Neler yeni

Öneri Toplayacağım PC nasıl?

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Anakart

https://www.gencergaming.com/gigabyte-h610m-h-ddr4-intel-lga1700-ddr4-micro-atx-anakart?ref=akakce&v=1.86.2

İşlemci

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Psu
Link Removed

Ssd

Link Removed

Ram
Link Removed

Kasa

Ekran Kartı

Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge 8GB GDDR6 256 Bit LHR

Toplam:16400₺

Psu ve kasa yeterli olur mu daha uyguna benzeri özellikle kasa, psu be parça önerilerine açığım

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Anakart

https://www.gencergaming.com/gigabyte-h610m-h-ddr4-intel-lga1700-ddr4-micro-atx-anakart?ref=akakce&v=1.86.2

İşlemci

Psu
Link Removed

Ssd

Link Removed

Ram
Link Removed

Kasa

Ekran Kartı

Psu ve kasa yeterli olur mu daha uyguna benzeri özellikle kasa, psu be parça önerilerine açığım
Kasa psu gayet yeterli.
12100f 1080p için bi hafif darboğaz yapar.
Güzel sistem ama f/p diyemem.

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Anakart

İşlemci

Psu
Link Removed

Ssd

Link Removed

Ram
Link Removed

Kasa

Ekran Kartı

Güzel toplamışsınız hocam. Fiyatlar gayet uygun. Ancak PSU biraz pahalı geldi bana. Tuf Gaming şart değilse 1098 TL'ye Corsair CV650 80+ Bronze alabilirsiniz. Ben geçenki sistem toplamada öyle yapmıştım.

Onun dışında bu parçalardan daha iyilerini aynı fiyata 11.11 indirimlerinde alabilirdiniz.

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Güzel toplamışsınız hocam. Fiyatlar gayet uygun. Ancak PSU biraz pahalı geldi bana. Tuf Gaming şart değilse 1098 TL'ye Corsair CV650 80+ Bronze alabilirsiniz. Ben geçenki sistem toplamada öyle yapmıştım.

Onun dışında bu parçalardan daha iyilerini aynı fiyata 11.11 indirimlerinde alabilirdiniz.
Psu Linki atarmısınız bulamadım.3060 lı sistem çıkar diye düşünmüştüm ama malesef olmadı pişman oldum keşke önceden toplasaydım

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Psu Linki atarmısınız bulamadım.3060 lı sistem çıkar diye düşünmüştüm ama malesef olmadı pişman oldum keşke önceden toplasaydım
Aaa hocam baktım şimdi 1700 olmuş ya. Daha bu sabah bakmıştım fiyatı artmışmı diye 1098 TL idi.

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Hocam bende çok bekledim. Bu bekleyiş sürecinde al sat yapıp 20 k ya sistem topladım 3060Ti'li. Forumda konum da var. Bakmak istersen. Diğer tüm bileşenler sıfır alındı uyguna.

Steffen61

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Aaa hocam baktım şimdi 1700 olmuş ya. Daha bu sabah bakmıştım fiyatı artmışmı diye 1098 TL idi.
FSP HYPER 700W 80+ (H3-700) Link Removed
Link Removed
Link Removed
Bunlardan hangisi sizce daha iyi olur

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Bence hazır sistem almak daha mantıklı olabilir bekle hazır sistemler çıkacaktır yakında

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Aslında değil ama ryzen5 5500 den daha iyi i312100f .ryzen5 5600 alsam ısınma sorunu olur tekrar soğutucu masrafı olacak diye i3 tercih ediyorum
Tavsiyem ryzen 5600 alman çünkü o kart ile tam olarak uyum içerisinde olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.