Neler yeni

Yardım Barracuda pro kullanan var mı

Wox

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
barrcuda pro ürününü aldım kablolu kullanmaya çalışıyorum olmuyor bluetooth ile bağlıyorum mikrofon çalışmıyor ses gitmiyor 7.1 sound için kod alamıyorum sanırım pro ürününde kod alamıyorsun kulaklıığı hiçbir şekilde aktif kullanamıyorum anlayan varsa discord verim bi yardım edin valla kafayı bozdum razer synapse indirdim kabloyla bağlayın diyor type c takıyorum usb girişini kasaya takıyorum yok algılamıyor hiçbir şekilde

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
barrcuda pro ürününü aldım kablolu kullanmaya çalışıyorum olmuyor bluetooth ile bağlıyorum mikrofon çalışmıyor ses gitmiyor 7.1 sound için kod alamıyorum sanırım pro ürününde kod alamıyorsun kulaklıığı hiçbir şekilde aktif kullanamıyorum anlayan varsa discord verim bi yardım edin valla kafayı bozdum razer synapse indirdim kabloyla bağlayın diyor type c takıyorum usb girişini kasaya takıyorum yok algılamıyor hiçbir şekilde
Hocam bende bayram haftası barracuda x aldım bende uğraştım biraz aktif ederken ve mikrofon kısmında öncelikle şunu söylemeliyim kablolu olarak hiç denemedim. Aktif etmen için razerin sitesine gidip kayıt olman gerekli sonra 7.1 surround sound adlı uygulamayı indirmen gerekli daha sonra web sitesinden aktivasyon kodunu alman gerekli kodu alıp uygulama girerseniz 7.1 aktif olacaktır. Mikrofon için ise tak çıkar olduğu için çıkıntıları var onları iyice oturtmanız gerek bende ilk aldığım zaman 2 saat uğraştım mikrofon için ama tam oturtamamışım sizde bir deneyin.

Wox

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Hocam bende bayram haftası barracuda x aldım bende uğraştım biraz aktif ederken ve mikrofon kısmında öncelikle şunu söylemeliyim kablolu olarak hiç denemedim. Aktif etmen için razerin sitesine gidip kayıt olman gerekli sonra 7.1 surround sound adlı uygulamayı indirmen gerekli daha sonra web sitesinden aktivasyon kodunu alman gerekli kodu alıp uygulama girerseniz 7.1 aktif olacaktır. Mikrofon için ise tak çıkar olduğu için çıkıntıları var onları iyice oturtmanız gerek bende ilk aldığım zaman 2 saat uğraştım mikrofon için ama tam oturtamamışım sizde bir deneyin.
Hocam benim kulaklık surrounddan kod almayan bir model yani kod alamıyorum mikrofonu içinde tak çıkar mikrofon yok kulaklığı siteye aktif etmeme rağmen yani kafayı tınlattım Bluetooth yok benim kasamda onun için 5.0 USB aldım kulaklığa bağlanıyor ama ses gitmiyor mikrofon çalışmıyor kablolu takmaya çalışıyorum synapse aktif olsun diye oda çalışmıyor öyle bi durumdayım ki ürünü kullanan kimsede yok kaldı elimde öyle

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Hocam benim kulaklık surrounddan kod almayan bir model yani kod alamıyorum mikrofonu içinde tak çıkar mikrofon yok kulaklığı siteye aktif etmeme rağmen yani kafayı tınlattım Bluetooth yok benim kasamda onun için 5.0 USB aldım kulaklığa bağlanıyor ama ses gitmiyor mikrofon çalışmıyor kablolu takmaya çalışıyorum synapse aktif olsun diye oda çalışmıyor öyle bi durumdayım ki ürünü kullanan kimsede yok kaldı elimde öyle
hocam biraz kurcalayın bir şeyler bulursunuz

ayrıca tak çıkar mikrofon olması gerekli o mikrofonda

Wox

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
hocam biraz kurcalayın bir şeyler bulursunuz

ayrıca tak çıkar mikrofon olması gerekli o mikrofonda
yok hocam bunda harici mic yok hala sorunu çözemedim telefonda ses çalışıyor düzgünde çalışıyor iş pcye geçince yok olmuyor kimsede kullanmıyor sanırım bu kulaklığı yardımda alamıyorum razer mail döndü 25 tane soru soruyor mail ıvır zıvır kaldım öyle

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.