Neler yeni

Donanım Arşivi Sistem V6

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Ederi o kadarsa itopya neden ucuza satıyor. Demekki ederi o değil mantıken.
İtopya 10k ya çıksa bu sefer itopyaya pahalı derlerdi. Ama sarı sitede alsatçılar satınca ederi o demek ne kadar doğru gözünü seveyim.
Kral ikinci ele düşünce ederi o bende al sat yapıyorum ondan biliyorum 😁

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Yo valla bana rtx 3050 sistemin ederini yaz o zaman. 2060 lı sistem 10-10.5k ise 3050 8gb sistem de o zaman 13k eder.
Biz de 13k ederi neyse ondan çıkalım ederini bilelim bari.
Kral sarı sitede ederi Maks o demek istedim alıcı bulur diye yoksa tabiki o değil siz yayıncılara özel indirim ve stok açılıyor fiyatlar bu şekilde güzel çıkıyor yoksa tabiki çok daha pahalı benim demek istediğim sarı sitede al sat fiyatları bu şekilde olur

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Kral sarı sitede ederi Maks o demek istedim alıcı bulur diye yoksa tabiki o değil siz yayıncılara özel indirim ve stok açılıyor fiyatlar bu şekilde güzel çıkıyor yoksa tabiki çok daha pahalı benim demek istediğim sarı sitede al sat fiyatları bu şekilde olur
Ya bende onu amlamıyorum yani bu sarı siteden alanlar bu sistemlerin daha ucuza yayınlandığının hiç farkında değil mi.
Hani şimdi sen itopyadaki fiyata satıldığını gördükten sonra gidip sahibinden den 10k ya alır mısın?
Ben bu olaya anlam veremiyorum işte.
Yada o siteden alanların hiç sosyal medya ile işi yok.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Ya bende onu amlamıyorum yani bu sarı siteden alanlar bu sistemlerin daha ucuza yayınlandığının hiç farkında değil mi.
Hani şimdi sen itopyadaki fiyata satıldığını gördükten sonra gidip sahibinden den 10k ya alır mısın?
Öyle deme kral orada da alıcı çok var siteye yetişemiyorlar İnan ki ben de alamadım bu sistemi 2-3dk da bitti mağaza stoğu sırasında 60-70 kişi var alamayınca alıyorlar diğer alanlardan çünkü yinede uygun geliyor sıfır 10000-10500 e hazır sistem olmadığı için böyle oluyor stoklar gerçekten yetmiyor çok çok fazla talep var böyle sistemlere bildiğin gibi değil 😃

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Abi biliyor kaçtan satıldığını da adamin alternatif i yok ikinci elde ederi 10 lira mı adam sıfır ini 10 dan mi satıyor alıyor

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Abi bir ricam var sistemlerle ilgili mağaza stoğu internet sitesi ya çöküyor ya hata veriyor yada yetişemiyorsun mağza da en azından sabahtan nöbet tutuyorsun

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Abi bir ricam var sistemlerle ilgili mağaza stoğu internet sitesi ya çöküyor ya hata veriyor yada yetişemiyorsun mağza da en azından sabahtan nöbet tutuyorsun
Ula Yusuf sen mağazaya kamp mı kuruyorsun sabahın köründe 😂

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ula Yusuf sen mağazaya kamp mı kuruyorsun sabahın köründe 😂
Yok valla Maltepe de işim vardi tam 16.57 de gittim arkadaşlar da vardı dediler bana "ULAN NİYE GETİRDİN BİZİ BURAYA BAĞCILAR'DAN 1660 GELECEKMİS" diye işte ben dedim levon abi forumda info verdi 2060 gelecekmiş bilgi sağlam yerden dedim bı baktık listeyi tutan görevlinin kağıda 2060 sistem sırası dedik abi yaşadık

Cevikyusuf

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Önceden kargo yapmıyorlar di magzadan bu sistem de yaptılar 20 tl aldılar akbil parası zaten o fiyata geliyor nerdeyse

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Son Konular ve Mesajlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.