Neler yeni

Donanım Arşivi yeni sistem 11.799TL AMD R5 5600&RX6700

vonaleee

Aktif Üye
Uzman
Konular
19
ModArt Kredi
0
Ya bir paylaşım gördüm bu kadar olmaz harbi kaos olmuş iptaller var paralar çekilmiş stok sorunları olduğu söyleniyor biri çıkmış masaj aleti linki istemiş o da vermiş aklım almıyor gerçekten bir Gencer gaming reklamı yüzünden olana bak
ne dersin yayınladığı pc nin ana konusu 15x sayfa oldu çok hit aldı diye hikaye paylaşır mı bugun :D

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
ne dersin yayınladığı pc nin ana konusu 15x sayfa oldu çok hit aldı diye hikaye paylaşır mı bugun :D
Onu bunu bilmem ama Gencer gaming in hit olacağı kesin olmadı çok kişi mağdur oldu dua etsinler de bugün yarın Sistem çıkmasın paralar gitti 😃

vonaleee

Aktif Üye
Uzman
Konular
19
ModArt Kredi
0
Onu bunu bilmem ama Gencer gaming in hit olacağı kesin olmadı çok kişi mağdur oldu dua etsinler de bugün yarın Sistem çıkmasın paralar gitti 😃
gençerin patlayacağı belliydi bikaç ay önce haqqus un 3050 li sistemde bile patladı...hatta ben en başta şaşırdım ilk yarım saat falan sorunsuz geçti genel anlamda...demekki içten patlamış :D

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Moderatörlük hayırlı olsun bu lafı da forumda yazsaydın ban yerdin

Kolay kolay uyarı almazdım orada ancak var olan kitlesi sebebiyle DA Forum'da aktifliği bırakma kararı aldım.
Eskiden iyiydi orası. İyi üyelerin neredeyse hepsi geri dönmemek üzere gittiler.

karaerhasannn

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bunu almak için 4 5 saat uğraştık alamadık iki arkadaş, Donanım arşivi forumda gençer gaminge eleştiri başlıklı konu açtım ve şaaak banı yedim :) yeni mekan burası. Edit: sistem tarihini yanlış anlamışım

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Bunu almak için 4 5 saat uğraştık alamadık iki arkadaş, Donanım arşivi forumda gençer gaminge eleştiri başlıklı konu açtım ve şaaak banı yedim :) yeni mekan burası. Umarım yarın çıkacak modart PC gençerden çıkmaz.
Merak etmeyin en her anlamda en iyisi için çalışıyor modart PC esenlikle

darkdawn01

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Neden ki ya fikrinizi belirtin bence rahat olun. Bizim forumda herkes düşüncesini özgürce belirtebilir.
sinerji daha uzuca verdi sistemi

Ortalık kızıştı:)

URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
burdan aldım ben

Bunu almak için 4 5 saat uğraştık alamadık iki arkadaş, Donanım arşivi forumda gençer gaminge eleştiri başlıklı konu açtım ve şaaak banı yedim :) yeni mekan burası. Umarım yarın çıkacak modart PC gençerden çıkmaz.
modart pc mi çıkarıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.