Neler yeni

Steam Kur Artışı

Slusher

You Know Who I Am
Modart Moderatör
Konular
9
Evet geçtiğimiz günlerde steam kur artışına gitti. Her ne kadar yüksek olsa da şuan ki kurdan aşağıda bir konum aldı. Steam de her oyunun fiyatının değişeceği algısı var. Öyle bir şeyin olmayacağını belirtmek isterim. Fiyatlandırmayı steam de kura göre ayarlayan oyunları fiyatları artacak. Hepimize geçmiş olsun :D

bybarisss

Uzman Üye
Modart Kullanıcı
Konular
40
Evet geçtiğimiz günlerde steam kur artışına gitti. Her ne kadar yüksek olsa da şuan ki kurdan aşağıda bir konum aldı. Steam de her oyunun fiyatının değişeceği algısı var. Öyle bir şeyin olmayacağını belirtmek isterim. Fiyatlandırmayı steam de kura göre ayarlayan oyunları fiyatları artacak. Hepimize geçmiş olsun :D
Her oyun artmıyacak ama küçük ve orta firmalar yeni oyun çıkaracakları zaman steamdeki referans kuru baz aldıklarından yeni oyunların fiyatı yüksek olur.
Büyük firmalar zaten bölgesel ekonomiyi bildiğinden kuru 10tl den almıyorlar. Biz COD MW2 için pahalı diyoruz ama adamlar yine insaflı

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
Çoğu oyunun fazla fiyat artışı sağlayacağını zannetmiyorum ki zaten firmalar ülkelerin ne halde olduğunu bizzat kendileri görüyor ama yinede bu fiyat artışı olmayacak anlamında değil.

Slusher

You Know Who I Am
Modart Moderatör
Konular
9

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
Firmalar yapabilir doğru ama benim kastım kuru otomatikte bırakan firmalara...
Yinede steam iyi dayandı fiyatları gerçekten şaşırtıyordu örnek veriyim Almanya'da mesele atıyorum fifa 23 ,100 € Türkiye'de 500 tl bunu hemen tlye çeviriyodum Türkiye'de çok ucuz diyordum misal buda biraz steam kaynaklıydı ama fazla dayanamadı :)

Sea

Uzman Üye
Modart Kullanıcı
Konular
8
Yinede steam iyi dayandı fiyatları gerçekten şaşırtıyordu örnek veriyim Almanya'da mesele atıyorum fifa 23 ,100 € Türkiye'de 500 tl bunu hemen tlye çeviriyodum Türkiye'de çok ucuz diyordum misal buda biraz steam kaynaklıydı ama fazla dayanamadı :)
Çevirmeni kolaylaştıran :
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Fiyat geçmişi ülkeler arası karşılaştırmayı içinde bulunduruyor...

Colorist

Moderasyon Ekibi
Modart Moderatör
Konular
13
Bişeylerin fiyatı arttı yada artıyor diye üzüleceğimize kendi ürettiğimiz değere odaklanıp bu çukurdan rahatça çıkabiliriz. Bireysel ekonomimizi dünyanın talep ettiği hizmetleri üretip satarak kurmak gerek.

Böylelikle dolar kaç olmuş, ona zam gelmiş falan umrunuzda olmaz :D Bu forumdaki herkes bu ekipman ve kapasite bulunuyor, nasıl yapıcaz kısmına gelecek olursak Konu Dışı kategorisine ufak bir özet geçtim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler