Neler yeni

VOK FRIDAY RTX 3060 Ti 13999TL

Kilicaslan

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
sen çok boş bi insansın sistemi alamadın galiba ağlayabilirsin
Benim derdim pc yi almak değil senin yaptığın davranış beni rahatsız etti.Al sat orta sınıfın orta sınıfa yaptığı ahlaksızlık. toplumsal mesele.Sıkışınca boş bi insansın:) şikayet mesajın geldi ama önemi yok.ilerde aklına gelirse bu sohbet belki bi ders çıkartırsın.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Sistemi aldıktan sonra isteyen istediğini yapar ister bedavaya verir isterse kâr ile satar kimse bişey diyemez parasını verip aldığınız ürün yada ürünler sizindir kimse bişey diyemez

Buraq

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bu al-satçılara niye herkes böyle kinli onlarda sizin gibi insan aynı saniyede basıyorsunuz linke aranızdaki fark ne sende almak istiyorsun o da?Bu sisteme parayı verip aldıktan sonra ister atarım ister satarım kimse de karışamaz sen almadıysan bunun suçu al-sat için alanın değil stok azlığı,senin internet hızın ödeme kısmındaki kısmen sorunlar herkes bu al-satçılara kinli anlamış değilim.Halbuki adam 500 TL fazlasına satıyor şuan 14500 TL'ye böyle bir sistem yok almadıysan 500 TL ile fazla verilerek yine alınır niye bu kadar sitem ediyorsunuz.Zaten kesinlikle almak isteyen birisi 14kyı verip 14500e fazla diyemez, fırsatçı deyipte milletle laf dalaşına girmeyin şanslıymışki almış.
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Sistemi aldıktan sonra isteyen istediğini yapar ister bedavaya verir isterse kâr ile satar kimse bişey diyemez parasını verip aldığınız ürün yada ürünler sizindir kimse bişey diyemez
Tek anlamadığım şey alamıyorlar sonra laf ediyorlar ya ihtiyacın varsa zaten kürşat gibi adam gibi adamlar çok fiyat eklemeden satıyor gidin alın hayvan gibi kâr edene birşey diyemem ama max 1k eden adama kimse bişey diyemez şahsen.

Kilicaslan

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Bu al-satçılara niye herkes böyle kinli onlarda sizin gibi insan aynı saniyede basıyorsunuz linke aranızdaki fark ne sende almak istiyorsun o da?Bu sisteme parayı verip aldıktan sonra ister atarım ister satarım kimse de karışamaz sen almadıysan bunun suçu al-sat için alanın değil stok azlığı,senin internet hızın ödeme kısmındaki kısmen sorunlar herkes bu al-satçılara kinli anlamış değilim.Halbuki adam 500 TL fazlasına satıyor şuan 14500 TL'ye böyle bir sistem yok almadıysan 500 TL ile fazla verilerek yine alınır niye bu kadar sitem ediyorsunuz.Zaten kesinlikle almak isteyen birisi 14kyı verip 14500e fazla diyemez, fırsatçı deyipte milletle laf dalaşına girmeyin şanslıymışki almış.

Tek anlamadığım şey alamıyorlar sonra laf ediyorlar ya ihtiyacın varsa zaten kürşat gibi adam gibi adamlar çok fiyat eklemeden satıyor gidin alın hayvan gibi kâr edene birşey diyemem ama max 1k eden adama kimse bişey diyemez şahsen.
Ne kini hocam yanlış anlamışsın.Ben aldım hadi satıyorum olayını yağ,tüp,un ile de yapılsa aynı şeyi söyleyecektim.Oportünist insanlara oldum olası karşıyım dün üye oldun siteye bugün karşıma çıktı 😆

Buraq

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ne kini hocam yanlış anlamışsın.Ben aldım hadi satıyorum olayını yağ,tüp,un ile de yapılsa aynı şeyi söyleyecektim.Oportünist insanlara oldum olası karşıyım dün üye oldun siteye bugün karşıma çıktı 😆
Hocam ama öyle bir söylemişsin ki sanki al-satçılara büyük bir öfke besliyormuşsun gibi hissettim :D.

Kilicaslan

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Hocam ama öyle bir söylemişsin ki sanki al-satçılara büyük bir öfke besliyormuşsun gibi hissettim :D.
Hocam alırsın ihtiyacın varsa, sonra yenilemek istersin ya da paraya sıkışmışsındır satarsın buna lafım yok.Alıp hemen üstüne ekleme yaparak satmak ahlaksızlıktır benim görüşüme göre.Hiç bir emek sarfetmeden kar etmek normalleşti ama bu normal değil.Daha da uzat istemiyorum.Bu sefer de siyaset yapıyorum diye uyarı alcam olay başka yerlere gidecek 😀

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ne alakası var bende al sat yapıyorum bunu da aldım satıcam

Kürşat Kütükçü Kürşat Kütükçü
C corp11

Arkadaşlar şu alsat olayını bence kendi aranızda tutun derim. Yaptığınız iş beni ve kimseyi ırgalamaz ama zamanında miningcilerden dolayı hepiniz pişmandınız herkes miningcilere küfür ediyordu.
Şimdi ise Al-Satçılık moda oldu ve bu yüzden sistem sahibi olamayanlar da üzülüyor. Yani biraz empati kurun.
Minincilere edilen isyanın aynısını yaşamak istemiyorsanız benim önerim bu.

Kimsenin kalbini kırmak istemem ama bu konu da ben de normal kullanıcıdan yanayım. Diğer forumlarda da rahat rahat alt sat olayını konuşuyorsunuz fakat orada da şikayetçi olanları gördüm.

Bu hazır sistem paylaşımları sistem özelliklerini performansını alınıp alınmayacağını tartışmak için açılıyor.

Sizden rica ediyorum Levon Abinizi kırmayın, bunu ticarete dökmüş olabilirsiniz herkes ekmeği peşinde ama içinizde tutun özelden konuşun.

Not: Bu sözlerim Tüm Al-Satçılar için geçerli. Lütfen okuyun ve dediğimi uygulayın.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
C corp11

Arkadaşlar şu alsat olayını bence kendi aranızda tutun derim. Yaptığınız iş beni ve kimseyi ırgalamaz ama zamanında miningcilerden dolayı hepiniz pişmandınız herkes miningcilere küfür ediyordu.
Şimdi ise Al-Satçılık moda oldu ve bu yüzden sistem sahibi olamayanlar da üzülüyor. Yani biraz empati kurun.

Kimsenin kalbini kırmak istemem ama bu konu da ben de normal kullanıcıdan yanayım. Diğer forumlarda da rahat rahat alt sat olayını konuşuyorsunuz fakat orada da şikayetçi olanları gördüm.

Bu hazır sistem paylaşımları sistem özelliklerini performansını alınıp alınmayacağını tartışmak için açılıyor.

Sizden rica ediyorum Levon Abinizi kırmayın, bunu ticarete dökmüş olabilirsiniz herkes ekmeği peşinde ama içinizde tutun özelden konuşun.
Eyw seni mi kiricaz reis öyle yaparız özür dilerim kendi adıma

Cermenbey

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
C corp11

Not: Bu sözlerim Tüm Al-Satçılar için geçerli. Lütfen okuyun ve dediğimi uygulayın.
Çok doğru bir yaklaşım tebrikler. İşin alenen kar zarar muhabbetine dönmesi hoş değil bencede.

Levon Turaç ModArt Levon Bu arada sistemi beğendiniz mi sizin yorumunuzu da merak ediyorum ben?

TANCA

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
C corp11

Aradığım yorum.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Keşke 12400f işlemci olsaydı hemen alırdım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.