Neler yeni

asus tuf gaming gt301 sıvı sogutucu uyumu

independent

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
iyi günler arkadaslar gt301 kasasını almayı düsünüyorum asus ekosistemi yapıcam bütün parcalar asus seklinde ama bu kasanın kendi sitesinde radyator destegine baktıgım zaman ust kısma radyator destegi olmadıgı gozukuyo youtubedeki videolara baktıgım zaman 240mm takıldıgını goruyorum ama 240mm sıvı sogutucu takan bazı insanlarında ram cakısması yarattıgını soyluyo bu kasayı aktif olarak kullanan veya kullanmıs olan varmı 240mm sıvı sogutucu ile deneyimlerini anlatabilirmi 240mm sıvı sogutucu takılırmı denildigi gibi ram cakısması yaratıyomu.

elrodh1337

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
öncelikle sıvı soğutmanın işlemciyle işi var dostum ram ile çakışma olmaz onu yazan arkadaş büyük ihtimalle ya ram'leri bozuktur yada hasarlıdır dostum işlemci sıvı soğutması için ise 240mm istediğin sıvı soğutucuyu al markaya bakma sadece işlemci uyumuna bak sıvı soğutucu işlemcini destekliyor mu diye

independent

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
öncelikle sıvı soğutmanın işlemciyle işi var dostum ram ile çakışma olmaz onu yazan arkadaş büyük ihtimalle ya ram'leri bozuktur yada hasarlıdır dostum işlemci sıvı soğutması için ise 240mm istediğin sıvı soğutucuyu al markaya bakma sadece işlemci uyumuna bak sıvı soğutucu işlemcini destekliyor mu diye
cakısmadan kastım desteklememe degil sıvı sogutmanın ustundeki fanın ram e temas etmesi durumu sıvı sogutma ram e temas edip kastırıyo

cagataycim

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
kardeşim doğrudur. gt301 kasama i5 12400F işlemcim için 240 mm cooler master v2 sıvı sogutmasını aldım. doğrudur anakartıma baglı olarak corsaır ramlarıme carpıyordu canımı cok sıktı. fakat fanların ramlara degen kısmını bıcagı ısıtıp kestım. fanlara herhangı bır zarar gelmedı cakısan kısmı hıcbır sekılde kullanılmıyordu zaten. bu sekılde cozdum sorunu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.