Neler yeni

Modart sistemleri ne zaman yayınlanacak?

Yıkılmaz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ayın 14'ü oldu ve hala kimseden ses yok. Giriş, orta ve üst segment olarak sanırım 3 sistem çıkacakmış. Bu sistemler intel mi amd mi olacak? 3060/3060ti sistem çıkar mı? Çıkarsa tahmini ne kadar olur?
Levon Turaç ModArt Levon

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Ayın 14'ü oldu ve hala kimseden ses yok. Giriş, orta ve üst segment olarak sanırım 3 sistem çıkacakmış. Bu sistemler intel mi amd mi olacak? 3060/3060ti sistem çıkar mı? Çıkarsa tahmini ne kadar olur?
Levon Turaç ModArt Levon
Sanırım kasım ayında 2 sistem çıkacak 3 değil.
Biz de bekliyoruz bakalım.

KIZILSAKAL

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Son a yaklaştıkça heyecan artıyor bizde beklemedeyiz.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar 2-3 gün içerisinde netlik kazanır normal şartlarda bugünlerde sistemin çıkması gerekiyordu ama bazı sebeplerden dolayı biraz sarktı

Nserkanates

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Daha 4080 inceleme videosu yayınlanacak sonra itopya ile masaya oturulacak kavga edecekler, levon abi yok ben söz verdim buda olacak dicek, itopya oda olursa fiyatı bu banda çekemeyiz dicek, levon abi yaparsınız dicek, onlarda o zaman stok sayısı az olur 250 lerde olmayabilir yada belli stok web belli stokda mağazaya girelim dicekler. Uzun lafın kısası 20 si gibi çıkar benim tahminim. ☺️☺️

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Rtx 4080 yarın bu saatlerde yayınlanır sonrasında artık ayin 16 ila 18i arası sistemle alakalı bilgiler yavaştan çıkar

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon
Buna benzer konu açıldı çok sabırsızsınız yani. Zaten öncesinde forumda ve kanalda duyuru yaparız. Fiyat ve donanım bilgisi boşa beklemeyin vermeyeceğim. Sonra sağda solda herkes yazıyor bunun üstüne gidip farklı firmalar sistemimizi vurmaya kalkıyor o yüzden o hataya ben düşmeyeceğim.

He sizlere kalkıp ta bulanık resim atıp GTX sistem diyerek fake falan atmam merak etmeyin 😉😉

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Buna benzer konu açıldı çok sabırsızsınız yani. Zaten öncesinde forumda ve kanalda duyuru yaparız. Fiyat ve donanım bilgisi boşa beklemeyin vermeyeceğim. Sonra sağda solda herkes yazıyor bunun üstüne gidip farklı firmalar sistemimizi vurmaya kalkıyor o yüzden o hataya ben düşmeyeceğim.

He sizlere kalkıp ta bulanık resim atıp GTX sistem diyerek fake falan atmam merak etmeyin 😉😉
Abee seneye gelir herhalde😅

ette

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Böyle düşünüyorsan beklemene gerek yok 😉 Tarih vermedik diye böyle cümleler kurarsanız olmaz ama değil mi kardeşim?
Diğer kanallar ne yapıyor 1 ay önceden mi haber veriyor da bizim mi haberimiz yok 😁😁
Beklemenin bir avantajı bekleyemeyen arkadaşlar başka sistemlere yöneldiler Buda sistemi almak için bekleyenlerin ihtimalini arttırdı bence 😂 bardağı dolu görmeye çalışırken ben 😂

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0

Abi RTX yazısını GTX yap da hepimiz gülelim 😀😀😀😀😀😀😀😀
Böyle komik şeyler beni benden alıyor 😀😀😀😀😀😀😀

wincenzo

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0
Böyle düşünüyorsan beklemene gerek yok 😉 Tarih vermedik diye böyle cümleler kurarsanız olmaz ama değil mi kardeşim?
Diğer kanallar ne yapıyor 1 ay önceden mi haber veriyor da bizim mi haberimiz yok 😁😁
Abi en geç 20sine kadar gelsin sistem gün geçtikçe almadigimiz sistemlerde pahalaniyor. Seviyoruz seni.

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
Azıcık sabırlı olun gençler aceleniz varsa başka Sistem bakın bence adam yapacağım dedi sıkı takipçilerine özel sistem gelecek 3 gün 5 gün 1 hafta geç olsa ne olur gözünüzü seveyim 😄 az sakin ve sabır

corp11

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
2 tane tam istediğim gibi sistemi almadım bekliyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.