Neler yeni

Sizce Sistemi İade Etmeli Miyim?

eko teko

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Bütçe
19000 TL
Link Removed geçtiğimiz günlerde bu sistemi aldım modartın da yeni sistemi gelecekmiş 3070 ti olacağı ve gene bu fiyatlarda olacağı söyleniyor sizce sistemi iyada etmeli miyim

Nars

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Valla ne desem bılemedım. Modartın sistemi dediğin gibi olur bu fiyat bandına çıkarsa iade etmen daha iyi olabilir. Ama sistemi alabilecekmisin veya istediğin gibi bir sistem olacakmı gibi soru işaretleri var. Sonra pişman olma ihtimalin de var

eko teko

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Valla ne desem bılemedım. Modartın sistemi dediğin gibi olur bu fiyat bandına çıkarsa iade etmen daha iyi olabilir. Ama sistemi alabilecekmisin veya istediğin gibi bir sistem olacakmı gibi soru işaretleri var. Sonra pişman olma ihtimalin de var
hocam eğer 3070 olacaksa iade etmeme gerek yom fakat 3070 ti olursa ve bu fiyat bandında olursa diye düşünüyorum ama geçen pc hocasının sistemi çıktı onun sistemi 20000 tl idi 3070 ti sizce benim aldığım sistem nasıl fp açısından

Nars

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
hocam eğer 3070 olacaksa iade etmeme gerek yom fakat 3070 ti olursa ve bu fiyat bandında olursa diye düşünüyorum ama geçen pc hocasının sistemi çıktı onun sistemi 20000 tl idi 3070 ti sizce benim aldığım sistem nasıl fp açısından
Nvidia takıntınız yoksa çok güzel ve güçlü bir sistem. Parça kaliteside gayet iyi. F/P

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Hocam 3070ti olacağını nereden çıkardınız

eko teko

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Sizin bileceğiniz bir durum. :) Aldığınız sistem de kötü sayılmaz ancak biraz pahalıya almışsınız.
neden hocam tek tek toplayınca 25 bin tl tutuyordu parçalarda gamepower gibi parçalarda değil bir tek anakart giriş seviyesi ssd 1 tb 5400 okuma 5000 yazma

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
neden hocam tek tek toplayınca 25 bin tl tutuyordu parçalarda gamepower gibi parçalarda değil bir tek anakart giriş seviyesi ssd 1 tb 5400 okuma 5000 yazma

Tek tek olarak hesaplanmaz bu tarz sistemler. Rakiplerine göre kıyaslanır. Mesela M9 sistemle karşılaştırdığımızda sizin sisteminiz daha pahalı olur.

eko teko

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Tek tek olarak hesaplanmaz bu tarz sistemler. Rakiplerine göre kıyaslanır. Mesela M9 sistemle karşılaştırdığımızda sizin sisteminiz daha pahalı olur.
anladım hocam ama çok beklemiştim gelmiyordu benim bütçeme uygun sistem genelde düşük bütçeye uygun sistem yapıyorlar bende aldım bunu rog strix felen güzel göründü gözüme sistem gelsin 1000 tl de cashback alıcam asusun kampanyasından

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.