Neler yeni

5000tl mekanik klavye tavsiyesi.

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
İyi forumlar.
Red switch mekanik klavye arıyorum.
Tüm tuşları ve bilek desteği olması önemli.
Önerilere açığım. Bütçe 1, 2 bin artabilir kayda değer özellik vs varsa.

Apex tkl nasıldır?

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
? Apex tkl pro nasıldır.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Apex pro TKL alabilirsiniz hocam. Hem bilek desteği hem alüminyum gövde hemde switch olarak güzel. Gelen update ile rapid trigger özelliğide geldi.

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
İstediğiniz kriterler bu klavyede bulunmadığı için önermemiştim. Alabilirsiniz hocam güzel bir klavye. Rapid trigger özelliğide mevcut.
Hocam bu güzel ama tuşları çok eksik. Aramaya devam ediyorum

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Apex pro TKL alabilirsiniz hocam. Hem bilek desteği hem alüminyum gövde hemde switch olarak güzel. Gelen update ile rapid trigger özelliğide geldi.
SteelSeries Apex Pro TKL Mekanik oyun klavyesi – Ayarlanabilir basmalı mekanik tuşlar – OLED akıllı ekran – İngilizce (QWERTY) kompakt klavye (TKL)
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Hocam bunu sipariş edeceğim fakat sorayım dedim. Bunun 2023 ü var, kablosuz vs var biraz kafam karıştı.

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
SteelSeries Apex Pro TKL Mekanik oyun klavyesi – Ayarlanabilir basmalı mekanik tuşlar – OLED akıllı ekran – İngilizce (QWERTY) kompakt klavye (TKL)

Hocam bunu sipariş edeceğim fakat sorayım dedim. Bunun 2023 ü var, kablosuz vs var biraz kafam karıştı.

sayginates

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Benim vardı dün gece bozuldu.Daha doğrusu ben bozdum.Üstüne sıvı döküldü.(Şalgam suyu) Kuruttum olmadı,söktüm içini temizledim olmadı.Bugün bilgi,sayarcıya götürdüm olmadı.Klavyeyi 2 buçuk yıldır kullanıyordum.Dün akşam ki sakarlığım olmasa bir o kadar daha giderdi.Şimdi bende yeni klavye bkaıyorum.Şuan 2013 yılında aldığım eski emektar klavyem (Razer Blackwidow Ultimate 2013) ile yazıyorum.Bozuldu diye Steelseries Apex Pro TKL Uk almıştım.Amazondan.Klavyede bazı tuşlar basmıyordu ya da bazı tuşlar fazla basıyordu.Bugün taktım ve bir kaç saat içinde klavye o sorunları yapmmaz oldu ve şuan klavyemi hatasız kullanıyorum.Ama yakında bende kablolu Tkl red switch bir klavye alacağım.Demem o ki klavye güzel ama tek bir hatamda nakavt oldu.Oled özelliği ve omnipoint switchleri diğer klavyelerden ayıran özellikleri.Ben bugünden sonra alacağım klavyeyi yüksek ihtimal ile Razer'dan yana kullanacağım.Asus,Logitech,Corsair,Alienware bu 4 marka da olablir.Başka önerileri olan var mı.

Mekanik tuş

Aktif Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Aslında razer ben de düşünüyorum. Kulaklık ve mause razer benim o yüzden. Ben çok anlamıyorum klavyeden, ben 5000tl gözden çıkardım ama razer da daha iyisi varsa 1000tl daha arttırabilirüö bütçeyi. Bulduklarını paylaşırsan sevinirim.
Apex pro tkl kablolu swichleri nasıl, Red swichlerden sesi yüksek mi vs yazar mısın deneyimlerini. Olef ekran yerine Led ekran koysalardı daha iyi olurdu.. Tipi çok hoşuma gitti. Bir de bu ingilizce geliyor, TR tuş alsam taksam sıkıtı olur mu?
Benim vardı dün gece bozuldu.Daha doğrusu ben bozdum.Üstüne sıvı döküldü.(Şalgam suyu) Kuruttum olmadı,söktüm içini temizledim olmadı.Bugün bilgi,sayarcıya götürdüm olmadı.Klavyeyi 2 buçuk yıldır kullanıyordum.Dün akşam ki sakarlığım olmasa bir o kadar daha giderdi.Şimdi bende yeni klavye bkaıyorum.Şuan 2013 yılında aldığım eski emektar klavyem (Razer Blackwidow Ultimate 2013) ile yazıyorum.Bozuldu diye Steelseries Apex Pro TKL Uk almıştım.Amazondan.Klavyede bazı tuşlar basmıyordu ya da bazı tuşlar fazla basıyordu.Bugün taktım ve bir kaç saat içinde klavye o sorunları yapmmaz oldu ve şuan klavyemi hatasız kullanıyorum.Ama yakında bende kablolu Tkl red switch bir klavye alacağım.Demem o ki klavye güzel ama tek bir hatamda nakavt oldu.Oled özelliği ve omnipoint switchleri diğer klavyelerden ayıran özellikleri.Ben bugünden sonra alacağım klavyeyi yüksek ihtimal ile Razer'dan yana kullanacağım.Asus,Logitech,Corsair,Alienware bu 4 marka da olablir.Başka önerileri olan var mı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.