Neler yeni

Yeni ASUS ROG Hyperion GR701 Full Tower Bilgisayar Kasası

ASUS ROG Hyperion GR701 Full Tower'dan görüntüler:
IMG-20230105-WA0007.jpg
IMG-20230105-WA0004.jpg
IMG-20230105-WA0005.jpg
IMG-20230105-WA0006.jpg

IMG-20230105-WA0002.jpg
IMG-20230105-WA0003.jpg
IMG-20230105-WA0001.jpg
IMG-20230105-WA0000.jpg

İki tane olan Type-C portu göze çarpan özelliklerden birisi:
952a22c3.jpg

ASUS ROG Hyperion GR701 Full Tower'ın özellikleri:
IMG-20230105-WA0008.jpg

Son düzenleme:

Rambo87

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
S

SJess

Ziyaretçi
Kasa hala Türkiye stoklarına girmedi arkadaşlar takipteyim bilgisi olan paylaşabilirmi.

ScriptKiddie

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Benim kanalımda yakında görürsün :)
Merhaba, evet her gün bakıyorum zaten gelmiş mi video diye :) fakat tahmini bir zamanı yok mudur şöyle bir yorum attım kanalınızdan buradan da ileteyim en ufak dönüşünüz beni çok memnun edecektir.

Levon Bey; Hatay’dan yazıyorum sizlere. Çok şükür iyiyim. Depremden sonra normale dönmek kafamdan uzaklaşmak adına yeni bir PC toplamaya başladım. Kasa olarak hyperion Asus incelemesi ne zaman gelir ? Haf 700 EVO veya Helios gidecektim ama bu Asus kafamı karıştırdı. Helios eskidi diye düşünmekten vazgeçtim gibi.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Merhaba, evet her gün bakıyorum zaten gelmiş mi video diye :) fakat tahmini bir zamanı yok mudur şöyle bir yorum attım kanalınızdan buradan da ileteyim en ufak dönüşünüz beni çok memnun edecektir.

Levon Bey; Hatay’dan yazıyorum sizlere. Çok şükür iyiyim. Depremden sonra normale dönmek kafamdan uzaklaşmak adına yeni bir PC toplamaya başladım. Kasa olarak hyperion Asus incelemesi ne zaman gelir ? Haf 700 EVO veya Helios gidecektim ama bu Asus kafamı karıştırdı. Helios eskidi diye düşünmekten vazgeçtim gibi.
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.

Valla tarih var ama veremem şu an çünkü yasak var 😁 Biraz sabret.
Ayrıca Rog Helios bence hala çok güzel bir kasa Hyperion ondan 200$ falan daha pahalı olacak yani takribi olarak 15k olur Türkiye'de 😔

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Levon senin bir lafın vardı asus için
asus mühendisleri boş durmamış bu defa gerçekten saçmalamışlar :ROFLMAO:
kasa kötü görünüyor içini bilemem ama dışardan salamasyon yapmışlar
Cooler Master HAF 700 EVO ve Cosmos Infinity bak birde bu kasaya

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Levon senin bir lafın vardı asus için
asus mühendisleri boş durmamış bu defa gerçekten saçmalamışlar :ROFLMAO:
kasa kötü görünüyor içini bilemem ama dışardan salamasyon yapmışlar
Cooler Master HAF 700 EVO ve Cosmos Infinity bak birde bu kasaya
Haf 700 Evo aşırı büyük,Cosmos İnfinity gereksiz pahalı ve dikey braketi ile rtx 4090 takılmıyorum cama değiyor.
Asus bu Hyperionda resimlerde iyi duruyordu ama dediğin gibi sanki bir eksiklik var gibi. Bence o kundak demirlerinin bükümü tasarımı kötü yansıtıyor ama sonuçta bir tasarım ve farklı. O şekilde değerlendirmek lazım 😁

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Haf 700 Evo aşırı büyük,Cosmos İnfinity gereksiz pahalı ve dikey braketi ile rtx 4090 takılmıyorum cama değiyor.
Asus bu Hyperionda resimlerde iyi duruyordu ama dediğin gibi sanki bir eksiklik var gibi. Bence o kundak demirlerinin bükümü tasarımı kötü yansıtıyor ama sonuçta bir tasarım ve farklı. O şekilde değerlendirmek lazım 😁
Tabiki haklısın Kusurları var her markanın ama
koskoca mühendisler yapmış kardeşim biraz zarafet katılmazmıya ön taraftan bakınca hiç bişeye benzemiyor
bu mühendisler neye benzetmişler anlamadım gitti

maxresdefault.jpg

yabancı forumda bu kasaya birisinin vermiş olduğu tepkiye bak foto özetliyor :ROFLMAO:

ScriptKiddie

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.

Valla tarih var ama veremem şu an çünkü yasak var 😁 Biraz sabret.
Ayrıca Rog Helios bence hala çok güzel bir kasa Hyperion ondan 200$ falan daha pahalı olacak yani takribi olarak 15k olur Türkiye'de 😔

Teşekkür ederim, Allah bir daha kimseye böyle bir acı yaşatmasın.

Helios White Edition + Beyaz Ryuo yapacaktım. O gün vatanda 10bin civarına haf700evo düşünce dedim bunu alsam daha mı iyi, neticede daha güncel, daha ileriye dönük bir kasa. sonra baktım hyperion geliyor. Aşırı da beğenmedim yalan yok, ölçüleri haf 700 evo'dan fazla olduğu yerler var sanıyorum sağ ve solunda olan çıkıntı demirlerden kaynaklı. İç kısım daha minimal. Haf700evo'nun içi gereksiz boyutta büyük, masaya koyabilir miyim o kısımda meçhul. Helios boyutlarında helios ile yarışacak bir kasa da yok tasarımsal olarak şahsi fikrim. Heliosda artık modası geçmiş gibi geliyor. Haf700Evo tasarımsal olarak en sevdiğim şu ana kadar fakat iri olması düşündürüyor. En güzeli senin hyperion incelemesini beklemek olacak sanırım :)

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Tabiki haklısın Kusurları var her markanın ama
koskoca mühendisler yapmış kardeşim biraz zarafet katılmazmıya ön taraftan bakınca hiç bişeye benzemiyor
bu mühendisler neye benzetmişler anlamadım gitti

Ekli dosyayı görüntüle 3758
yabancı forumda bu kasaya birisinin vermiş olduğu tepkiye bak foto özetliyor :ROFLMAO:
Ya HAF 700 EVO yu da beğenmeyen binlerce kişi olmuştu :) Zevkler ve renkler. Mesela ROG RTX 4090 tasarımını da beğenmedi millet çünkü salak tasarımcı fotoğraflarda çok kötü bir açı kullanmış. İnsanlar alıp canlı bir şekilde sistemlerine koyduğu zaman çok daha güzel olduğu anlaşıldı ben bile videomda söyledim :) Bazen resim aldatıcı olabiliyor :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.