Neler yeni

Fırsat Steam Yaz İndirimleri Başladı 🔥🔥🔥

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Klasik indirimler haricinde gözüme çarpan olursa buraya atarım.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Nays %20, Tosla %20, Papara %10 Cashback veriyor. Bilginize.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Tam olarak şöyle

1688058324527.png

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Evet bunu ben de gördüm ama sonradan güncellediler :) fiyatlar oldukça iyi. Yakın zamanda steam dolar kurunu tekrar güncelleyeceği için bu indirimler oyun almak için son fırsat. Ben ilerde oynayacağımı düşündüğüm 3-4 oyun daha aldım.
Evet. Zamlar geleceğine göre fiyatlar iyi. Bu yüzden bazı oyunlar indirime bile girmemiş.

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Cs prime üstüne bir kaç oyun indirimli guzel olur. Cs prime indirimde degil yazacaklar için şimdiden söyleyeyim.

SpecialTricks

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Önemli oyunlara indirim gelmedikten sonra neyin fırsatını kaçırmış oluyoruz tam olarak?

SpecialTricks

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Çoğu oyuna indirim geldi, Nays ile yuzde 20 indirimi de kullanmış olursunuz.
Street fighter 6 ''nays'' ile 800 küsürden düşecekse hemen basayım alayım hocam.
Ya da daha parasını hakeden bir oyun söyle ona basalım.

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
335
ModArt Kredi
0
Street fighter 6 ''nays'' ile 800 küsürden düşecekse hemen basayım alayım hocam.
Ya da daha parasını hakeden bir oyun söyle ona basalım.
Nays yuzde 20 indirim sagliyor, maksimum 100 tl geri odeme yapiyor. yani 748 TL'ye geliyor.

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
ben 2000 lira üzerinde bi oyun aldım, gençler kaçırmayın derim bu zamlardan önce son çıkış

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Hocam aileyiz diyon hep sen aliyon oluyor mu boyle :D
Ben aileyiz demedim, "Ayrı bireyiz" dedim hızlı söyleyince aileyiz anlaşılmış olabilir :D 12nci noter'e düzeltme başvurusunda bulundum. Sonra yok efendim bana oyun al bana erkan kartı al motherboard al falan diye kapımda uyumayın. Geçen yanlış anlamış birisi uyumuş kapıda ayakkabıları hep ezmiş

SpecialTricks

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Birşeyi anlamakta zorlanıyorum, takip edenler bilir; bu indirimler her yıl belli aylarda ''indirim'' ayı adı altında ya da başka bir adla fırsat olarak sürekli önümüze düşüyor muydu, yoksa ben daha retro oyunlar oynayan, yeni nesil grafiklere hasta olan birisi olarak (oyuncu değil) ''awario'', ''alerts google'', ''video-alerts.com'' gibi platformlardan indirim ya da bilgim olmasını istediğim yeni fırsatlar hakkında güncel fırsatları özellikle de bu ekonomi de takip etmeye çalışıyorum da hani bu kadar kafayı bozmak gerekli midir, yani fırsatlar her zaman vardır diye yaşıyoruz da hep tecrübeli olan, birçok oyun satın alan, steam ile arası iyi olan arkadaşlar bu konuda ne söylemek ister, neyi göremiyorum, neleri kaçırıyorum bilmek isterim? Sanki en iyi fırsatlar, indirimler bu sene karşımıza çıkıyor gibi, bir sürü blog, site, kanalda hep ''pump'' yapıyorlar ''bu indirimleri'' kaçırma vs gibi...Ben daha yeni yeni adam gibi sistem kurduğum için yeni yeni herşeyi araştırmaya başladığım için herşey fırsatmış da ölmeden değerlendirmem gerekiyormuş gibi garip bilinçaltı durumum gelişiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.