Neler yeni

Duyuru Beklenen An Geldi! ModArt M9 Sistem geliyor 🥰

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhtafa44

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Sistem videosu ne zaman yayınlanacak acaba ?

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Anladım yaklaşım için teşekkürler iyi forumlar.. Levon Turaç ModArt Levon
Öncelikle beni neden etiketledin anlayamadım :)

Soruna da gelecek olursak al-sat yapan kişiler bence eskisi kadar kalmadı bu piyasada bence o işler azaldı gibi geliyor. Kaldı ki bunları ayırt etmek imkansız ve hukiki olarak yasal değil. Yani isteyen istediği ürünü alır buna kimse zaten karışamaz.
Diğer kanallar da hiç bir şey yapamıyor bunun önüne geçilemiyor.

Al satçılar için aldıkları ürün geçmişine bakarak bişey yapabilirler aslında
Burada yazılan durum zaten imkansız. Dediğim gibi kanunda böyle bir uygulama yaparsan satıcı direk cezaya tabi tutulur 😉
Hepsiburada gibi koskoca firmalar bile yapamaz. Sadece kampanyalı üründe kullanıcı başı 1 adet alma limiti oluyor o da zaten itopyada var.
Ama kalkıp kişinin geçmişte bir tane sistem almış buna yeni sistem satışını kapatıyoruz yasaklıyoruz dediğin an o kişi dava açsa direk kazanır üstüne tazminat bile alır.
Şimdi soruyorum size yasal olarak bu kişilerin önüne nasıl geçeceksin gelin anlatın?

whisper snow

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Tahminim: Ram Goodram 16 GB (2x8) ve SSD Goodram 500 GB Ekran kartı ise MSI Ventus olacak

emremete

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
geçilemez haklısın reis dediğin gibi en azından her şahıs 1 tane alabilirse en azından tek seferde 10 tane alamıyacağı için daha çok kişi faydalanmış olur bu bile bişey en azından.

Soruna da gelecek olursak al-sat yapan kişiler bence eskisi kadar kalmadı bu piyasada bence o işler azaldı gibi geliyor. Kaldı ki bunları ayırt etmek imkansız ve hukiki olarak yasal değil. Yani isteyen istediği ürünü alır buna kimse zaten karışamaz.

Burada yazılan durum zaten imkansız. Dediğim gibi kanunda böyle bir uygulama yaparsan satıcı direk cezaya tabi tutulur 😉
Hepsiburada gibi koskoca firmalar bile yapamaz. Sadece kampanyalı üründe kullanıcı başı 1 adet alma limiti oluyor o da zaten itopyada var.
Ama kalkıp kişinin geçmişte bir tane sistem almış buna yeni sistem satışını kapatıyoruz yasaklıyoruz dediğin an o kişi dava açsa direk kazanır üstüne tazminat bile alır.
Şimdi soruyorum size yasal olarak bu kişilerin önüne nasıl geçeceksin gelin anlatın?

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar sizlere bir tüyo vereyim, YT kanallarına girip videoyu kaçırmamak için sürekli sayfayı yenilerseniz video yayınlansa bile bazen yeni video düşmeyebiliyor. Bu yüzden sayfayı yenilemek yerine sayfadan çık-gir yapmanız daha doğru olabilir.

Nars

Yeni Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Sabırsızlıkla bekliyoruz 🙃

aozy97

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Arkadaslar zaten stok fazla olucak alip alamamayi bu kadar dert etmeyin. Sadece belli basli sitelerde uyeliginiz acik olsun yeter ki zaten video yayinlandiktan bi saat sonra link eklenecek ondan dolayi herkesin rahat bir sekilde alabilecegini dusunuyorum

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
geçilemez haklısın reis dediğin gibi en azından her şahıs 1 tane alabilirse en azından tek seferde 10 tane alamıyacağı için daha çok kişi faydalanmış olur bu bile bişey en azından.
Zaten itopyada 2 yıldır kişi başı 1 tane alma sistemi aktif olarak çalışıyor.

recepmilan

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Merhabalar arkadaşlar bende yeni katıldım bakalım şansımıza iyi fiyatta gelirse aylardır pc toplama derdinden kurtarır beni 🙂

ofbe

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0

Admin olduğun için😉 etiketledim, satışı yapan firmaya zaten karışamayız, ben forum ortamında alsat yapan her kim ise bu kadar rahat deklare olmasının çok şık olmadığını düşündüğüm için paylaşmak istedim,yoksa banane diyipde geçebilirdim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.