Neler yeni

Modart Facebook Grubu Garipliği?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UtkuAlçın

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
İşin özü şöyle Levon Turaç Levon Turaç anlık sinir ile karışık yazdım biraz

1 grupta 2 ticaretim oldu ve onlar gerekli yorumları yaptı iftira atana
2 iftira atanın konusuna Burak o ilan onundur diyor? Ee onunsa neden konu kapatılmıyor amaç sumu iyice dolandırıcı yapalım sonra sutlayalim!
3 Alper takip diye konuya yazıyor gerekli açıklamayı yapıyorum amma velakin konu kapatılmıyor
4 Çağrı yeğene kendim bizzat dedim sil yükle yapıyorum sorun olurmu hit almadiysa sorun olmaz diyor ( ben sadece onu abarttim biraz ama duzelttim durumu)
5 çağrı dm'den belirt diyor ilana elden satış var vs vs diye belirtiyorum (ama bu sefer diğer modlar ilanı siliyor veya geri çeviriyor gerekçe ise belirttiğim hususlar)
6 kimseyi tanımıyorum etmiyorum zorla ref ile ürün niye satayım (herkesin ticareti farklı) zaten ilanima mesaj atanlara belirtiyordum çağrı bunun önüne geçmek istiyorsan ilana Belirt bu durumu dedi bende belirttim
7 yeni üye tutturmuslar :) yeni moda oldu bu sanırım
8 konu siliniyor o iftira atanın 9- 10 saat sonra bu sefer ilanlarimda Bana iftira atılıyor aynı şekil ve iftira atanların hiçbiri ile uzaktan yakından ne ticaretim nede sohbetim oldu

Sırf bu iftira atan kişi yüzünden gruptan atilmam ne traji komik bu durum

Alpere engel atma sebebim belli ruth'a belli açık konuşuyorum belli başlı sebeplerimi'de söylüyorum ama olan bana oluyor

Uyarı vs diye hiç boşuna kendini savunma Alper Burak uyarı yapmadınız kanıtla bakalım uyarı yaptıysan!
Arkadaşım, lastik gibi uzatıyosun konuyu. Grup kuralları doğrultusunda banlandın. Sana kimse daha fazla cevap vermek zorunda değil. Tonlarca grup var git orda yap satışını vs. Biz herkesle tek tek uğraşmak zorunda değiliz.

G

Gargamel

Ziyaretçi
ilgilenmeyeceksen niye mi modsun 😂😂 kardeşim sen bizim grubu premium üyelik aldığın bi yer falan mı sandın acaba hepimizin bi sosyal yaşantısı işi gücü var seninle ilgilenmek falan zorunda değilşm ben bir -referans gönderisi ya da dolandırılma mevzusu ya da alış satış işlemi yoksa ortada. Sana açılan gönderide aykırı bir şey olsa zaten kaldırılırdı kardeşim benim. Ayrıca şuna bile bebek örneği verdi diyorsun adam kendi öz cocugunu tabii ki de grubun üstünde tutacak evli barklı adam tutup da gece 1 de işi gücü bırakıp seninle mi uğraşsın. Etiketleri postları görüyoruz ortada kaldırılacak bi şey yoktu en ufak gelen eleştriye kuşkuya bizi etiketleyip bi ton paragraf atıyorsun ve cevap bekliyorsun. Foruma da meraklı değilsen kendini bu kadar yorma bu konu için abicim bir sürü grup var satışlarını oradan yaparsın. Kurallara aykırı olmadığı sürece hiç bir gönderiyi kaldırmıyoruz insanlar sarı siteden görüntü de atıyor bu adama dikkat edin diye marketplaceden falan da atıyorlar bilgilendirme ya da düşünce amaçlı. Seninki de öyleydi keza Ruth'a da birisi iftira attı ve eleştiride bulundu ve biz bu gönderiyi ONAYLADIK. Her şey şeffaf yani sen rahat ol kafanda kurduğun şeylerin hiç biri doğru değil herkes birbirini kolluyor diye bir kaide yok ben bile moderatör olmadan önce kaç kez mute yedim grupta.
Ya cidden şaka gibisin sen iftira atılıyor bana ilanimda buna herhangi bir işlem yapmaya gerek yok diyorsun? 2 -3 haftalık üye diye ithamda bulunuyor ilanimda bunu gruptan atın diyor diğeri fatura göster diyor hayırdir ya savcimi kesildi bunlar ? Hayır tanımıyorum etmiyorum'da ticaretim sohbetim bile yok 2-3 haftalık üye diyor? Ulen üye olmadan nasıl o süre geçecek? Tabi sizler buna göz yumuyorsunuz insan itibarı sizler için önemi değil belliki sizlere birşey olmasında bizlere gerekli hakaret yapılsın diyorsun sen bu yorumunda neyse işine bak zaten merakli değilim gruba vs haksızlik yapılıyor ama grubu kuran kişi bile taraf :)

Arkadaşım, lastik gibi uzatıyosun konuyu. Grup kuralları doğrultusunda banlandın. Sana kimse daha fazla cevap vermek zorunda değil. Tonlarca grup var git orda yap satışını vs. Biz herkesle tek tek uğraşmak zorunda değiliz.
Tabi doğru işinize gelmiyor doğrular kurallar zaten sizleri haklı buluyor bizleri değil sende haklısın 😂

G

Gargamel

Ziyaretçi
Uygunsuz Dil
Madem uzatıyorum birbirinizden haberiniz olsun boş yapma burda modlara uyuyorum uyduğum halde gruptan atılıyorum hayırdır? Lastik gibi diyor sensin lastik

G

Gargamel

Ziyaretçi
Lastik sensin bunu bil haksızlığa gelemiyorum ve detaylı bilgi veriyorum ban sebebine mod'lari engelledi geçiyor durup dururken modu engellemedim demi? 9-10 saat hiçbir mod işlem yapmıyor 1 saat değil özel hayat vs diyor bizim yok sanki kendisi 10 saat ilanda duran kişiden sonra birçok kisinin ilanina yorum atıyor vs özellikle dikkat ediyorum sonra bana iftira atılan ilanima bakıyorum hiçbir işlem yok neymiş efendim işlem yapılacak bir durum yokmuş :) aynen yok tanımadığım sohbetim olmadığı biri ilanima haksız ithamda bulunuyor ama bu ithamlar işlem yapılması için yeteri kadar önem arz etmiyor 😂😂 ulen alın başınıza çalın grubu'da forumda hep siz haklısınız zaten bi biz haklı olamadık gitti!!

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Berkin AYRAL Berkin AYRAL Umut Nas Umut Nas Levon Turaç Levon Turaç Lütfen hesabımı kalıcı olarak silermisiniz + banlarmisiniz

(Hakli olduğum hususlar dikkate alınmadan hep sizlerin haklı olması çok komik)
Ben Facebook kullanmadığım, bu olayın içerisinde olmadığım halde neden genelleme yaparak beni olayın içerisine katıyorsunuz? Cümlelerinize dikkat edin. İsteğiniz üzerine talebinizi not alarak hesabınızı kalıcı banlıyorum, bu hesap ile veya ayrı bir hesap açarak forumumuza bir daha kayıt olamayacağınızı belirtmek isterim. Hayırlı günler.

Konu amacından saptığı için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.