Neler yeni

logitech g pro x EQ ayarlari

MR SPOCK

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Ayarlariniz varsa paylaşabilir misiniz
2. El aldimda test etmem gerek birsey varmi veya tavsiye
Kablolu model

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Hazır ayarlar yerine, herkesin işitme kalitesinin farklı olacağını bilerek. Kendi işitme değerlerinize uygun olanı seçmelisiniz. Nasıl yapılır diye soruyorsanız. Tiz leri bol, birde bass ları bol bir müzik açın. Hep aynı kayıt ile tiz/ bass ayarlarınızı yapmaya çalışın. Hep aynı kayıtları dinlerken sürekli ayarları indirin- çıkarın. Bir süre sonra, kayıttaki duymadığınız ayrıntıları duymaya başlayacaksınız. Kendinize biraz zaman tanıyın, acele etmeden iyice odaklanmaya çalışın. Sonunda sizin işitme değerlerinize en uygun EQ ayarları ile max ses duyma kapasitesine erişeceksiniz.
Kulaklıktan keyif almaya başlayacaksınız. Umarım anakartınızın ses chipleri kaltelidir.

MR SPOCK

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
Hazır ayarlar yerine, herkesin işitme kalitesinin farklı olacağını bilerek. Kendi işitme değerlerinize uygun olanı seçmelisiniz. Nasıl yapılır diye soruyorsanız. Tiz leri bol, birde bass ları bol bir müzik açın. Hep aynı kayıt ile tiz/ bass ayarlarınızı yapmaya çalışın. Hep aynı kayıtları dinlerken sürekli ayarları indirin- çıkarın. Bir süre sonra, kayıttaki duymadığınız ayrıntıları duymaya başlayacaksınız. Kendinize biraz zaman tanıyın, acele etmeden iyice odaklanmaya çalışın. Sonunda sizin işitme değerlerinize en uygun EQ ayarları ile max ses duyma kapasitesine erişeceksiniz.
Kulaklıktan keyif almaya başlayacaksınız. Umarım anakartınızın ses chipleri kaltelidir.
Asus rog 550f var usb ile takiyorum ve usb de
ses kart i var diye biliyorum bu yuzden fark olmaz diye dusundum
Ne tarz oyunlar oynuyorsunuz ?
Hikayeli ve muzik dinliyorum

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
M MR SPOCK, Oyunlar için genelde tiz seslere yoğunlaşmanızı tavsiye edeceğim. Oyunlarda cidden çok fark edecek.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Asus rog 550f var usb ile takiyorum ve usb de
ses kart i var diye biliyorum bu yuzden fark olmaz diye dusundum

Hikayeli ve muzik dinliyorum
sol taraf bas sesler sağ taraf ise tiz sesler orta taraf ise orta sesleri verir.
Oyun için sağ taraf önemlidir yani tiz sesler.
Müzik dinlerken sol tarafı 4 kademi arttırın ortayı 1 kademe düşürün sağ tarafı ise 4 kademe arttırın

MR SPOCK

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
17
ModArt Kredi
0
sol taraf bas sesler sağ taraf ise tiz sesler orta taraf ise orta sesleri verir.
Oyun için sağ taraf önemlidir yani tiz sesler.
Müzik dinlerken sol tarafı 4 kademi arttırın ortayı 1 kademe düşürün sağ tarafı ise 4 kademe arttırın
teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.