Neler yeni

Duyuru Sistemleri hemen mi yoksa süreli mi yayınlayalım? #ANKET

Kampanyalı sistem linki yayınlama süresi ne olsun?

• Kullanılan toplam oy
    78

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
227
ModArt Kredi
0
Evet arkadaşlar YouTube da yayınladığımız hazır sistemlerde bazen hemen bazen de kullanıcıların isteği üzerine gecikmeli olarak link paylaşımı yapıyoruz.
Ben bu süre olayına başından beri çok destek veren biri değilim. Bu sebeple bu anketi yapmaya karar verdim.

Fakat kullanıcılar yok evde olmuyoruz işte oluyoruz okulda oluyoruz izleyip performansı görüp karar verip alalım gibi yorumlar yazıyor.
Bazı arkadaşlar al-satçılara gittiğini belirtiyor. Doğru olabilir ama buna ben bir şey yapamam elbette.

Benim fikrime göre bu sonradan link ekleme olayı Yayıncıların o süre zarfında izlenme kasmak amaçlı çıkarıldığı. Benim böyle bir derdim zaten yok. Link hemen paylaşılsın oyu fazla çıkarsa öyle yaparım bundan sonraki sistem videolarında. Ki işime gelir hakkıyla takip edenler faydalanır 😉

Ankette oyunuzu muhakkak kullanın buradaki anket geri bildirim olacak bize ve ona göre ne yapacağımıza karar vereceğim.

Son düzenleme:

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Bence linkin hemen eklenmesi daha doğru olur. Bu vesile ile al-satçılara fırsat kalmaz. Sadece bu süreçte sizin youtube kanalınızdaki bildirim zillerini açmak ve forumda aktif olmaları yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Diğer türlü link eklendiği zaman sitede yoğunluk oluyor site çöküyor herşey çorba gibi oluyor. Sistemi almayı düşünen arkadaşlar kredi kartlarını hazırda tutmaları ve sistemin paylaşılacağı sitede üyeliklerinin hazır olması yeterli olacaktır.

n7cati

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Evet arkadaşlar YouTube da yayınladığımız hazır sistemlerde bazen hemen bazen de kullanıcıların isteği üzerine gecikmeli olarak link paylaşımı yapıyoruz.
Ben bu süre olayına başından beri çok destek veren biri değilim. Bu sebeple bu anketi yapmaya karar verdim.

Fakat kullanıcılar yok evde olmuyoruz işte oluyoruz okulda oluyoruz izleyip performansı görüp karar verip alalım gibi yorumlar yazıyor.
Bazı arkadaşlar al-satçılara gittiğini belirtiyor. Doğru olabilir ama buna ben bir şey yapamam elbette.

Benim fikrime göre bu sonradan link ekleme olayı Yayıncıların o süre zarfında izlenme kasmak amaçlı çıkarıldığı. Benim böyle bir derdim zaten yok. Link hemen paylaşılsın oyu fazla çıakrsa öyle yaparım bundan sonraki sistem videolarında. Ki işime gelir hakkıyla takip edenler faydalanır 😉

Ankette oyunuzu muhakkak kullanın buradaki anket geri bildirim olacak bize ve ona göre ne yapacağımıza karar vereceğim.
30 Dakika veya 1 saat sonra paylaşırsanız stok kalmayacak hocam ihtiyaç sahiplerine , fakat itopyada site hep çöküyor aslında farklı bir site ile işbirliği yapılsa daha güzel olabilirdi itopyanın sitesi hep çöküyor , yinede bence linkin hemen verilmesi çok daha iyi olacaktır.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
227
ModArt Kredi
0
Bence linkin hemen eklenmesi daha doğru olur. Bu vesile ile al-satçılara fırsat kalmaz. Sadece bu süreçte sizin youtube kanalınızdaki bildirim zillerini açmak ve forumda aktif olmaları yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Diğer türlü link eklendiği zaman sitede yoğunluk oluyor site çöküyor herşey çorba gibi oluyor. Sistemi almayı düşünen arkadaşlar kredi kartlarını hazırda tutmaları ve sistemin paylaşılacağı sitede üyeliklerinin hazır olması yeterli olacaktır.
Oy ver oy :)

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
227
ModArt Kredi
0
30 Dakika veya 1 saat sonra paylaşırsanız stok kalmayacak hocam ihtiyaç sahiplerine , fakat itopyada site hep çöküyor aslında farklı bir site ile işbirliği yapılsa daha güzel olabilirdi itopyanın sitesi hep çöküyor , yinede bence linkin hemen verilmesi çok daha iyi olacaktır.
üstteki ankete oy verin işte yazmak yerine gözünüzü seveyim :)

Alin

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon Abi 3070 Tİ lı sistem Bugünmü Çıkıcak Lütfen Cevaplarmısın Bugün Herhangi Bir Sistem Çıkacakmı ?

Cardatore

Aktif Üye
Uzman
Konular
21
ModArt Kredi
0

Benim fikrime göre bu sonradan link ekleme olayı Yayıncıların o süre zarfında izlenme kasmak amaçlı çıkarıldığı. Benim böyle bir derdim zaten yok. Link hemen paylaşılsın oyu fazla çıkarsa öyle yaparım bundan sonraki sistem videolarında. Ki işime gelir hakkıyla takip edenler faydalanır 😉

Stoklar yüksek olsun 1 saat sonra paylaşırsın.O saatlerde çoğu insan yolda işte okulda vb.. oluyor
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Stoklar yüksek olsun 1 saat sonra paylaşırsın.O saatlerde çoğu insan yolda işte okulda vb.. oluyor
Oyda verdim buarada 😁😁😁amaç kararima taraftar toplamak.Buarada duyuru ilk başta forum içindede yapılabilir özellikleri vb..böylece öncelik biz forum üyelerine yapılmış olur diğer forumlardan üyeler öğrenene kadar zaten buradaki üyeler ve forumu sürekli takip edenler ihtiyaçlarını gidermiş olur. Yadaforum üyelerine toplu olarak ö.m. dan YouTube linkiatilabilir hiç değilse 1 0 önde başlayalım diye

Son düzenleme:

kayyuu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Ben neredeyse 1 aydır bu sistemlerin gelmesini bekliyordum. Linkin hemen paylaşılması benim işime gelir iş,okul yok hemen haberdar olup almaya çalışırım(umarım alabilirim).

Oyda verdim buarada 😁😁😁amaç kararima taraftar toplamak.Buarada duyuru ilk başta forum içindede yapılabilir özellikleri vb..böylece öncelik biz forum üyelerine yapılmış olur diğer forumlardan üyeler öğrenene kadar zaten buradaki üyeler ve forumu sürekli takip edenler ihtiyaçlarını gidermiş olur
İhtiyaç sahibi düşünülüyorsa bence link hemen paylaşılmalı yoksa 1 saate al-satçılar organize oluyor. Akşam 6-7 de ne okulu acaba?

Berk000I

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Ben neredeyse 1 aydır bu sistemlerin gelmesini bekliyordum. Linkin hemen paylaşılması benim işime gelir iş,okul yok hemen haberdar olup almaya çalışırım(umarım alabilirim).

İhtiyaç sahibi düşünülüyorsa bence link hemen paylaşılmalı yoksa 1 saate al-satçılar organize oluyor. Akşam 6-7 de ne okulu acaba?
Hocam akşam 6 7 de okul dershane vb oluyor ayrıca geri dönüş süreleri 1 saatten fazla olan arkadaşlar var

Erlik Han

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Yarım saat ve bir saatlik cevaplar toplu olarak sonra yüklenmesi anlamına mı gelecek ? Ayrı ayrı düşünülürse sonradan yüklenmesi cevapları kendi içinde rakip çıkarmış olacak. :D

İlk Asus sistem gelecek sanıyordum bugün giriş gelecekmiş üzgünüz...

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Hocam akşam 6 7 de okul dershane vb oluyor ayrıca geri dönüş süreleri 1 saatten fazla olan arkadaşlar var
benim dediğim mantıklı aslında sizin için youtube bildirimi açacaksınız ve size hemen bildirim düşecektir al satçılara fırsat kalamadan sistemi hemen alacaksınız diğer türlü sistem çöküyor ne olduğu belli olmuyor

kayyuu

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hocam aylık, yıllık bir program yapmıyoruz ki? Çıkacak saat belli gün belli almak isteyen bi zahmet takip etsin. Bir günlük iş bu. Ben de yarın hastaneye gideceğim lütfen birkaç saat geç link atılsın

Berk000I

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
benim dediğim mantıklı aslında sizin için youtube bildirimi açacaksınız ve size hemen bildirim düşecektir al satçılara fırsat kalamadan sistemi hemen alacaksınız diğer türlü sistem çöküyor ne olduğu belli olmuyor
Haklısınız hocam ben de hemen olmasından yanayım. Sadece diğer hocama cevap vermek istedim o saatte okulda olanlar olabiliyor diye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.