Neler yeni

Gelecek için önereceğiniz bölüm hangisi olur?

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
Dostlar normalde iç mimarlık bölümü düşünüyorum ama seneye normalde daha fazla öğrenci gireceğinden dolayı istediğim bölüme giremezsem eşit ağırlık bölümüden hangi bölümü önerirsiniz özellikle?

benim için geleceği olup olmadığı önemli özellikle,buna göre yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler...

Bilgi ve Belge Yönetimi
Havacılık Yönetimi
Uluslararası İlişkiler
Lojistik Yönetimi
Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sağlık Yönetimi
Gümrük İşletme
Enerji Yönetimi
Çocuk Gelişimi
Denizcilik İşletmeleri
Bankacılık

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Yazılım mühendisliği bitmeyecek tek meslek

Unreal Engineer

Pro Üye
Uzman
Konular
40
ModArt Kredi
0
Zamanında bende forumlarda böyle konular açardım.Herkes bir şey önerir fakat meslek seçimi böyle karar verilmez.Kendi eğilimlerin,sevdiğin şeylere göre zamanla sen karar verirsin buna.Popüleritesinden dolayı bölüm tercihi yapma,kendini tanıdıkça buna karar vereceksin.

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Hukuk ve yazılım diyorum. Avukatlar deli gibi para kazanıyor, yazılımcılar da öyle. Yazılım ise geleceğin mesleği deniliyor ki bence doğru.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Hukuk ve yazılım diyorum. Avukatlar deli gibi para kazanıyor, yazılımcılar da öyle. Yazılım ise geleceğin mesleği deniliyor ki bence doğru.
Avukatlığın önü çok da açık değil. ChatGPT 4 ile her türlü hukuki cevabı buluyorsun mesela. Birkaç nesil sonra avukatlık kalmaz herhalde.

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
Zamanında bende forumlarda böyle konular açardım.Herkes bir şey önerir fakat meslek seçimi böyle karar verilmez.Kendi eğilimlerin,sevdiğin şeylere göre zamanla sen karar verirsin buna.Popüleritesinden dolayı bölüm tercihi yapma,kendini tanıdıkça buna karar vereceksin.
hayır abi amacım senin geleceği olduğu için bölümleri söylemen ben de onları araştırıp hangisini beğenirsem o yönde ilerlemek istiyorum

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Avukatlığın önü çok da açık değil. ChatGPT 4 ile her türlü hukuki cevabı buluyorsun mesela. Birkaç nesil sonra avukatlık kalmaz herhalde.
Chatgpt ye hastanedeki kan analiz sonuclarini yaz bakalim doktor gibi sana nasıl davraniyor 😁

muqo

Aktif Üye
Uzman
Konular
60
ModArt Kredi
0
Dostlar normalde iç mimarlık bölümü düşünüyorum ama seneye normalde daha fazla öğrenci gireceğinden dolayı istediğim bölüme giremezsem eşit ağırlık bölümüden hangi bölümü önerirsiniz özellikle?

benim için geleceği olup olmadığı önemli özellikle,buna göre yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler...

Bilgi ve Belge Yönetimi
Havacılık Yönetimi
Uluslararası İlişkiler
Lojistik Yönetimi
Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sağlık Yönetimi
Gümrük İşletme
Enerji Yönetimi
Çocuk Gelişimi
Denizcilik İşletmeleri
Bankacılık
Ben sana yan dal önericem bunun üzerine düşersen juniorluktan seniorluğa kadar yükselip yazılım sektöründe ilerlemen buda piyasada şuan da açık çok avrupa ve bizim ülkede

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.