Neler yeni

Yardım asus rog strix z790-e Hakkinda

m_alkan46

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
asus rog strix z790-e anakart arkası hasarlı detaylı resim cekebilecek yada tamire yardımcı olacak birisi varmı.? kutudan bu şekilde cıktı satıcı asla kabul etmiyor servis 17000 tl para istiyor elimizde patladı biz tamir etirmek istiyoruz. fakat anakartın hasarlı bölmünün detaylı resimleri lazım yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.

Ekli dosyalar

• anakartt.jpeg
    anakartt.jpeg
    243.5 KB · Görüntüleme: 79
  • anakartttt.jpeg
    anakartttt.jpeg
    119.5 KB · Görüntüleme: 79

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
tüketici hakem heyetine başvur
ama açılışta video çektin mi?

m_alkan46

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
açılışta vido yok işte arkadaşım. malasef olan bana oldu.

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
asus rog strix z790-e anakart arkası hasarlı detaylı resim cekebilecek yada tamire yardımcı olacak birisi varmı.? kutudan bu şekilde cıktı satıcı asla kabul etmiyor servis 17000 tl para istiyor elimizde patladı biz tamir etirmek istiyoruz. fakat anakartın hasarlı bölmünün detaylı resimleri lazım yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.
Dostum öncelikle geçmiş olsun , paylaşmak burada doğrumu bilmiyorum ama facebook ' ta pc modifiye alım - satım grubunda Yusuf Oylum adı ile birisi var bu tarz işleri laiki ile yapan biri , bir çok referansı da var bir bak araştır istersen.

m_alkan46

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Dostum öncelikle geçmiş olsun , paylaşmak burada doğrumu bilmiyorum ama facebook ' ta pc modifiye alım - satım grubunda Yusuf Oylum adı ile birisi var bu tarz işleri laiki ile yapan biri , bir çok referansı da var bir bak araştır istersen.
Teşekkür ederim. Kart bir elime tekrar ulaşırsa iletişime geçeceğim.

Bora62

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Asus almayin arkadaslar bu adamlar z690 hero da kapasitoru ters takacak kadar dikkatsizler msi en iyi fiyat performans anakart larini uretiyor yillardir.

m_alkan46

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Asus almayin arkadaslar bu adamlar z690 hero da kapasitoru ters takacak kadar dikkatsizler msi en iyi fiyat performans anakart larini uretiyor yillardir.
Asusun pişmanlık olduğunu anladım arkadaşım ben düştüm bir kere yapacak birşey yok..

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
asus ne aldıysam sorunlu ekran kartında cw çıktı
asus rog xg249cm aldım ışık sızması.titreme.kararma

m_alkan46

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
evet arkadaşlar ankartım elime ulaştı servisten çekmştim.sorunlu ama çalışan ve acılan sistem olan ankartım şu an hiç açılmıyor. 00 kod arızası veriyor. incelediğimde anakartın arka tarafında işlemçinin tam arkasındaki kapasitörler koparılmış. şimdi bu asus teknik servisinin bana yaptığı revamı... böyle bir terbiyesizilik ben hayatımda görmedim. 20.000 liralaık anakartı adamlar çöp etti resmen ALLAH'a havale ediyorum. ALLAH larından bulsunlar. ASUS PİŞMANLIKTIR...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
evet arkadaşlar ankartım elime ulaştı servisten çekmştim.sorunlu ama çalışan ve acılan sistem olan ankartım şu an hiç açılmıyor. 00 kod arızası veriyor. incelediğimde anakartın arka tarafında işlemçinin tam arkasındaki kapasitörler koparılmış. şimdi bu asus teknik servisinin bana yaptığı revamı... böyle bir terbiyesizilik ben hayatımda görmedim. 20.000 liralaık anakartı adamlar çöp etti resmen ALLAH'a havale ediyorum. ALLAH larından bulsunlar. ASUS PİŞMANLIKTIR...
sorunlu çalışan ürünü gönderdin
çalışmayan şekilde mi gönderdiler?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.