Neler yeni

Yardım Kuruduk Levon

AjdarFanClub

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Levion, rüyamda şu sistemden ;
birtane daha çıkardığını görüyordum satın aldım uyandım acaba gerçek mi diye siteye girdim ve zort cidden iyi değilim evet sistem çıkacak bekleyin dedin ama RX 6750 XT'ye senin yüzünden aşık oldum aynı sistemden ıstiyorum 🥺

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
birtane daha çıkardığını görüyordum satın aldım uyandım acaba gerçek mi diye siteye girdim ve zort cidden iyi değilim evet sistem çıkacak bekleyin dedin ama RX 6750 XT'ye senin yüzünden aşık oldum aynı sistemden ıstiyorum 🥺
Seçimler yakın ötv indirimi vesayre bir şeyler yapıcaklardır ve öyle bir olayda itopya falan boş durmaz içerik üreticileri ile hala stokta olan 3000 serisi kartları uygun fiyatlara eritirler gibi geliyor. 2016 da vatana gidip şunu bunu istiyorum diyip 1080ti full sistem monitör dahil 10k ya dizip siparişi verip çıkmıştım bu günleri iyi hatırlayan çok insan varken şimdi zar zor alındığının onlarda farkındadır herhalde yani inşallah farkındadırlar ve biraz kolaylaştırırlar en azından vergi yönünden indirimle vesayre...

AjdarFanClub

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Seçimler yakın ötv indirimi vesayre bir şeyler yapıcaklardır ve öyle bir olayda itopya falan boş durmaz içerik üreticileri ile hala stokta olan 3000 serisi kartları uygun fiyatlara eritirler gibi geliyor. 2016 da vatana gidip şunu bunu istiyorum diyip 1080ti full sistem monitör dahil 10k ya dizip siparişi verip çıkmıştım bu günleri iyi hatırlayan çok insan varken şimdi zar zor alındığının onlarda farkındadır herhalde yani inşallah farkındadırlar ve biraz kolaylaştırırlar en azından vergi yönünden indirimle vesayre...

Sence farkında mıdırlar 😆

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
O günler geri gelmez hocam. Vergi indirimi göz boyamaktan başka bişey değil. Gıda için de oldu ama fıss. Distribütör aman vermez.
Bence ne alınıcaksa en kısa sürede alınmalı yoksa pişman oluyor insan. Benim gibi 😒

AjdarFanClub

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
Öyle olmaları dileğiyle yani medyaya yansıtmak istemiyor olabilirler çok alakasız olucak ama 750 gram nutellayı 100 tl ye gördüğümde mentalimi kaybediyorum.
Kanki bu beklentiler ne fırsatlar kaçırmama neden oldu ki bu durumda zor vergi indirimi biz bir vergi devletiyiz ne almak istiyorsan bugün alacaksın yarına pişman olursun,

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Tavsiyem ne alıcaksanız erkenden alın yoksa her gün herşey zam geliyo zama zam düzelmez yani daha fiyatlar artar hele şecimden sonra yazamıyorum yasa çıktı malum hedef 2023🤣🤣

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Kasım ayında 2 tane sistem çıkıcaz sabredin biri orta üst seviye olacak

YnseC

Yeni Üye
Uzman
Konular
3
ModArt Kredi
0
Umarım güzel sistemler güzel fiyatlara gelir.

sczophren

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
kasım başı mı abi biraz tiyo versen:D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.