Neler yeni

3070ti sistem arayanlar

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Hocam 4 aydır bu işi yapıyorum. Aldığınız sistem çok güzel. Eminim ki kârlı bir şekilde satarsınız. Ancak bunca zamandır piyasa talebi ağırlıklı olarak sıfır yönünde olduğu için hiç ikinci ele bulaşmadım. Çünkü pek çok farklı bakış açısıyla ele aldığımızda beni arayanların çoğu sıfır olduğu için arıyorlar. Çocuk, ergen, yetişkin hepsinin maddi kaynakları az çok belli. Çocuk ve ergen zaten babası sayesinde alıyor. Babası alacaksan sıfır olsun kafasında. Yetişkin bir birey maaşıyla biriktirerek ya da krediyle almak istediğinde alacaksam sıfır olsun bari düşüncesinde.

Bir ara kampanyalı sistemler çıkmamışken ekran kartsız sıfır sistem alıp 10 k ya 3070ti 2 yıl garantili kutulu faturalı alıp ilana koymuştum. Satmam çok uzun zamanımı aldı. Tabi sizin sistem daha iyi bileşen olarak. Tek eksi yanı dediğim gibi ekran kartı. Bilgisayardan çok anlamayan insanlar tanrınız ve konuşma biçiminize göre ikna olursa alırlar. Ancak ben olsam ikinci el ekran kartlı sisteme o parayı vermem. Çünkü bir kere 3080li sistemi 18kya görmüş birisiyim. Deneyim var. Hayırlı satışlar...
Knka haklısın yalnız bir kere gördün fırsat bir kere gelir hele ki bizim ülkemizde fiyatlar her zaman yukarı yönlü olmuştur 10k ya rtx 3080 Rog Strix aldık arkadaşıma siz 3070ti için 10k istemissiniz bu biraz fazla o yüzden zor gitmiş diğer konu bu sistem Aralık başında alındı diyebiliriz yani 1 aylık 30, Kasım faturalı sadece ekran kartı 2 yıllık garantili buna benzer Sistem zor bulunur

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Knka haklısın yalnız bir kere gördün fırsat bir kere gelir hele ki bizim ülkemizde fiyatlar her zaman yukarı yönlü olmuştur 10k ya rtx 3080 Rog Strix aldık arkadaşıma siz 3070ti için 10k istemissiniz bu biraz fazla o yüzden zor gitmiş diğer konu bu sistem Aralık başında alındı diyebiliriz yani 1 aylık 30, Kasım faturalı sadece ekran kartı 2 yıllık garantili buna benzer Sistem zor bulunu
Ya o zamanlar ekran kartı piyasasına çok hakim değildim. Para boşta durmasın diye denemiştim öyle birşeyi. Sonrasında zaten aldığıma pişman oldum ama az kârla olsada satabildim. Dediğin gibi aynen zor bulunur öyle bir sistem. O yüzden aldığın sistem güzel satılır her türlü.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Ya o zamanlar ekran kartı piyasasına çok hakim değildim. Para boşta durmasın diye denemiştim öyle birşeyi. Sonrasında zaten aldığıma pişman oldum ama az kârla olsada satabildim. Dediğin gibi aynen zor bulunur öyle bir sistem. O yüzden aldığın sistem güzel satılır her türlü.
Almadım Pazar günü gidip bakicam en kötü 1 ay sonra bile satılır 21 den koyucam satilmazsa kalsın illa ki gider 21 olmaz 20 olur Allah bereket versin ayakkabı param çıkar işte 😃

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.