ?
Ram için tavsiyem : Link Removed
282E6AFF-782E-40D5-9F80-27F20C80AE11.jpeg
Bu tamdan bahsediyorum bunun rgb tasarımı çok hoşuma gidiyor

frozen

Aktif Üye
Uzman
Konular
59
ModArt Kredi
0
Bende ddr5'li sistem var. Renderda 2-3 dakika dışında bir fark yok. Ama geleceğe dönük olarak düşünülebilir.
Cod warzone yayınları yapıyorum bide. Yazılım işi yaptım dolayı D5 diyorlar ama yalan bilgi galiba

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Cod warzone yayınları yapıyorum bide. Yazılım işi yaptım dolayı D5 diyorlar ama yalan bilgi galiba
Boş bilgi emin ol şuan için geçmek çok mantıksız az önce bir üst yorumda arkadaşda durumu belirtti renderde 2-3 dakika fark ediyor. Bence değmez. Bu arada attığın ramde gayet güzel onuda alabilsin rgb istemediğin için corsair modelini önerdim.

frozen

Aktif Üye
Uzman
Konular
59
ModArt Kredi
0
Boş bilgi emin ol şuan için geçmek çok mantıksız az önce bir üst yorumda arkadaşda durumu belirtti renderde 2-3 dakika fark ediyor. Bence değmez. Bu arada attığın ramde gayet güzel onuda alabilsin rgb istemediğin için corsair modelini önerdim.
Anladım reis eyvallah sistemi toparlamışım hali için bir post daha alıcam bu konuyu kapatayım

dalpirin

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Performans olarak DDR5 ramler intel core i5-13600K ile daha fazla performans almanı sağlar ama fiyat farkına değdiğini düşünmüyorum DDR4

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Günümüz DDR5 leri hız/gecikme süreleri olarak DDR4 den geride kalıyor bir DDR 3600MHZ CL14 kiti geçebilen DDR5 ler şuanda piyasa yok.
Geleceğe dönük olmasına katılmıyorum sebebi ise anakartları değiştirmeden gelecekte çıkacak ddr5 kitleri kullanamıyıcak oluşumuz ve gelecek kitlerin anakartdaki kontrolcüler ve anakart pcb layer sayısına toleransı düşük.
-
Render konusunda haklısınız.Render gibi sabit bir verinin hızlı yüklenip silinmesi vesayre olaylarında tabikide hız ,gecikme süresinin ötesinde bir etken oluyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.