Neler yeni

Soru 2k Monitör tavsiye

Berk000I

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bütçe
8 TL
Herkese Merhaba 3070ti sistem alacağım bu sistem de darboğaz yapmayacak monitör arıyorum. Asus marka tercihim ama fiyatları çok uçmuş kısa zamanda. Yaklaşık 7 8k bütçem var sizce en uygun monitör hangisidir? 27" tercihim 31.5" da olur. İps panel bu fiyatlara zor gibi VA panel de çok sıkıntı yaşar mıyım? Duruma göre bütçeyi arttırmaya çalışacağım

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Herkese Merhaba 3070ti sistem alacağım bu sistem de darboğaz yapmayacak monitör arıyorum. Asus marka tercihim ama fiyatları çok uçmuş kısa zamanda. Yaklaşık 7 8k bütçem var sizce en uygun monitör hangisidir? 27" tercihim 31.5" da olur. İps panel bu fiyatlara zor gibi VA panel de çok sıkıntı yaşar mıyım? Duruma göre bütçeyi arttırmaya çalışacağım
ben rtx 3070ti sistem aldım yeni o sistem için asus vg27aqz adlı monitörü aldım çok memnunum

Berk000I

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
ben rtx 3070ti sistem aldım yeni o sistem için asus vg27aqz adlı monitörü aldım çok memnunum
Hocam 1 ay öncesine kadar 6k bandındaydı yanlış hatırlamıyorsam GG de sepetimdeydi ama bir çok sitede tükenmiş. Trendyol da buldum 13k diyodu vazgeçtim o yüzden ama güzel monitör

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Olabilir. Güzel monitör. Şu da olabilir
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Hocam fena değil gibi duruyor ama ptt avm güvenirliği nasıldır? Daha önce hiç alışveriş yapmadım buradan
pivot özelliği yok sanırım benim monitörde parlaklık yüksek ve her türlü pivot özelliği mevcut ve 3 yıl garantili ben 2 ay önce aldım hatta olmamışta olabilir memnunum açıkçası aldığım pc hariç tabii ki de karar sizin

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Hocam 1 ay öncesine kadar 6k bandındaydı yanlış hatırlamıyorsam GG de sepetimdeydi ama bir çok sitede tükenmiş. Trendyol da buldum 13k diyodu vazgeçtim o yüzden ama güzel monitör
hocam vatandan alın ben vatandan aldım 6222 tl idi mağazalara bakın derim

Berk000I

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
hocam vatandan alın ben vatandan aldım 6222 tl idi mağazalara bakın derim
Mağaza durumunu bilmiyorum hocam şimdi turkcell pasajda buldum 8k yazıyor sepete ekleniyor ama ödeme sayfasına gelmiyor arama kısmına yazınca çıkmıyor sanırım kalmamış orda da

black-man

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Mağaza durumunu bilmiyorum hocam şimdi turkcell pasajda buldum 8k yazıyor sepete ekleniyor ama ödeme sayfasına gelmiyor arama kısmına yazınca çıkmıyor sanırım kalmamış orda da
hocam sakın 8k vermeyin benden demesi

Berk000I

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
hocam sakın 8k vermeyin benden demesi
Hocam zaten vermek istemiyorum ama genel olarak bütün bileşenleri asus tercih etmeye çalışıyorum o yüzden ve sevdiğim aklımda olan monitördü. Belki stoklara gelir veya dediğiniz gibi mağazalarda bulabilirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.