Neler yeni

Facebook Grubundan Sebebini bilmediğim bir şekilde banlandım.

Özgür Enes Ersöz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Merhaba , ModartPC facebook gruplarından sebebini bilmediğim bir şekilde engellenmişim. Birilerine yönelik herhangi hakaretim vb. yoktu. engelimin açılma imkanı var mı ? eğer hatalı birşey yaptı isem özür dilerim. Facebook ismim aynı

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Merhaba , ModartPC facebook gruplarından sebebini bilmediğim bir şekilde engellenmişim. Birilerine yönelik herhangi hakaretim vb. yoktu. engelimin açılma imkanı var mı ? eğer hatalı birşey yaptı isem özür dilerim. Facebook ismim aynı
Bunun yeri Forum değil ama sorgulayalım bakalım sebep neymiş hangi gruptan bahsediyorsun bu arada?

Ardacrk

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
ModArt facebook grubundan diyorsan yöneticilerine sorabilirim ve ya kim olduklarını söyleyelim sen sor

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
ModArt facebook grubundan diyorsan yöneticilerine sorabilirim ve ya kim olduklarını söyleyelim sen sor
Her iki gruptada engellenmiş çünkü bi şey yapmış hakaret veya benzer bir durum fakat şu an görünmüyor çünkü kendi açtığı bir konuda olay olmuş ve silmiş o yüzen biz göremiyoruz. Kendisinin açıklamasını bekliyorum.

Açıklama bekliyorum sebebini bilmemek olmaz bizim modlar sebepsiz kimseyi banlamaz.
Banını kaldırdık fakat takip listesindesin :)

Özgür Enes Ersöz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Her iki gruptada engellenmiş çünkü bi şey yapmış hakaret veya benzer bir durum fakat şu an görünmüyor çünkü kendi açtığı bir konuda olay olmuş ve silmiş o yüzen biz göremiyoruz. Kendisinin açıklamasını bekliyorum.

Açıklama bekliyorum sebebini bilmemek olmaz bizim modlar sebepsiz kimseyi banlamaz.
Banını kaldırdık fakat takip listesindesin :)
Çok teşekkür ederim, yüksek olasılıkla bazı postlara Gülme emojisini atmayı çok abarttım. Bunun için çok özür dilerim, aklıma başka bir sebep gelmiyor. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.

Kendi açtığım bir konu ise tahminen bir yardım postu (bilgisayarımda yaşadığım bir sorun nedeniyle) sonrasında çözülmüştü. Onun dışında başka bir post açtım mı hatırlamıyorum maalesef.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Çok teşekkür ederim, yüksek olasılıkla bazı postlara Gülme emojisini atmayı çok abarttım. Bunun için çok özür dilerim, aklıma başka bir sebep gelmiyor. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.
Eğer özellikle ikinci el grubunda ilanlar için yapılan yorumlara dalga geçer mahiyette gülücük atarsan banlanırsın. Çünkü konu sahipleri şijayet ediyor bu soruu çok yaşıyoruz aklında olsun👍

Özgür Enes Ersöz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Eğer özellikle ikinci el grubunda ilanlar için yapılan yorumlara dalga geçer mahiyette gülücük atarsan banlanırsın. Çünkü konu sahipleri şijayet ediyor bu soruu çok yaşıyoruz aklında olsun👍
Bundan sonra daha dikkatli olacağım, tekrardan teşekkür ederim ☺️

atiimargera

Aktif Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bizim gruba özel gülücük emojisini kaldırma başvurusu yapacam en sonunda bazen deliriyorum :D

StreaMRoLLeR

Aktif Üye
Seçkin
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bizim gruba özel gülücük emojisini kaldırma başvurusu yapacam en sonunda bazen deliriyorum :D
İkinci el Alım-Satım da gülücük emojisi TEPKİ olarak PİLOTAJ ve HAVACILIK okuyan arkadaşlar için oluyor aslında. Abartmadan..Geçen bir arkadaş vardı dünyada tek RX570 açılmamış diye 4000 tl ye satan. ( açılmış ) Grup rekoru 105 haha ile rekor kırdı :)

Ardacrk

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
İkinci el Alım-Satım da gülücük emojisi TEPKİ olarak PİLOTAJ ve HAVACILIK okuyan arkadaşlar için oluyor aslında. Abartmadan..Geçen bir arkadaş vardı dünyada tek RX570 açılmamış diye 4000 tl ye satan. ( açılmış ) Grup rekoru 105 haha ile rekor kırdı :)
Keyfe keder satılık olan 😂

atiimargera

Aktif Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Gördüm onu çok şey yazmak istedim ama kurallar 😂😂

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.