Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Mekanik tuş

Alınır mı

Sony SRS-XB13 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör IP67 Suya ve Toza Dayanıklı (Yurt Dışından) https://www.hepsiburada.com/sony-srs-xb13-tainabilir-bluetooth-hoparlr-ip67-suya-ve-toza-dayanikli-yurt-diindan-p-HBCV00004VL1HT?magaza=Lecakolma&url_src=ios-product-detail Bluetooth 4.2 kullanması sıkıntı...
  2. Mekanik tuş

razer blackwidow pro v4 switch sökülüyor mu?

razer blackwidow pro v4 switch sökülüyor mu değişebilir mi?
  3. Mekanik tuş

AirPods pro 2. nesil

2024 yılında bu kulaklık hala alınır mı, alternatif daha kaliteli ürün var mıdır? Bütçem maç 8000tl
  4. Mekanik tuş

5000tl mekanik klavye tavsiyesi.

İyi forumlar. Red switch mekanik klavye arıyorum. Tüm tuşları ve bilek desteği olması önemli. Önerilere açığım. Bütçe 1, 2 bin artabilir kayda değer özellik vs varsa. Apex tkl nasıldır?
  5. Mekanik tuş

M2 SSD kutu önerisi.

KIOXIA PCIe M2 2TB EXCERIA PRO NVMe 3D 7300/6400 MB/sn SSD Bulunduğum yerde türktelekom max 10- 12 mb hız veriyor. Ben de bu SSD'me steam ve epic kurup taşınabilir hale getirip, İnterneti hızlı yerde oyunlarımı içine indirmek istiyorum. Fiyatı uygun, hızlı ve soğutucu bloğu olan bir M2 SSD...
  6. Mekanik tuş

Koltuk önerisi

https://www.ikea.com.tr/urun/markus-vissle-koyu-gri-calisma-sandalyesi-70261150 Bu koltuğu sipariş etmek istiyorum. Daha sağlam ve daha ergonomik başka bir koltuk öneriniz varsa almak isterim. Bu koltuğu tercih etme sebebim 10 yıl garantisi olması ve kullananların neredeyse hepsi memnun.
  7. Mekanik tuş

Win11 uyumlu kol.

Win 11 oyunlar ile tamamen uyumlu oyun kolu arıyorum. Hiçbir bilgim yok sadece pc'ye takınca otomatik ayarlansın bemde rahatça oynumu oyanayabileyim.
  8. Mekanik tuş

Samsung S22 Ultra almayı düşünüyorum

Herkese iyi forumlar, sağlıklı zamanlar. 256gb ve 12gb ram donanımlı olanını alacağım fiuat 35.000tl Bu telefonu kullanan var mı aranızda. Kronik bir sorunu vs var mı? Bu fiyat bandında farklı bir telefon önerecek var mı? İphoneların tipi hoşuma gitmiyor. Hele o ekrandaki koca çentik ve oval...
  9. Mekanik tuş

Öneri 45W Şarj Adaptörü

Samsung s22 ultra almayı planlıyorum. Onun için orijinal şarj adaptörü alacağım. Bu ürüne alternatif daha kaliteli bir şarj adaptörü var mıdır? Samsung EP-T4510X Type C Süper Hızlı Şarj Cihazı (45W) - Siyah Link Removed
  10. Mekanik tuş

İmei atılmış telefon.

Samsung s23 ultra almak istiyorum ama imei atılmış. Bazı sorularım var. 1. Güncelleme alırsa imei silinir mi? 2. Telefona format veya sıfırlama yapılırsa imei silinir mi? Telefon otomatik güncelleme alır mı?
  11. Mekanik tuş

İnternet bağlantım yapılmıyor.

Türktelekom altyapısı var bulunduğum yerde ben de Kablonet ile abonelik başlattım ama Türktelekom ekibi adresi dopru verdiğim halde portu başka yere açmış. Adres kesinlikle doğru. Kabloneti aradım, ekip genel altyapı arızası diye kayıt düşmüş. Yani internet altyapı genel bakımı var diyorlar...
  12. Mekanik tuş

Bu koltuk alınır mı?

Link Removed Boy 177cm Kilo 100 Bu koltuğu almak istiyorum. Bütçem 5 - 7k. Bu koltuğun 10 yıl garantisi, sağlam iskeleti ve ortapedik oluşu ayrıca file gibi yani delikli nefes alabilen kumaşından dolayı almak istiyorum. Bu fiyata şu daha iyi daha kaliteli daha rahattır, öneriniz varsa almak...
  13. Mekanik tuş

Ekran kartı montajı

Kartı taktım ama şu görseldeki (ekran kartı ağırlığını taşıcak olan aparatlar) aparatları nasıl kullanacağım. Kasa Corsair H500 Gainward 4070 phantom
  14. Mekanik tuş

ekipman değiştirme?

bende görseldeki ekipmanlar var. özellikle mause pad ve klavye ile ilgili soru sormak istiyorum. klavye sorunsuz çalışıyor, laptopla kullanıyordum. mekanik klavye daha önce kullanmadım. genellikle hikaye tabanlı oyunlar oynarım. Klavyem nasıl, mekanik klavyeye geçmeye gerek var mı? mekanik...
  15. Mekanik tuş

Hoparlör 2000tl

iyi forumlar. max 2000tl temiz ses verebilecek hoparlör önerisi yapabilir misiniz? müzik, film, oyun için kullanılacak.
  16. Mekanik tuş

4080 hangisi alınmalı?

bu modelleri kullanan var mı? kronik sorunu olan var mı? fiyat farkına değer mi, Link Removed Link Removed...
  17. Mekanik tuş

Bu kablolar nedir?

ilk defa pc topluyorum, kendim toplamak istiyorum, birkaç video izledim ve takıldığım yerde araştırıp devam ediyorum. Bir bilen olsaymış yanımda belkide daha iyi olacaktı ama başladık bir kere. psu msı mag a850g aldım, atx 3.0 destekli. anakart msi b650m aşağıda fotoğrafları olan kablolar nedir...
  18. Mekanik tuş

bu site güvenilir mi?

https://www.elektromarketim.com/schneider-easy-line-bvs1000i-gr-1000va-4-priz-cikisli-akim-korumali-ups?ref=akakce&utm_source=akakce&utm_medium=akakce&v=1.23.6 amd 7600 4080 bu ups bu siteden alınır mı? bu ups bana yeter mi? bu ups'yi alırsam akım korumalı priz almama gerek var mı?
  19. Mekanik tuş

2tb m2 ssd önerisi.

iyi forumlar herkese. bölgede internet altyapısı zayıf olduğu için hem depolama hem de oyun ve film için kullanma amaçlı 2tb m2 ssd almak zorundayım. Yani oyun,film, dizi vs önden indirip zamanı geldikçe kullanmak istiyorum. Bu şekilde internet daha az kanser eder. Bana dayanıklı, uzun ömürlü...
  20. Mekanik tuş

internet altyapı problemi.

iyi forumlar herkese . arkadaşlar bulunduğum bölgede lojmanda kalıyorum. internet altyapı sorgulamasında 100mb internet alabileceğimi söylüyor türktelekom ama kuruluma gelen ekip max 24mb (bunu da 16mb olarak kullanıyor bina sakinleri ama 100mb altyapı var) alabilirsiniz diyor. sebebi ise...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.