Neler yeni

Öneri Elimde mevcut bileşenlerime kasa tavsiyesi

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Bütçe
2300 TL
Herkese iyi forumlar.

Elimde kendim kampanya kovalayıp aldığım pc bileşenleri

Cpu : Ryzen 5 5600

Motherboard :Gigabyte B550 gaming v2 atx

Ram : Team force 3200 mhz 2x16 cl 16

M2 ssd: Adata legend 3x4 500 gb 3500-3000

Monitör : asus tuf VG249Q1A 165hz 1ms ips panel

Gpu henüz alınmadı : rtx 3060 düşünüyorum

Arkadaşlar aldığım ve alacağım bileşenler sizce iyimidir ve sizden bu bileşenleri rahat soğutacak kasa önerisi yaparmısınız teşekkürler şimdiden görüşlerini belirten
arkadaşlara

(Psu lu kasa tercihim bütçe : 2300)

Maestro

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Konudan bağımsız bu bileşenleri ne kadar bir süre içinde aldınız, eğer uzun vadeyse ne kadar kârınız oldu toplamda?
Ben sistemimi geçen ay yeniledim fakat bu konuda yeni sistem dizecek arkadaşlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz mesela.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Herkese iyi forumlar.

Elimde kendim kampanya kovalayıp aldığım pc bileşenleri

Cpu : Ryzen 5 5600

Motherboard :Gigabyte B550 gaming v2 atx

Ram : Team force 3200 mhz 2x16 cl 16

M2 ssd: Adata legend 3x4 500 gb 3500-3000

Monitör : asus tuf VG249Q1A 165hz 1ms ips panel

Gpu henüz alınmadı : rtx 3060 düşünüyorum

Arkadaşlar aldığım ve alacağım bileşenler sizce iyimidir ve sizden bu bileşenleri rahat soğutacak kasa önerisi yaparmısınız teşekkürler şimdiden görüşlerini belirten
arkadaşlara

(Psu lu kasa tercihim bütçe : 2300)
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Ah ulan daha geçen ay 2000 di bu 😕

Gaming gecesinden belki düşürülebilir

Son düzenleme:

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Konudan bağımsız bu bileşenleri ne kadar bir süre içinde aldınız, eğer uzun vadeyse ne kadar kârınız oldu toplamda?
Ben sistemimi geçen ay yeniledim fakat bu konuda yeni sistem dizecek arkadaşlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz mesela.
Uzun vade derken kasıt nedir. Mesela son 6 ayda 10k sistem toplamaya çalışan biri zamlardan dolayı şuan 15k yapmıştır bütçesini

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0

Hocam sistemi 2 ay içerisinde aldım
Önce hedef belirledim mesela dedim ilk anakart alıcağım sadece ona fokuslandım 😁 biraz değişik bi yöntem işte anakartı 1350 liraya aldım bu arada

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Teşekkürler 2900 lira aşıyor şuan gaming gecesinde bakarım 👍
Hocam düşünürseniz bu kasayı sahibindende geçen hafta vatan faturalı hazır sistemleri ekran kartsız felan satıyorlar. satıcılarla konusup sadece kasa için teklif verebilirsin. Ben dün bir iki tane görmüştüm böyle ilanlda. Sıfır kapalı kutuda satıyorlar.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
mottatoni1 mottatoni1, kasa konusunda acele etmeyin. Çok güzel fırsat ürünleri çıkabiliyor. Güzel bir kasa çıkarsa sizi etiketleyeceğim.

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
LONGINUS LONGINUS üstat incehesapta cougar mx440 mesh kasa 750w 80+ kasa 2300 lira bandında indirimde bu kasa tavsiye edilirmi sizce

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Hocam marka güzel, 80+ olması güzel. Ama bana bir tık pahalı geldi. başka markaların 850w olanlarıda o fiyatlarda.

İki bilemediniz üç gündür arıyorum en uygun bunu gördüm bilindik bir marka olarak

mottatoni1

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Pardon hocam ben yanlış anlamışım PSU sordun sandım direk. Uygun valla hocam boş kasaları o fiyata veriyorlar.
Teşekkürler hocam diğer bileşenlerim

Ryzen 5 5600

Gigabyte B550 gaming v2

Team force 3200 mhz 2x16 cl 16

Adata legend 3x4 500 gb 3500-3000

asus tuf VG249Q1A 165hz 1ms ips

Stabil çalıştırmı sizce sistem

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Hocam bileşenler güzel. Ancak anakartınız 4000 üzeri ram MHz destekliyor. Ramlari 3200 yerine daha yüksek MHz alsaydınız keşke.

Her türlü stabil çalışır hocam sistem güzel

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.