Neler yeni

VOK BIRTHDAY Sistem Çıktı 3060ti 14.499tl 🚨

recep

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Sistemlerin kalitesi son zamanlarda biraz düştü insanlar f/p hazır sistem kralı Levon Turaç ModArt Levon 'u beklemesin de ne yapsın bu gençler ne yesin taş mı yesin

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Sistemlerin kalitesi son zamanlarda biraz düştü insanlar f/p hazır sistem kralı Levon Turaç ModArt Levon 'u beklemesin de ne yapsın bu gençler ne yesin taş mı yesin
Volkanın sistemi de güzel bence haksızlık etmeyelim. Kardeşim gibi de severim kendisini çok efendi adamdır.

harun1907

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Volkanın sistemi de güzel bence haksızlık etmeyelim. Kardeşim gibi de severim kendisini çok efendi adamdır.
sadece ekran kartı önemliymiş gibi davranıyor, 14 değil de 15 olsun sistemi kaliteli bir psu’ya emanet etsin kullanıcılar. Ayrıca anakart yükseltmeden almanın hiçbir anlamı yok, o yüzden seni bekliyoruz

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
sadece ekran kartı önemliymiş gibi davranıyor, 14 değil de 15 olsun sistemi kaliteli bir psu’ya emanet etsin kullanıcılar. Ayrıca anakart yükseltmeden almanın hiçbir anlamı yok, o yüzden seni bekliyoruz
Parça kalitesi artarsa fiyat da artar doğru orantılı bu günlük hayatta da böyle ben deri etiket yapıyorum 1.5tl lik de var 3.5 da fiyat performans olarak iyi bence

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Valla stokta ne varsa o şekilde yapıyoruz. Ülkenin gerçekleri bu durum ortada.
Her dakika kaliteli marka ve kasa olmuyor maalesef.

omer38

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Sistemi icelemek için bakayım dedim . Stok bitti diyor. Herkes bu sistemi bekliyormuş meğer.

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
Valla stokta ne varsa o şekilde yapıyoruz. Ülkenin gerçekleri bu durum ortada.
Her dakika kaliteli marka ve kasa olmuyor maalesef.
cidden,

usta bir sonraki(şuanki sistem değil) axle ekran kartı,Asrock anakart kullanmayı dener misin?
asus/msi/gigabyte olmadan sistem çöp olur mu merak ediyorum

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Öncelikle anakartın yetersiz kaldığını düşünüyorum, ayrıca bu kasada asla bu PSU'yu kullanıp riske girmezdim. Fiyatı güzel mi? Eh işte (Bence.).

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Öncelikle anakartın yetersiz kaldığını düşünüyorum, ayrıca bu kasada asla bu PSU'yu kullanıp riske girmezdim. Fiyatı güzel mi? Eh işte (Bence.).
Şuan biri 15 bine bütçe ile nvdia ekran kartıli sistem tavsiyesi istese bu sistem ön planda olurdu eminim ekran kartı ısınıyor diyorlar ya bu gddr6x versiyonu gddr6 değil o sebeple birazcık fazla gelmiş olabilir ama 78/80 vs bunlar bu kart için normal diyebilirim anakart kasa vs mecburen giriş seviye olmak zorunda yine diyoruz fiyat performans odaklı bakmak lazım b550 koyup thermaltake kasa vs yapınca sistem bir anda fırlar fiyat performans olmaktan çıkar bence bu skala da alınabilecek tatminkar bir sistemdi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.