Neler yeni

Duyuru Sistemleri hemen mi yoksa süreli mi yayınlayalım? #ANKET

Kampanyalı sistem linki yayınlama süresi ne olsun?

• Kullanılan toplam oy
    78

kayyuu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Haklısınız hocam ben de hemen olmasından yanayım. Sadece diğer hocama cevap vermek istedim o saatte okulda olanlar olabiliyor diye
Hocam bu şekilde bahane bulacaksak gece çalışan arkadaşlar 6-7 de iş başı yapıyor onlara haksızlık yapmış olmuyor muyuz?

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Haklısınız hocam ben de hemen olmasından yanayım. Sadece diğer hocama cevap vermek istedim o saatte okulda olanlar olabiliyor diye
Link şimdi mi sonra mı eklenecek bilmiyorum ama bence her ihtimale karşı sistemi alacak arkadaşlar kredi kartlarını ayarlasınlar ve youtube bildirimlerini açsınlar

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Ben neredeyse 1 aydır bu sistemlerin gelmesini bekliyordum. Linkin hemen paylaşılması benim işime gelir iş,okul yok hemen haberdar olup almaya çalışırım(umarım alabilirim).
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

İhtiyaç sahibi düşünülüyorsa bence link hemen paylaşılmalı yoksa 1 saate al-satçılar organize oluyor. Akşam 6-7 de ne okulu acaba?
Ne okulu derken insanlar 17.30 da veya 18.30 da okuldan dershaneden vb.. çıkış yapıyorlar yukarıda bir anket var tabiki ona göre olması mantikli cunki demokratik olan odur ama forumdaki insanların çoğu çalışıyor yada okuyor

corp11

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
okulda olanlar profesör olacak sanki 2 dakikalık bi iş girip alsın

kayyuu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Link şimdi mi sonra mı eklenecek bilmiyorum ama bence her ihtimale karşı sistemi alacak arkadaşlar kredi kartlarını ayarlasınlar ve youtube bildirimlerini açsınlar
Kredi kartını itopya'ya kayıt ettirebiliyor muyuz? Hızlı olmak lazım sanırım taksit falan seçeceğim kaçırır mıyım acaba?

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0
Yarım saat ve bir saatlik cevaplar toplu olarak sonra yüklenmesi anlamına mı gelecek ? Ayrı ayrı düşünülürse sonradan yüklenmesi cevapları kendi içinde rakip çıkarmış olacak. :D

İlk Asus sistem gelecek sanıyordum bugün giriş gelecekmiş üzgünüz...
Çok mantikli bir tespit😁😁😁

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Kredi kartını itopya'ya kayıt ettirebiliyor muyuz? Hızlı olmak lazım sanırım taksit falan seçeceğim kaçırır mıyım acaba?
Daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım açıkcası ama şimdiden üyelik açın derim ve kart kayıt olayı varsa yapın veya google kendi kart kayıt sistemi var orayada kayıt edebilirsiniz

kayyuu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ne okulu derken insanlar 17.30 da veya 18.30 da okuldan dershaneden vb.. çıkış yapıyorlar yukarıda bir anket var tabiki ona göre olması mantikli cunki demokratik olan odur ama forumdaki insanların çoğu çalışıyor yada okuyor
Haklısınız hocam levon abimiz en mantıklı yöntemi sunmuş. Anlatmak istediğim şey aylık, yıllık bir program yapmıyoruz elbette o saatlerde çalışan, okulda olan, yolda olan insanlar vardır onlar bu saatlerde zaman ayırıp sistemi alabilirse daha iyi olacaktır yoksa al-sat yapmayan adam forumlarda diyor ki Beyler modart sistem çıkarmış al sata gider mi acaba? Hopp adam bilgi sahibi oluyor al sat yapmayacak olsa bile böyle bir ihtimal doğuyor.

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
sabah 9 akşam 6 saatleri arası çalışan biri olarak, Sistemi haberi ilk çıktığı andan beri bekliyorum her gün düzenli konularda verilen bilgileri takip ediyorum alacağım sistemin fiyat aralığından daha fazla para limitini ayarlıyorum ben bu kadar uğraş veriyorsam anlık takip ediyorsam linkinde video yayınlandığı anda olmasını isterim böylelikle hakkaten ihtiyacı olan ve almak isteyenlere ufakta olsa bir öncelik tanıyacaktır. Cidden ihtiyacı olan arkadaşlar video yayın sırasında müsait değillerse olabilecek kişiler tarafından yardım isteyebilirler. Al satçılara karşı ufakta olsa önde olabileceksek bence video sırasında yayınlanmalı. Teşekkürler.

Yusuf Öztürk

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon
Hocam sorun olmassa yayınlancak sistem türlerini tekrar paylasa bilirmisin giriş orta yüksek hangi sıralamada olucak

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım açıkcası ama şimdiden üyelik açın derim ve kart kayıt olayı varsa yapın veya google kendi kart kayıt sistemi var orayada kayıt edebilirsiniz
itopyadaki ödeme sayfasında google otomatik ödeme doldurma sistemi çalışmıyor. denedim.

kayyuu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Sistemler iptal oldu şimdilik. Paylaşım yaptım.
Sağlık olsun abi yapacak bi şey yok. günlerdir çıkaracağın sistemi bekliyordum sabırsızca ama nasip değilmiş. Biraz daha beklersem ekonomi bana darbe atacakmış gibi hissediyorum

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Link hemen çıksın muhabbetinden anlaşmazlık doğmadı inş:(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.