Neler yeni

Sıvımı Yoksa Kuletipimi ?

Coonterman

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
11
ModArt Kredi
0
Bütçe
0 TL
Sizce KuleTipi soğutucularmı daha iyi yoksa Radyatörlü Sıvı Soğutmalarmı. Tartışmaya açık...

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Basit bir örnek veremek gerekirse OC yapıldığında hava soğutmalar belli bir noktaya kadar işlev görüyor ama sıvı soğutmalarda bu durum daha iyi.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
AIO kasada çok güzel duruyor. Bu bile yeterli

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Sıvı soğutucular Özel Kitlerdir soğutması Kaliteye Göre Değişir
mesala stok fanla bazı markaların sıvı soğutma kitlerinin arasında 5 ila 8 derecelik bir fark oluyor
eyer sıvı soğutucu alacaksanız mutlaka kaliteli olmalıdır.
ben şahsi fikrimi söyleyim yeni nesil i7 altında bir işlemciye gidipte sıvı soğutucu almam gerekte duymam
şümkü kule tipi soğutucu veya stok soğutucu bir fan işimi fazlasıyla görür
renderlik veya kasmalık bir durumda zaten i5 le mümkün olmayacağına göre mantıklı gelmiyor bana
tabi tercih meselesi bu

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Sıvı soğutucular Özel Kitlerdir soğutması Kaliteye Göre Değişir
mesala stok fanla bazı markaların sıvı soğutma kitlerinin arasında 5 ila 8 derecelik bir fark oluyor
eyer sıvı soğutucu alacaksanız mutlaka kaliteli olmalıdır.
ben şahsi fikrimi söyleyim yeni nesil i7 altında bir işlemciye gidipte sıvı soğutucu almam gerekte duymam
şümkü kule tipi soğutucu veya stok soğutucu bir fan işimi fazlasıyla görür
renderlik veya kasmalık bir durumda zaten i5 le mümkün olmayacağına göre mantıklı gelmiyor bana
tabi tercih meselesi bu
OC için r5 işlemciye 2k lık aio alıyorlar. Onun yerine işlemciyi yükselt daha iyi

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
OC için r5 işlemciye 2k lık aio alıyorlar. Onun yerine işlemciyi yükselt daha iyi
Alan var Tabiki Ama Mantıklı Bir Seçim olur işlemciyi Yükseltmek veya Daha iyi Bir Bileşene Yatırım Yapmak Kullanıcı Tercihi Tabiki Bu Durum

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Her ikisini de kullanmış birisi olarak fiyat performans olarak kule tipi hava soğutma derim , işin içerisine biraz daha görsellik katılıp harcanılan tutarın önemi yok ise sıvı soğutma derim.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Bana göre:
-
En iyi kule tipi soğutucu ve en iyi fiyat/performans yüksek tdp soğutucu = Noctua NH-D15
-
En iyi kapalı sıvı soğutucu = EK AIO Elite 360
En iyi ekranlı kapalı sıvı soğutucu = ASUS ROG RYUJIN II 360 (Noctua Fanlı)
En yenlikçi kapalı sıvı soğutucu = MASTERLIQUID ML360 SUB-ZERO
En iyi işlemci soğutucusu = D5 Pompa + EK-X360M radyatör veya stokta bulunabilirse full bakır bir 360 radyatör + EK-Quantum Delta² TEC D-RGB - Full Nickel işlemci bloğu + Push pull Noctua AX25.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.