Neler yeni

Samsung Galaxy S23’ün Bazı Özellikleri Sızdırıldı!

ModArt Eren

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
43
ModArt Kredi
0

Samsung yeni amiral gemisi cihazlarını çıkarmaya hazırlanırken bunlarla ilgili elimize yeni bilgiler ulaştı. Detaylar haberimizde.

1666173498182.png

Bildiğiniz üzere Samsung, yılın bu zamanları yeni S serisi için hazırlıklarını tamamlar ve lansmanı gerçekleştirir. Bizde bu süre zarfında bol bol sızıntı görürüz, nitekim bir çoğu da doğru çıkar. Bugün ise Samsung Galaxy S23 ile ilgili elimizde birkaç sızıntı bulunuyor.

Donanım​

Samsung Galaxy S23, kaputun altında Snapdragon’ın 2023 amiral gemisi işlemcisi olacak Snapdragon 8 Gen 2’yi kullanacak. Bu işlemcinin yanı sıra cihazın bir de Samsung’un kendi ürettiği işlemcileri olan Exynos’lu seçeneğinin de olacağı düşünülüyor. Cihazın 8 GB ram ile geleceği de sızıntılar arasında.

1666173529025.png

Batarya​

Sızıntılara göre Samsung Galaxy S23, 3900 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olacak. Bu batarya 25W kablolu, 15W kablosuz şarjı destekleyecek.

1666173566748.png

Kamera​

Samsung Galaxy S23 arkada üç önde bir tane olmak üzere toplamda dört kameraya sahip olacak. Arkada, 50MP ana kamera (OIS ile), 12MP ultra geniş açılı kamera ve 10MP telefoto lens bulunacak. Önde ise 10 MP çözünürlükte bir kamera bizlere göz kırpıyor.

1666173607278.png

Ekran​

Son olarak Samsung Galaxy S23, 6.1 inçlik 1.080 x 2.340 çözünürlüğe sahip bir ekranla gelecek. Ekran paneli olarak Dinamik Amoled 2X bir panel kullanılmış.

1666173643893.png

Siz Samsung Galaxy S23 hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlardan paylaşmayı unutmayın.

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0

Samsung yeni amiral gemisi cihazlarını çıkarmaya hazırlanırken bunlarla ilgili elimize yeni bilgiler ulaştı. Detaylar haberimizde.

Ekli dosyayı görüntüle 252

Bildiğiniz üzere Samsung, yılın bu zamanları yeni S serisi için hazırlıklarını tamamlar ve lansmanı gerçekleştirir. Bizde bu süre zarfında bol bol sızıntı görürüz, nitekim bir çoğu da doğru çıkar. Bugün ise Samsung Galaxy S23 ile ilgili elimizde birkaç sızıntı bulunuyor.

Donanım​

Samsung Galaxy S23, kaputun altında Snapdragon’ın 2023 amiral gemisi işlemcisi olacak Snapdragon 8 Gen 2’yi kullanacak. Bu işlemcinin yanı sıra cihazın bir de Samsung’un kendi ürettiği işlemcileri olan Exynos’lu seçeneğinin de olacağı düşünülüyor. Cihazın 8 GB ram ile geleceği de sızıntılar arasında.

Ekli dosyayı görüntüle 253

Batarya​

Sızıntılara göre Samsung Galaxy S23, 3900 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olacak. Bu batarya 25W kablolu, 15W kablosuz şarjı destekleyecek.

Ekli dosyayı görüntüle 257

Kamera​

Samsung Galaxy S23 arkada üç önde bir tane olmak üzere toplamda dört kameraya sahip olacak. Arkada, 50MP ana kamera (OIS ile), 12MP ultra geniş açılı kamera ve 10MP telefoto lens bulunacak. Önde ise 10 MP çözünürlükte bir kamera bizlere göz kırpıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 260

Ekran​

Son olarak Samsung Galaxy S23, 6.1 inçlik 1.080 x 2.340 çözünürlüğe sahip bir ekranla gelecek. Ekran paneli olarak Dinamik Amoled 2X bir panel kullanılmış.

Ekli dosyayı görüntüle 262

Siz Samsung Galaxy S23 hakkında ne düşünüyorsunuz, yorumlardan paylaşmayı unutmayın.
Samsung ta s21 den sonra benim ilgimi çeken ultra tasarımları oldu ultra tasarımı ve özellikleri de aslında az çok belli gel gör ki fiyat önemli S22 ultra bile nereden baksan yaklaşık 40.000 ₺ bununda ultrası tahminimce bi 48.000-53.000 seviyesinde gezer gibi .

oyunbilgisi1

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
S20 serisinde fe modelini çok sevmiştim ama artan fiyatlardan sonra telefon deyiştirmeyi hep ikinci plana atmak zorunda kaldım fiyat performans modeller artık daha ilgi çekici 😁

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Abi boşver sızıntıyı falan daha 4 ay var çıkmasına :D S22'nin aynısını S23 diye gösteriyorlar kafalarından özellik uydurup. Cep telefonu tarafında da hiçbiri doğru çıkmıyor. Hatırlarsın Hologram özellikli iphone 8 söylentileri dünyayı kavurmuştu. Onu uyduran adam hergün mabağdıyla gülüyordur

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Abi boşver sızıntıyı falan daha 4 ay var çıkmasına :D S22'nin aynısını S23 diye gösteriyorlar kafalarından özellik uydurup. Cep telefonu tarafında da hiçbiri doğru çıkmıyor. Hatırlarsın Hologram özellikli iphone 8 söylentileri dünyayı kavurmuştu. Onu uyduran adam hergün mabağdıyla gülüyordur
Doğru dedin. Samsung un da iphone dan farkı kalmadı (kazıklamada)

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Exynos u Türkiye de kazıkladıkları sürece Samsung tercih etmek yerine illaha android almak isteyenin Xiaomi ye yönelmesini mantıklı buluyorum verimsiz ve rakiplerinden güçsüz bir işlemciyi size kazıklamalarına izin vermeyin abd de batıda Snapdragon Türkiyeye gelince Exynos mu oldu efendim alnımızda enayi yazıyordu sanki.

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bazı özellikleri iyi olsada bana günümüzdeki diğer android cihazlara göre Batarya mah değeri ve hızlı şarj desteği düşük geldi

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Exynos u Türkiye de kazıkladıkları sürece Samsung tercih etmek yerine illaha android almak isteyenin Xiaomi ye yönelmesini mantıklı buluyorum verimsiz ve rakiplerinden güçsüz bir işlemciyi size kazıklamalarına izin vermeyin abd de batıda Snapdragon Türkiyeye gelince Exynos mu oldu efendim alnımızda enayi yazıyordu sanki.
dostum ben s22 ultra kullanıyorum exynos değil snapdragon var işlemci olarak. S21 Ultra'da yapmışlar onu sanırım cep telefonu yazılımcısı Turkcellde çalışan bir arkadaşım öyle demişti.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
dostum ben s22 ultra kullanıyorum exynos değil snapdragon var işlemci olarak. S21 Ultra'da yapmışlar onu sanırım cep telefonu yazılımcısı Turkcellde çalışan bir arkadaşım öyle demişti.
Yine Exynossssssssssssssss diye reklamı bastılar gene geliyor ozaman ama ultra da snapdragon seçmiş olabilirler telefonun alıcı kitlesinin beklentisi exynos ile yetinecek kitle değil zaten.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Aynı parayı veriyoruz Türkiye ye exynos batı avrupaya Snapdragon satalım diyen bir firmadan ürün almam ve bu anlaşılabilir olması lazım.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Aynı parayı veriyoruz Türkiye ye exynos batı avrupaya Snapdragon satalım diyen bir firmadan ürün almam ve bu anlaşılabilir olması lazım.
İphone dersen fiyatlar patlıyor.
Samsung un politikası yamuk yumuk.
MI alıcan bu zamanda

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Valla ben bi tomar video inceleme izledim ikisi arasında kullanıcı tarafında çok fark yok gibi geldi. Sizin sevmeme nedeniniz nedir ?

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
İphone dersen fiyatlar patlıyor.
Samsung un politikası yamuk yumuk.
MI alıcan bu zamanda
Apple ile alakalı olmadığından konu ile alakası olduğunu sanmıyorum ama 14 lerde geçen senenin işlemcisini kazıklamalarını eleştirseydin haklısın derdim fiyatları senelerdir aynı Türkiyede vergi artıyorsa Apple ile alakası yok sonuçta ve IMF ödeyip ülkeye dönücek birisinden satın almasını istemek hiçbir zaman zor olmadı.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Valla ben bi tomar video inceleme izledim ikisi arasında kullanıcı tarafında çok fark yok gibi geldi. Sizin sevmeme nedeniniz nedir ?
Batarya ömrü ,performans vesayre... Avrupa ya her konuda daha iyi bir işlemci olan Snapdragon chipleri verilirken Türkiye ye Samsung ürettiğinden daha ucuza geldiğini düşündüğüm exynos chiplerinin verilmesi ... ( MADDE 217/A yasası gereği şu cümlem de ne belirttiğimi açıklamak isterim: "Ucuza geldiğini" düşünmem bir teoridir,sayısal veri ile kanıtlanmamış ve herhangi bir şekilde kesinlik belirtmemektedir.)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.