Neler yeni

Modart Facebook Grubu Garipliği?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Gargamel

Ziyaretçi
Şu grup Levon Turaç Levon Turaç sana ait ise lütfen gruba seçtiğin yönetici olsun mod olsun bunlara dikkat et hocam ben 2-3 hafta önce gruba dahil oldum 2-3 gün önce sizlere donanım arşivin'den dm'den özel mesaj attım bu konu ile ilgili ama sanırım fazla online değilsin orda buradan konu açayım dedim 2-3 gün önce bir şahıs bana iftira attı grupta konu açarak bende gerekli kanıtları sundum ettim fakat gel görki iftira atanın konusu 9 saat durdu bu süreçte diğer ilanlarima saçma sapan ithamlar vs'de bulunuldu 9 saatin ardindan ne hikmetse ya silindi konusu yada ben engellediğim için iftira atanı duruyor bilmiyorum fakat gerekli kanıtları sundum iftira atanin konusuna modlara dm'den fakat Alper imrek denilden mod Dm bakamam vs diyor :) ne için modsun anlamadım bu durumu neyse ben bu durumdan dolayı Mod Olan alperi engelledim sonrasında ise ruth diye yönetici varmis onu sanırım girdiğim zaman engellemişim fakat ne için bilmiyorum ama engel atmışım çokta önemli değil benim kararım bu kimseyi ilgilendirmez bu durum fakat sanırım ilgilendiriyorki bugün gruptan atıldım sebebi şu: Alper mod ve ruth'ı engellediğim için gruptan atılmışım böyle saçma durum nerde görülmüş? Ne alaka? Ben istediğim kişiyi engellerim engellemem kimene hesapmi verecem? Ama engel sebebine göre hesap vermek gerek :) yönetici engel atar ama üye atamazmis :) ruth denilen kişi birini gece 1'de mesaj atti diye engellemiş bunu gördüm diye bende engelledim kimse kendisinden o an dönmesini beklemiyorki adamı uyku tutmamış tır o an mesaj atmıştır sabahında cevap alırım diye ama yöneticiya kendisi engel atmış hemen 😁 ya lütfen şu seçtiğiniz kişileri iyi Arastirin cidden soguttunuz beni ya forumdan gruptan vs

received_645732390779120.jpeg

G

Gargamel

Ziyaretçi
Özellikle Alper denilen şahıs çok tilt etti beni taraf tutuyor çünkü taraf tutmasa iftira atanın konusu 9-10 saat durmaz ben iftira konusunu açanın konusunu yanlışim olmasin 1 saat sonra gördüm ve anında gerekli bilgilendirme kanıtları sundum dm'den vs ama konu 9-10 saat kaldı grupta 1 saat sonra konuya dahil oluyorum kanıt sunuyorum ama konu 10 saat sonra siliniyor veya bilmiyorum 😂

G

Gargamel

Ziyaretçi
Burak modaretor vs gerekli bilgi verildi diyor herhangi bir uyarı mahiyetinde bilgi yok Alper keza aynı gerekli uyari yapıldı diyor uyarı yok ama varmış gibi lanse ediyor iftira atanın konusuna birşey yazıyor anlamıyorum Dm bakarmisin diyorum bakmiyacağim diyor ve gel görki hiçbir şekilde Dm bakmadi diğer çağrı yeğen ve Burak baktı sadece Alper denilen şahıs bakmadı ne için mod'sun diye sorarlar adama ama keyfine göre adam kayiriyor kimde para varsa benim gördüğüm ona yanaşıyor konusuna vs yorum yapıyor 😂

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Öncelikle ikinci el grubuna çok dahil olmuyorum sebebi ise saçma sapan herkesin kendini haklı görmesi.
Ticaretinizi düzgün yapamayınca bu ne modları nede grubu bağlamaz. Bunu yüz defa yazdık.

Sana iftira atan olduğu zaman kanıtını o açılan postta yaparsın modlara yazmana gerek yok.
Bu kuralı da ben getirdim olası bir durumda kimse modlara yazmasın diye de kurallarda belirttim.
MODERATÖRLER veya YÖNETİCİLER kimseye referans olmaz kimseyi savunmaz ve tarafta tutamaz. Olası sorunlarda kimse modlardan da ne yardım ne de destek isteyemez. Düzgünce ticaretini yapanın da zaten sıkıntısı olmaz. Sıkıntı olunca da sıkıntısını açılan postta kişi kendi halleder.

2-3 gün önce bir şahıs bana iftira attı grupta konu açarak bende gerekli kanıtları sundum ettim fakat gel görki iftira atanın konusu 9 saat durdu bu süreçte diğer ilanlarima saçma sapan ithamlar vs'de bulunuldu 9 saatin ardindan ne hikmetse ya silindi

1- Modlara özelden yazıp fikirlerini etkilemek zaten etik değil. Herkes bunu yapmaya kalkıyor ama bu insanların Ailesi var işi gücü var.
2- Modlara özelden yazamazsınız diye bir kural zaten var.
3- Modlar olası durumda sizlerle iletişime geçme ihtiyacına karşı MODLARI ENGELLEYEMEZSİNİZ diye bir kural var. Modları veya yöneticileri engelleyenler Gruptan Atılır diye kural kabak gibi yazılı.

Alper imrek denilden mod Dm bakamam vs diyor :) ne için modsun anlamadım bu durumu neyse ben bu durumdan dolayı Mod Olan alperi engelledim sonrasında ise ruth diye yönetici varmis onu sanırım girdiğim zaman engellemişim fakat ne için bilmiyorum ama engel atmışım çokta önemli değil benim kararım bu kimseyi ilgilendirmez bu durum fakat sanırım ilgilendiriyorki bugün gruptan atıldım sebebi şu: Alper mod ve ruth'ı engellediğim için gruptan atılmışım böyle saçma durum nerde görülmüş? Ne alaka? Ben istediğim kişiyi engellerim engellemem kimene hesapmi verecem? Ama engel sebebine göre hesap vermek gerek :) yönetici engel atar ama üye atamazmis :)

Evet modları sen engelleyemezsin ama onlar seni Engelleyebilir çünkü grubun düzeni hiyerarşisi sizden değil onlardan sorulur.
Forumda da mantık aynıdır. Facebook grup veya Forum veya instagram grubu artık her neyse bu topluluklar sizleri bir araya getirmek için veya yardım bulmanız adına aracı olmak için vardır. Fakat kalkıpta düzeni bozmaya kalktığınızda GRUP YÖNETİCİLERİ devreye girer.
Yani kümesin sahibi siz değil yöneticilerdir daima.
Bu her platform içinde aynıdır.

Sen bir adliyeye hakkını savunmak içni veya hak aramak için başvurursun ama senin istediğin değil Hakimin vereceği karar daima Esastır kardeşim 😉 Yani mağdur olsan da senin borun değil Adaletin borusu öter.
Adalet sistemi yasalarına göre de Adaleti Halk bireysel değil Adalet sistemi sağlar.

ruth denilen kişi birini gece 1'de mesaj atti diye engellemiş bunu gördüm diye bende engelledim kimse kendisinden o an dönmesini beklemiyorki adamı uyku tutmamış tır o an mesaj atmıştır sabahında cevap alırım diye ama yöneticiya kendisi engel atmış hemen

Grubun ve Forumun da Adalet sistemi bizleriz. Kaldı ki yönetici veya moderatörleri de böyle haksız yere karalayamazsın.
Grup kurallarını hiç biriniz okumuyorsunuz sonra ahkam kesiyorsunuz. YÖNETİCİ ve MOD lara özelden yazamazsınız abi bu kadar basit.
Gecenin 1'inde zıngır zıngır telefonun titreme sesini duymak zorunda değil kimse. Bir şey yazacakları zamanda bunu gün içinde daha uygun bir saatte yapar insan olanlar. Hiç bir mod sizi gecenin bir vakti rahatsız etmez ve yazmaz o zaman sizlerde veya başkaları da yazmasın bir zahmet.
Siz bekar mısınız bilmem ama biz EVLİ OLANLAR telefonumuzu sessize bile alamıyoruz böyle bir lüksümüz yok. Neden biliyor musun çünkü olası kötü bir durumda her an ulaşılabilir olmak için. Yaşlı anamız babamız var gece bir şey olsa arasalar telefonu duymak isterim. Evli kardeşim var başına bir şey gelse telefonu duymak isterim. İş için evde olmasam o gece farklı yerde olsam karımın çocuğumun başına bir şey gelse o telefonu duymak isterim. Farkı anlayabildiniz mi. RUTH dediğin arkadaşımın da daha ufacık bir bebeği var gece 1 de kimse kalkıp rahatsız edemez abi o adamı.

lütfen şu seçtiğiniz kişileri iyi Arastirin cidden soguttunuz beni ya forumdan gruptan vs

Son olarak amacımız kimseyi soğutmak değil. Fakat sen daha Foruma bugün saat 13:30 da üye olmuşsun ve kalkıp soğuttunuz diyorsun 🤔 Karalama yapmak için 2 saat önce üye olduğun forumdan acaba nasıl soğudun? Kendi yapmış olduğunuz hatalı iletişimdeki ticaretinizin ceremesini kalkıp ne ModArt PC ye nede Yöneticilerine yükleyemezsin bu kadar net.

Sana iftira atan kişi ticaret yaptığın bir başka kişi yani sorunun bildiğin başka bir kullanıcı ile. Fakat sen kalkıp burada hem modları hemde benim forumumu kötülemeye çalışıyorsun 🤣🤣 Siz önce hatalı ticaret yaptığınız kişilerle sorununuzu çözün ondan sonra başkasını kötüleyin. Bu yapmış olduğun ve yazdıklarında benim modlarıma ve gruplarıma İFTİRA ATMAKTIR. Rahatsızlık duyduğun şeyin aynısını sen yapıyorsun dikkatini çekerim.

alper.

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Öncelikle Alper dediğin şahıs benim kardeşim. Modlar modluğunu yapsın alper dmlere bakmıyor diye eklemişsin anlattığın her şeyi yalan yanlış anlatmışsın sana gereken uyarı yapıldı paylaştığın ilanlarla ilgili çünkü grupta senden şikayetçi olan bir sürü kişi vardı sen de bana gereksiz uzun uzun sorular soruyorsun biz de sana gerekli uyarıyı yaptığımız için DM ye bakamayacağımı belirttim çünkü gecenin 2 sinde sana bakma gibi bi lüksüm yok. Levon zaten yerli yerinde açıklamış tüm ince kuralları gruptaki hiç bir yöneticiyi engelleyemezsin boşuna ne grubumuzu ne yöneticilerimizin adını karalamaya çalışma çünkü sana buradan ekmek çıkmaz.

alper.

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ayrıca sen bana iftirada bulunamazsın grupta kimi kayırmışız ne anlatıyorsun? Bana iftira edildi 9 saat o gönderi durdu diyorsun. Üyemiz rahatsızlığını dile getirip gönderi açmış biz de onaylamışız. Kafamıza göre kimsenin gönderilerini kaldırmıyoruz bir kural ihlali ya da durmaması gereken bir gönderi yoksa o gönderi sonsuza kadar orada durur. Grubun kuralları çok yalın ve net. Kurallardan rahatsızlık duyanlar grubumuzdan ayrılabilir çünkü bu kurallar üyelerin iyiliği ve grubun düzeninin sağlanması için var. Keyfine göre adam kayırıyor parasına göre yorum yapıyor demişsin bizler insanız robot değiliz kardeşim benim saçma ithamlarını da kendine sakla.

G

Gargamel

Ziyaretçi
Öncelikle ikinci el grubuna çok dahil olmuyorum sebebi ise saçma sapan herkesin kendini haklı görmesi.
Ticaretinizi düzgün yapamayınca bu ne modları nede grubu bağlamaz. Bunu yüz defa yazdık.

Sana iftira atan olduğu zaman kanıtını o açılan postta yaparsın modlara yazmana gerek yok.
Bu kuralı da ben getirdim olası bir durumda kimse modlara yazmasın diye de kurallarda belirttim.
MODERATÖRLER veya YÖNETİCİLER kimseye referans olmaz kimseyi savunmaz ve tarafta tutamaz. Olası sorunlarda kimse modlardan da ne yardım ne de destek isteyemez. Düzgünce ticaretini yapanın da zaten sıkıntısı olmaz. Sıkıntı olunca da sıkıntısını açılan postta kişi kendi halleder.

1- Modlara özelden yazıp fikirlerini etkilemek zaten etik değil. Herkes bunu yapmaya kalkıyor ama bu insanların Ailesi var işi gücü var.
3- Modlar olası durumda sizlerle iletişime geçme ihtiyacına karşı MODLARI ENGELLEYEMEZSİNİZ diye bir kural var. Modları veya yöneticileri engelleyenler Gruptan Atılır diye kural kabak gibi yazılı.

Evet modları sen engelleyemezsin ama onlar seni Engelleyebilir çünkü grubun düzeni hiyerarşisi sizden değil onlardan sorulur.
Forumda da mantık aynıdır. Facebook grup veya Forum veya instagram grubu artık her neyse bu topluluklar sizleri bir araya getirmek için veya yardım bulmanız adına aracı olmak için vardır. Fakat kalkıpta düzeni bozmaya kalktığınızda GRUP YÖNETİCİLERİ devreye girer.

Sen bir adliyeye hakkını savunmak içni veya hak aramak için başvurursun ama senin istediğin değil Hakimin vereceği karar daima Esastır kardeşim 😉 Yani mağdur olsan da senin borun değil Adaletin borusu öter.
Adalet sistemi yasalarına göre de Adaleti Halk bireysel değil Adalet sistemi sağlar.

Grubun ve Forumun da Adalet sistemi bizleriz. Kaldı ki yönetici veya moderatörleri de böyle haksız yere karalayamazsın.
Grup kurallarını hiç biriniz okumuyorsunuz sonra ahkam kesiyorsunuz. YÖNETİCİ ve MOD lara özelden yazamazsınız abi bu kadar basit.
Gecenin 1'inde zıngır zıngır telefonun titreme sesini duymak zorunda değil kimse. Bir şey yazacakları zamanda bunu gün içinde daha uygun bir saatte yapar insan olanlar. Hiç bir mod sizi gecenin bir vakti rahatsız etmez ve yazmaz o zaman sizlerde veya başkaları da yazmasın bir zahmet.
Siz bekar mısınız bilmem ama biz EVLİ OLANLAR telefonumuzu sessize bile alamıyoruz böyle bir lüksümüz yok. Neden biliyor musun çünkü olası kötü bir durumda her an ulaşılabilir olmak için. Yaşlı anamız babamız var gece bir şey olsa arasalar telefonu duymak isterim. Evli kardeşim var başına bir şey gelse telefonu duymak isterim. İş için evde olmasam o gece farklı yerde olsam karımın çocuğumun başına bir şey gelse o telefonu duymak isterim. Farkı anlayabildiniz mi. RUTH dediğin arkadaşımın da daha ufacık bir bebeği var gece 1 de kimse kalkıp rahatsız edemez abi o adamı.

Son olarak amacımız kimseyi soğutmak değil. Fakat sen daha Foruma bugün saat 13:30 da üye olmuşsun ve kalkıp soğuttunuz diyorsun 🤔 Karalama yapmak için 2 saat önce üye olduğun forumdan acaba nasıl soğudun? Kendi yapmış olduğunuz hatalı iletişimdeki ticaretinizin ceremesini kalkıp ne ModArt PC ye nede Yöneticilerine yükleyemezsin bu kadar net.

Sana iftira atan kişi ticaret yaptığın bir başka kişi yani sorunun bildiğin başka bir kullanıcı ile. Fakat sen kalkıp burada hem modları hemde benim forumumu kötülemeye çalışıyorsun 🤣🤣 Siz önce hatalı ticaret yaptığınız kişilerle sorununuzu çözün ondan sonra başkasını kötüleyin. Bu yapmış olduğun ve yazdıklarında benim modlarıma ve gruplarıma İFTİRA ATMAKTIR. Rahatsızlık duyduğun şeyin aynısını sen yapıyorsun dikkatini çekerim.
Benim kimse ile olumsuz ticaretim olmadı bana biri iftira attı ordan burdan görsel ile ilan açmışım vs diye bende kanıt sundum Alper ise konuyu kapatmadı ayrıca yeni üyelik diyorsun ben donanım arşivinden bahsettim'de neyse gerek yok okumamissin reis burayı belliki

Ayrıca sen bana iftirada bulunamazsın grupta kimi kayırmışız ne anlatıyorsun? Bana iftira edildi 9 saat o gönderi durdu diyorsun. Üyemiz rahatsızlığını dile getirip gönderi açmış biz de onaylamışız. Kafamıza göre kimsenin gönderilerini kaldırmıyoruz bir kural ihlali ya da durmaması gereken bir gönderi yoksa o gönderi sonsuza kadar orada durur. Grubun kuralları çok yalın ve net. Kurallardan rahatsızlık duyanlar grubumuzdan ayrılabilir çünkü bu kurallar üyelerin iyiliği ve grubun düzeninin sağlanması için var. Keyfine göre adam kayırıyor parasına göre yorum yapıyor demişsin bizler insanız robot değiliz kardeşim benim saçma ithamlarını da kendine sakla.
Kanıt sundum amma ve lakin sen silmedin o konuyu neden silmedin? Bir iftira atıldı bende kanıt sundum ve senin kanitimdan sonra gerekeni yapman gerekiyordu bekletmek değil

alper.

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Benim kimse ile olumsuz ticaretim olmadı bana biri iftira attı ordan burdan görsel ile ilan açmışım vs diye bende kanıt sundum Alper ise konuyu kapatmadı ayrıca yeni üyelik diyorsun ben donanım arşivinden bahsettim'de neyse gerek yok okumamissin reis burayı belliki

Kanıt sundum amma ve lakin sen silmedin o konuyu neden silmedin? Bir iftira atıldı bende kanıt sundum ve senin kanitimdan sonra gerekeni yapman gerekiyordu bekletmek değil
Senin sunduğun kanıtı ben görmedim bile sen beni engelledikten sonra mesajlarını okuyabildim dediğim gibi ayrıca grupta 9 tane daha yönetici var ben mi suçlu oldum yani sanki hepsi gönderiyi kaldırdı ben mi geri ekledim. Ki adam sadece fotoğraf internetten alıntı olabilir demiş ki öyle gözüküyordu kalitesi düşük olduğu için , ve fotoğrafta kutu gözükmesine rağmen kutu fatura yok yazmışsın bu insanların gözünde şüphe oluşturdu sonradan düzeltmene rağmen. Ayrıca D.arşivi ile buranın alakası ne foruma da gruba da yeni üye olmuşsun grubumuzu karalamaya çalışıyorsun o forum bizi ilgilendirmez

G

Gargamel

Ziyaretçi
Ayrıca uyarı yapmadım! Bana dm'den benim hatalarının başlica sebepleri basit çağrı yeğen moda sorarak konu açıyorum sizler diyorsunuzki yeni üye bu ne başlık konuyu siliyorsunuz çağrı'da tam tersi belirt diyor bunları kimsenin kimseden haberi yok verilen bilgide ayrıca ilanlara mesaj atmadan mesengerden yapabiliyorlar burada 3 5 boş yapan oldu bende ilana detaylı şekilde çağrınin demesiyle kapora almadan satışim yok dedim bunu çağrı dedi ekled diye!

Senin sunduğun kanıtı ben görmedim bile sen beni engelledikten sonra mesajlarını okuyabildim dediğim gibi ayrıca grupta 9 tane daha yönetici var ben mi suçlu oldum yani sanki hepsi gönderiyi kaldırdı ben mi geri ekledim. Ki adam sadece fotoğraf internetten alıntı olabilir demiş ki öyle gözüküyordu kalitesi düşük olduğu için , ve fotoğrafta kutu gözükmesine rağmen kutu fatura yok yazmışsın bu insanların gözünde şüphe oluşturdu sonradan düzeltmene rağmen. Ayrıca D.arşivi ile buranın alakası ne foruma da gruba da yeni üye olmuşsun grubumuzu karalamaya çalışıyorsun o forum bizi ilgilendirmez
Yeni üye değilim :) 1 2 husus Burak konuda benim olduğunu söylüyor sen ise gerekli uyarı yapıldı diyorsun bak bakalım bana uyarıda bulundunmu ne sen nede Burak bana uyarı yapmadı!!!!!!!

alper.

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ayrıca uyarı yapmadım! Bana dm'den benim hatalarının başlica sebepleri basit çağrı yeğen moda sorarak konu açıyorum sizler diyorsunuzki yeni üye bu ne başlık konuyu siliyorsunuz çağrı'da tam tersi belirt diyor bunları kimsenin kimseden haberi yok verilen bilgide ayrıca ilanlara mesaj atmadan mesengerden yapabiliyorlar burada 3 5 boş yapan oldu bende ilana detaylı şekilde çağrınin demesiyle kapora almadan satışim yok dedim bunu çağrı dedi ekled diye!

Yeni üye değilim :) 1 2 husus Burak konuda benim olduğunu söylüyor sen ise gerekli uyarı yapıldı diyorsun bak bakalım bana uyarıda bulundunmu ne sen nede Burak bana uyarı yapmadı!!!!!!!
Ne anlattın hiç bir şey anlamadım gerçekten. neyse konuyu uzatmanın bir manası yok yazdığından tek anladığım şey çağrı'yla konuştuğun tüm yöneticiler toplanıp senin sorununu ele almıyoruz herhalde aktif kimse kime yazdıysan o ilgilenir UYGUN BİR SAATTE iletişime geçtiysen. Ayrıca sana gereken uyarı yapıldı bak yapıldı diyorum ben söyledim demiyorum sana peş peşe aynı ilanları atıp , silip tekrardan bir sürü ilan yüklememen gerektiğine dair uyarı yapıldı. Zaten ban yeme sebebin yöneticileri engellemen. Aksi de bir işlem yapılmayacak iyi günler daha fazla bu konuyla ilgilenmiyorum

G

Gargamel

Ziyaretçi
Ne anlattın hiç bir şey anlamadım gerçekten. neyse konuyu uzatmanın bir manası yok yazdığından tek anladığım şey çağrı'yla konuştuğun tüm yöneticiler toplanıp senin sorununu ele almıyoruz herhalde aktif kimse kime yazdıysan o ilgilenir UYGUN BİR SAATTE iletişime geçtiysen. Ayrıca sana gereken uyarı yapıldı bak yapıldı diyorum ben söyledim demiyorum sana peş peşe aynı ilanları atıp , silip tekrardan bir sürü ilan yüklememen gerektiğine dair uyarı yapıldı. Zaten ban yeme sebebin yöneticileri engellemen. Aksi de bir işlem yapılmayacak iyi günler daha fazla bu konuyla ilgilenmiyorum
Ya sakamisin sen? Çağrı bana dediki hit almayan konulari sil yükle yaparsın ben biraz abarttım ama duzelttim durumu bunlar halolacak şeyler ve halloldu sen Dm bakmam diyorsun ama adamın konusunuda silmiyorsun silmedigin içinde diğer ilanlarima iftira atılıyor orada etiketliyorum seni sen ise işine gelen konulara mesaj atıp seni etiketlememe rağmen online olmana rağmen bakmıyorsun 1 saat'lik iş değil birçok mod online oldu kimseden icraat yok :)

Sen Dm bakmam dedinya hani ben sana orada anlamadım senin ne dediğini uyarı vs dedin ama uyarı için mesengerden herhangi bir uyarı yoktu varsa şayet sana yazdım durumu anlamak için sen ise takmadın ben seni niye takayım? Bastım engeli madem ilgilenmeyeceksen niye modsun seni dm'den değil diğer ilanima etiketledim iftira atılıyor hala diye icraat sıfır

G

Gargamel

Ziyaretçi
Ana hesabım forumun kuruluş tarihi bilgilerini unuttum! Merak etme merakli değilim zaten foruma ama yapılan haksızlık var ama herkes birbirini koruyor ya en basit şuna bile bebek örneği verdi abicim ben kendimi adamın yerine koyuyorum örnek ister online ister offline o an aklıma gelmiştir birşey sormusumdur karşı taraf ister cevaplar ister cevaplamaz ama netice olarak adam kendisine şimdi cevap ver hemen dememiş yazmış kendisine gece sabah cevap verir illaki diye ne var bunda engel atacak?

G

Gargamel

Ziyaretçi

Mod ve yönetici haksız olduğu zaman gerekeni kim yapacak benmi? Onlar her daim haklı biz haksızız ozaman buna bende derimki bune perhiz bune lahana turşusu 😂

alper.

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ya sakamisin sen? Çağrı bana dediki hit almayan konulari sil yükle yaparsın ben biraz abarttım ama duzelttim durumu bunlar halolacak şeyler ve halloldu sen Dm bakmam diyorsun ama adamın konusunuda silmiyorsun silmedigin içinde diğer ilanlarima iftira atılıyor orada etiketliyorum seni sen ise işine gelen konulara mesaj atıp seni etiketlememe rağmen online olmana rağmen bakmıyorsun 1 saat'lik iş değil birçok mod online oldu kimseden icraat yok :)

Sen Dm bakmam dedinya hani ben sana orada anlamadım senin ne dediğini uyarı vs dedin ama uyarı için mesengerden herhangi bir uyarı yoktu varsa şayet sana yazdım durumu anlamak için sen ise takmadın ben seni niye takayım? Bastım engeli madem ilgilenmeyeceksen niye modsun seni dm'den değil diğer ilanima etiketledim iftira atılıyor hala diye icraat sıfır
ilgilenmeyeceksen niye mi modsun 😂😂 kardeşim sen bizim grubu premium üyelik aldığın bi yer falan mı sandın acaba hepimizin bi sosyal yaşantısı işi gücü var seninle ilgilenmek falan zorunda değilşm ben bir -referans gönderisi ya da dolandırılma mevzusu ya da alış satış işlemi yoksa ortada. Sana açılan gönderide aykırı bir şey olsa zaten kaldırılırdı kardeşim benim. Ayrıca şuna bile bebek örneği verdi diyorsun adam kendi öz cocugunu tabii ki de grubun üstünde tutacak evli barklı adam tutup da gece 1 de işi gücü bırakıp seninle mi uğraşsın. Etiketleri postları görüyoruz ortada kaldırılacak bi şey yoktu en ufak gelen eleştriye kuşkuya bizi etiketleyip bi ton paragraf atıyorsun ve cevap bekliyorsun. Foruma da meraklı değilsen kendini bu kadar yorma bu konu için abicim bir sürü grup var satışlarını oradan yaparsın. Kurallara aykırı olmadığı sürece hiç bir gönderiyi kaldırmıyoruz insanlar sarı siteden görüntü de atıyor bu adama dikkat edin diye marketplaceden falan da atıyorlar bilgilendirme ya da düşünce amaçlı. Seninki de öyleydi keza Ruth'a da birisi iftira attı ve eleştiride bulundu ve biz bu gönderiyi ONAYLADIK. Her şey şeffaf yani sen rahat ol kafanda kurduğun şeylerin hiç biri doğru değil herkes birbirini kolluyor diye bir kaide yok ben bile moderatör olmadan önce kaç kez mute yedim grupta.

G

Gargamel

Ziyaretçi
İşin özü şöyle Levon Turaç Levon Turaç anlık sinir ile karışık yazdım biraz

1 grupta 2 ticaretim oldu ve onlar gerekli yorumları yaptı iftira atana
2 iftira atanın konusuna Burak o ilan onundur diyor? Ee onunsa neden konu kapatılmıyor amaç sumu iyice dolandırıcı yapalım sonra sutlayalim!
3 Alper takip diye konuya yazıyor gerekli açıklamayı yapıyorum amma velakin konu kapatılmıyor
4 Çağrı yeğene kendim bizzat dedim sil yükle yapıyorum sorun olurmu hit almadiysa sorun olmaz diyor ( ben sadece onu abarttim biraz ama duzelttim durumu)
5 çağrı dm'den belirt diyor ilana elden satış var vs vs diye belirtiyorum (ama bu sefer diğer modlar ilanı siliyor veya geri çeviriyor gerekçe ise belirttiğim hususlar)
6 kimseyi tanımıyorum etmiyorum zorla ref ile ürün niye satayım (herkesin ticareti farklı) zaten ilanima mesaj atanlara belirtiyordum çağrı bunun önüne geçmek istiyorsan ilana Belirt bu durumu dedi bende belirttim
7 yeni üye tutturmuslar :) yeni moda oldu bu sanırım
8 konu siliniyor o iftira atanın 9- 10 saat sonra bu sefer ilanlarimda Bana iftira atılıyor aynı şekil ve iftira atanların hiçbiri ile uzaktan yakından ne ticaretim nede sohbetim oldu

Sırf bu iftira atan kişi yüzünden gruptan atilmam ne traji komik bi durum

Alpere engel atma sebebim belli ruth'a belli açık konuşuyorum belli başlı sebeplerimi'de söylüyorum ama olan bana oluyor

Uyarı vs diye hiç boşuna kendini savunma Alper Burak uyarı yapmadınız kanıtla bakalım uyarı yaptıysan!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.