Neler yeni

Facebook alım satım grubu gözükmüyor

mahfolmaz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bu gruba hiç girmemiştim ama böyle diyor nedeni nedir? Grup moderatörleri var ise yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-09-09-00-32-88_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    Screenshot_2024-02-09-09-00-32-88_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    72.5 KB · Görüntüleme: 30
Moderatör tarafında düzenlendi:

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Aynı sorun bendede var lütfen banada yardımcı olabilecek birileri varsa banada yardımcı olun lütfen.

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Teşekkür ederim canım abicim.

Hayır grubun adını yazıyorum hiç ModartPC ailesi alış/satış grubu çıkmıyor screenshot atayım isterseniz.

ruth

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
İsim soyisim nedir

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Kadir yeni açılmış Facebook hesaplarını ikinci el grubuna almıyoruz öyle bir kural var.
Profilnide de 1 tane arkadaşın var. İkinci el grubunda direk sahte hesap konuumuna düşersin ve kullanıcılar gözününü yaşına bakmaz o yüzden bu kurallar var.

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Peki efendim ben sanırım bunu okumadım sanırım değil hatta, inanın bilseydim en azından bu kadar rahatsızlık vermezdim. Hatta hiç rahatsızlık vermezdim. Arkadaş edinmek lazım extradan resmin yanında.

TORMENT

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Sanırım benim tekrardan Facebook açmam tam bir hataydı ve Fiyasko ile sonlancağını tahmin etmeliydim. En azından sizi dinleyerek şansımı denedim ama işte yeni hesap ve arkadaşsızlık benim hesapta olmayan hatam oldu. Neyse canınız sağ olsun ben artık o zaman Facebook tan çıkma zamanı geldi diyelim.

Tavsiyeniz için teşekkürler ben denedim en azından hayat sürprizlerle dolu diyelim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.