Neler yeni

Asus Prime B660M-K Bios nasıl güncellerim?

aliskender

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Selamlar.Asusun bu anakartının en güncel sürümü 2014 olan mı linki koydum aşağıya bi yardımcı olabilir misiniz?

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Link RemovedPRIME B660M-K D4Link Removed

senın anakartla benım kı aynı galıba

bırde bu M-K ne oluyor bazı anakrtlarda dıger harflerde mevcut eskı ya da yenı surum mu oluyor acaba ?

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Selamlar.Asusun bu anakartının en güncel sürümü 2014 olan mı linki koydum aşağıya bi yardımcı olabilir misiniz?

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
indirip usb belleğe atıyosun dosyayı biosa tan güncelleme seçeneğini bulup güncelliyorsun hepsi bu

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Sistemle beraber bu DVD'de geldi bunu takmama gerek var mi yoksa sistemi kuran arkadaslar yuklenecek bir sey varsa yuklemisler midir?

IMG_20221209_214710.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Halen ne diye gönderiyorlar arkadaş. Koysana bi usb bellek.
Bunun chipset sürücüsü olduğunu biliyorsunuz değil mi? USB belleklik bir iş yok, hatta o DVD'ye de gerek yok. İnternet sitesi üzerinden güncellemeyi indirip Windows ortamında kuracak.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bunun chipset sürücüsü olduğunu biliyorsunuz değil mi? USB belleklik bir iş yok, hatta o DVD'ye de gerek yok. İnternet sitesi üzerinden güncellemeyi indirip Windows ortamında kuracak.
Dvd'ye koyacaklarına usb belleğe koysalar diyorum. Kimse cdrom kullanmıyor artık. İnternette olduğunu biz de biliyoruz.
Nedir bu triggerlanma hocam ?

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Dvd'ye koyacaklarına usb belleğe koysalar diyorum. Kimse cdrom kullanmıyor artık. İnternette olduğunu biz de biliyoruz.
Nedir bu triggerlanma hocam ?
Triggerlanma değil, USB belleğe bile artık ihtiyaç yok yani. Onu demek istiyorum. CD-ROM güncel kasaların bir çoğunda yok zaten üreticinin de aklı 2009'da kalmıştır sanırım 😁

є∂ηα

Aktif Üye
Uzman
Konular
26
ModArt Kredi
0
Bu chipsett surucusu, bunu direkt olarak ASUS'un kendisi sitesinden daha guncelini indirirsiniz.
Daha detayli konulari tam bilmiyorum ama anakarti guncellemekle ayni sey degil mi? Nasil yapacagm BIOS'a falan girmeme gerek var mi neler yapacagima dair biraz daha acik anlatirsan hem bizlerde ogrenmis oluruz. Bir de kasamn rgb fan aydinlatmalarini degistiremiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Daha detayli konulari tam bilmiyorum ama anakarti guncellemekle ayni sey degil mi? Nasil yapacagm BIOS'a falan girmeme gerek var mi neler yapacagima dair biraz daha acik anlatirsan hem bizlerde ogrenmis oluruz. Bir de kasamn rgb fan aydinlatmalarini degistiremiyorum.
Bu bir Chipset sürücüsü, genellikle her anakarta özel olur. Chipset sürücüsü olmazsa bilgisayarın bazı işlevleri çalışmaz.

Bunu kurmak için BIOS'a girmeye gerek yok, Windows'ta uygulama kurar gibi çalıştırıp kurulumu tamamlıyoruz.

RGB fanlar hakkında bilgim yok :/

aliskender

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Kasanın markasının uygulaması oluyor ben o şekilde yaptım.Senin kasa hangi model hocam ona göre daha iyi yardımcı oluruz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.